Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo - PH 10 BZN (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/129219-cielo-ph-10-bzn.html)

Sobolanu*Original 14-04-12 08:26

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
1 Attachment(s)
albastru subaru ca ide cum e culoarea

ALEX_BZN 19-04-12 18:02

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Ms de poza sobolane....cred ca asa o sa o fac....sau ceva asemanator.

Sobolanu*Original 19-04-12 18:48

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
daca vrei pot sa iti spun codul la vopsea il sun pe vopsitor si mil comfirma daca te ajuta.

ALEX_BZN 20-04-12 00:40

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
o sa te sun daca am nevoie....parca am un cosmote de al tau

tng 26-04-12 18:37

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
frate bzn-ule, ce mai zici?
ai dat jantele? treci pe 15 sau 14 ? :twisted:

ALEX_BZN 27-04-12 14:12

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Caut un client si nu gasesc:)))...astept sa le dau si ma trec pe ceva mai mic....ca 16 nu e de mine:))

tng 23-05-12 21:58

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Sunt zvonuri ca rulezi mai "low" :twisted: poze poze poze!

ALEX_BZN 24-05-12 16:04

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Poate facem weekendu asta:) e mai low cam cu 1 cm pe fata!

maryus93 31-05-12 00:38

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Imi place cum arata1o aseaza mult jantele,chiar sta bine!buna ideea cu vopsitul:albastra cu jantele aurii!iti sustin ideea!salutare.

ALEX_BZN 21-06-12 13:28

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Masina intra la vanzare...1200 euro fix...dau si arcuri stock si toba stock daca vrea cineva sa o faca ca de fabrica.

NFS 21-06-12 17:18

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Quote:

Originally Posted by ALEX_BZN (Post 5074342)
Masina intra la vanzare...1200 euro fix...dau si arcuri stock si toba stock daca vrea cineva sa o faca ca de fabrica.

BZN-ule ce ai patit frate? :O de ce o vinzi??? suna-ma neaparat sa vorbesc ceva cu tine!!!
mai gandeste-te!!!

ALEX_BZN 28-06-12 08:15

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Vreau sa iau altceva...acuma sa vedem ce o sa fie!!!

ALEX_BZN 24-07-12 11:51

Re: Cielo - PH 10 BZN
 
Masina s-a vandut...acum raman cu amintirea!


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning