Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   RS Tuning Bucureşti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/130063-rs-tuning-bucuresti.html)

SEBASTIAN 21-03-11 17:31

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Chiar daca nu spun nimic sunt cu geana pe voi.
Imi place foarte mult, superb.

alexGTI 25-03-11 10:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
Unul dintre cei mai perfectionisti oameni pe care ii cunosc.
Recomand cu incredere

Sese_RS 26-03-11 11:36

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 4198910)
Unul dintre cei mai perfectionisti oameni pe care ii cunosc.
Recomand cu incredere

multumesc ptr. poze si aprecieri mai am de munca mult ca lucrurile sa iasa cum imi doresc.:lol:

Sese_RS 29-03-11 10:30

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
capota e30 carbon
capota portbagaj e36 coupe

ClaudyuNSL 29-03-11 10:41

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4208925)
capota e30 carbon
capota portbagaj e36 coupe

fitza maxima capotele astea :D

Lucian 29-03-11 11:11

Re: RS Tuning Bucureşti
 
4 Attachment(s)
Ajuta-ma mai intai cu un pret pentru asa ceva (eleronul si priza de aer din grila - nu din carbon). ;)

redteam 29-03-11 22:21

Re: RS Tuning Bucureşti
 
salut Sese , Rosu sunt
Cat iei pe o capota imbracata in carbon (Alfa 156) ?

Sese_RS 29-03-11 23:12

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 4209029)
Ajuta-ma mai intai cu un pret pentru asa ceva (eleronul si priza de aer din grila - nu din carbon). ;)

eleronul acela nu il fac, ca ar costa ca si asta original datorita faptului ca il fac demontabil eu nu iti pun spuma pe haion sa o las acolo eu nu fac tiganii k iar acea grila te costa 100 ron

Sese_RS 29-03-11 23:15

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by redteam (Post 4211205)
salut Sese , Rosu sunt
Cat iei pe o capota imbracata in carbon (Alfa 156) ?

nu inbrac capote, sau plafoane este inposibil de laminat o piesa asa mare ii pot face matrita si o fac din carbon

redteam 29-03-11 23:31

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by Sese_RS (Post 4211424)
nu inbrac capote, sau plafoane este inposibil de laminat o piesa asa mare ii pot face matrita si o fac din carbon

Si la ce preț poți face capota ?

Sese_RS 29-03-11 23:40

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Quote:

Originally Posted by redteam (Post 4211455)
Si la ce preț poți face capota ?

750 e

elman 30-03-11 02:18

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Salutari! Am o mare rugaminte si speeer sa am un raspuns pozitiv! Personal sunt satul de cat am cautat, si sincer am facut o greseala maxima cand am plecat cu masina din Constanta unde aveam mai multe oferte si am venit aici in Bucuresti unde ori toata lumea se lauda ca face dar cand duc masina au treaba, ori nu se baga nimeni din comoditate, si am ajuns sa-mi pice masina in parcare!
Am o Toyota Supra an 92, ii pun pozele mai jos (sper sa reusesc). Vreau un Body kit complet, am o multime de modele (le postez si p-astea), relativ simple din cate am sesizat, dar cine drek sa le faca??? Le pot lua din State,mi le aduce cineva... dar cineva tot trebuie sa mi le puna desi sunt garantate sa se potriveasca (asa spun ei:)) In fine, m-am gandit ca facute loco castiga toata lumea! Si un roman meserias, si eu ca scap de grija masinii :)) Sunt satul sa vad baieti interesati si muncitori in tara care pierd doar din cauza clientilor cu mentalitatii romanesti ca toti stim, facem suntem buni si... mai bine cumpar de "afara" decat sa le fac in tara!
Nu mai intreb si de o vopsitorie buna ca deja ma iau durerile de cap de cate alte promisiuni aiurea am avut. Dar eu tot caut :)
In fine. Glumesc. Pana la urma tu sti mai bine cat si ce poti face. Oricum un raspuns ar fi foarte bine primit.
Numai bine.
PS. Mai am si un Cadillac BLS (e nou saracul)... ceva fustite finute crezi ca ai putea concepe?? De altele nu te mai intreb ca deja sunt suficiente :))

Cred ca ai sesizat ca nu am intrebat de pret!!!


https://forum.4tuning.ro/album.php?al...ictureid=45937https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45938https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45939https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45940https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45941https://forum.4tuning.ro/picture.php?...ictureid=45942

elman 30-03-11 02:24

Re: RS Tuning Bucureşti
 
Apropo... nu am cum sa nu te felicit ptr eforturile facute! E prima data cand parcurg in intregime un post pe toate paginile!!!

florindragutzu69 01-04-11 10:54

Re: RS Tuning Bucureşti
 
3 Attachment(s)
Salut!Ma intereseaza daca se poate face o bara in genul acesteia pt un golf 3.astept PM cu modalitatea in care se poate face si un pret.
Stima!

robert_zed2112 01-04-11 20:02

Re: RS Tuning Bucureşti
 
2 Attachment(s)
salut....poti sa imi faci si mie o prelungire la bara uite si poze...ms astept un rasp


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning