![]() |
Re: LOGAN
Vlad as vrea sa stiu si yo de unde tzi'ai luat "ploapele" pt loganu tau(stiu si alti de pe aici?) pt ca sunt interesat:P
|
Re: LOGAN
Mijto de tot Loganu'....daca nu ar mai avea stemele alea nu ar mai fi Logan.
CAnd au vazut niste prieteni de ai mei pozele dar fara steme(V.T.) au zis ca este Opel masina.... |
Re: LOGAN
Am vazut-o astazi pe strada, si intr-adevar arata foarte bine.
|
Re: LOGAN
TOT RESPECTU PT TINE SI MASINA TA !!! E ZUPER ARANJATA SI VA SPUN EU CA VAZUTA DE APROAPE E CEVA INCREDIBIL DE FRUMOS !!! RESPECT!!
|
Re: LOGAN
ai grija cu amortizoarele ei originale!s-ar putea sa-ti cedeza daca ai schimbat arcurile pt ca nu au cursa lor normala!
|
Re: LOGAN
si felicitari pt masina!a iesit misto!si jantele sunt super ok!foarte tare!sa ii mai vopsesti si oglinzile!si loganu meu are aceeasi culoare si poate o sa mai fur si de la tine cate ceva!
|
Re: LOGAN
Masina , a mai suferit o serie de mici retusuri ...printre care si vopsitul oglinzilor...si alte alea...:D
|
Re: LOGAN
Quote:
|
Re: LOGAN
Quote:
|
Re: LOGAN
MARII FELICITARI PT. APARITIA IN COX !!!
De calitate , atat pot sa zic despre masina asta , de calitate ...mai ales dupa ultimele modificari ....;) EVOLUTION CREW este mandru de cele doua dacii din club! Old School si New School cum s ar zice ! :D Tine o tot asa uriasule ! :D:D |
Re: LOGAN
te rog da-mi si mie ceva informatii despre firma de unde ti-ai luat prelungirile pt spoilere si pragurile...te rog frumos...respect...razvan https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/23374-golan-10-15-tunat-inceput.html mersi mult
|
Re: LOGAN
scuze...doar pragurile...ca spoilerele sunt cu totul...scuze
|
Re: LOGAN
foarte tare masina sa o stapanesti sanatos....
|
Re: LOGAN
foarte tare masina sa o stapanesti sanatos....:lol: :!: m-as combina si io sa mi vand clio si sa mi iau un logan...parerea mea ca are mai mult potential de tuning loganul...lamuriti-ma si pe mine....va rog....:?: :?:
|
Re: LOGAN
Uita-te aici,poate.........https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/25380-logan-cl-53-a/page-2.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:24. |
- Copyright 2026 4Tuning