![]() |
Re: Cielo - PH 10 BZN
1 Attachment(s)
albastru subaru ca ide cum e culoarea
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Ms de poza sobolane....cred ca asa o sa o fac....sau ceva asemanator.
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
daca vrei pot sa iti spun codul la vopsea il sun pe vopsitor si mil comfirma daca te ajuta.
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
o sa te sun daca am nevoie....parca am un cosmote de al tau
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
frate bzn-ule, ce mai zici?
ai dat jantele? treci pe 15 sau 14 ? :twisted: |
Re: Cielo - PH 10 BZN
Caut un client si nu gasesc:)))...astept sa le dau si ma trec pe ceva mai mic....ca 16 nu e de mine:))
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Sunt zvonuri ca rulezi mai "low" :twisted: poze poze poze!
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Poate facem weekendu asta:) e mai low cam cu 1 cm pe fata!
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Imi place cum arata1o aseaza mult jantele,chiar sta bine!buna ideea cu vopsitul:albastra cu jantele aurii!iti sustin ideea!salutare.
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Masina intra la vanzare...1200 euro fix...dau si arcuri stock si toba stock daca vrea cineva sa o faca ca de fabrica.
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Quote:
mai gandeste-te!!! |
Re: Cielo - PH 10 BZN
Vreau sa iau altceva...acuma sa vedem ce o sa fie!!!
|
Re: Cielo - PH 10 BZN
Masina s-a vandut...acum raman cu amintirea!
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:51. |
- Copyright 2026 4Tuning