![]() |
Re: RS Tuning Bucureşti
Chiar daca nu spun nimic sunt cu geana pe voi.
Imi place foarte mult, superb. |
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
Unul dintre cei mai perfectionisti oameni pe care ii cunosc.
Recomand cu incredere |
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
capota e30 carbon
capota portbagaj e36 coupe |
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
4 Attachment(s)
Ajuta-ma mai intai cu un pret pentru asa ceva (eleronul si priza de aer din grila - nu din carbon). ;)
|
Re: RS Tuning Bucureşti
salut Sese , Rosu sunt
Cat iei pe o capota imbracata in carbon (Alfa 156) ? |
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Salutari! Am o mare rugaminte si speeer sa am un raspuns pozitiv! Personal sunt satul de cat am cautat, si sincer am facut o greseala maxima cand am plecat cu masina din Constanta unde aveam mai multe oferte si am venit aici in Bucuresti unde ori toata lumea se lauda ca face dar cand duc masina au treaba, ori nu se baga nimeni din comoditate, si am ajuns sa-mi pice masina in parcare!
Am o Toyota Supra an 92, ii pun pozele mai jos (sper sa reusesc). Vreau un Body kit complet, am o multime de modele (le postez si p-astea), relativ simple din cate am sesizat, dar cine drek sa le faca??? Le pot lua din State,mi le aduce cineva... dar cineva tot trebuie sa mi le puna desi sunt garantate sa se potriveasca (asa spun ei:)) In fine, m-am gandit ca facute loco castiga toata lumea! Si un roman meserias, si eu ca scap de grija masinii :)) Sunt satul sa vad baieti interesati si muncitori in tara care pierd doar din cauza clientilor cu mentalitatii romanesti ca toti stim, facem suntem buni si... mai bine cumpar de "afara" decat sa le fac in tara! Nu mai intreb si de o vopsitorie buna ca deja ma iau durerile de cap de cate alte promisiuni aiurea am avut. Dar eu tot caut :) In fine. Glumesc. Pana la urma tu sti mai bine cat si ce poti face. Oricum un raspuns ar fi foarte bine primit. Numai bine. PS. Mai am si un Cadillac BLS (e nou saracul)... ceva fustite finute crezi ca ai putea concepe?? De altele nu te mai intreb ca deja sunt suficiente :)) Cred ca ai sesizat ca nu am intrebat de pret!!! https://forum.4tuning.ro/album.php?al...ictureid=45937https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45938https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45939https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45940https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45941https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45942 |
Re: RS Tuning Bucureşti
Apropo... nu am cum sa nu te felicit ptr eforturile facute! E prima data cand parcurg in intregime un post pe toate paginile!!!
|
Re: RS Tuning Bucureşti
3 Attachment(s)
Salut!Ma intereseaza daca se poate face o bara in genul acesteia pt un golf 3.astept PM cu modalitatea in care se poate face si un pret.
Stima! |
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
salut....poti sa imi faci si mie o prelungire la bara uite si poze...ms astept un rasp
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning