Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   LOGAN (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/12897-logan.html)

Gimi 11-07-06 21:14

Re: LOGAN
 
Vlad as vrea sa stiu si yo de unde tzi'ai luat "ploapele" pt loganu tau(stiu si alti de pe aici?) pt ca sunt interesat:P

Cozmax 11-07-06 21:19

Re: LOGAN
 
Mijto de tot Loganu'....daca nu ar mai avea stemele alea nu ar mai fi Logan.
CAnd au vazut niste prieteni de ai mei pozele dar fara steme(V.T.) au zis ca este Opel masina....

J.D 20-07-06 15:35

Re: LOGAN
 
Am vazut-o astazi pe strada, si intr-adevar arata foarte bine.

B-64-MVP 21-07-06 04:40

Re: LOGAN
 
TOT RESPECTU PT TINE SI MASINA TA !!! E ZUPER ARANJATA SI VA SPUN EU CA VAZUTA DE APROAPE E CEVA INCREDIBIL DE FRUMOS !!! RESPECT!!

MIRCAT 12-08-06 19:02

Re: LOGAN
 
ai grija cu amortizoarele ei originale!s-ar putea sa-ti cedeza daca ai schimbat arcurile pt ca nu au cursa lor normala!

MIRCAT 12-08-06 19:13

Re: LOGAN
 
si felicitari pt masina!a iesit misto!si jantele sunt super ok!foarte tare!sa ii mai vopsesti si oglinzile!si loganu meu are aceeasi culoare si poate o sa mai fur si de la tine cate ceva!

cls21b_EVO 13-08-06 16:54

Re: LOGAN
 
Masina , a mai suferit o serie de mici retusuri ...printre care si vopsitul oglinzilor...si alte alea...:D

MIRCAT 30-08-06 10:19

Re: LOGAN
 
Quote:

Originally Posted by NC (Post 308062)
frumoasa masina, dar nu crezi ca arata aiurea masina fara discuri frana spate? Stiu un logan cate are discuri frana pe spate si se potriveste frumos cu jentile. Nu vrei sa pui si tu? :lol: Poate te pun in legatura cu baiatu, mi se pare ca masina a fost tunata de zender. 8)

As vrea si eu sa-mi spui ce discuri si-a pus pe spate ca vreau si eu!

ggd_87 30-08-06 12:05

Re: LOGAN
 
Quote:

Originally Posted by MIRCAT (Post 536628)
As vrea si eu sa-mi spui ce discuri si-a pus pe spate ca vreau si eu!

si-a pus tot axu pe spate de Renault Laguna 2!

cls21b_EVO 03-09-06 05:15

Re: LOGAN
 
MARII FELICITARI PT. APARITIA IN COX !!!
De calitate , atat pot sa zic despre masina asta , de calitate ...mai ales dupa ultimele modificari ....;)

EVOLUTION CREW este mandru de cele doua dacii din club!
Old School si New School cum s ar zice ! :D

Tine o tot asa uriasule ! :D:D

coman razvan 15-09-06 23:06

Re: LOGAN
 
te rog da-mi si mie ceva informatii despre firma de unde ti-ai luat prelungirile pt spoilere si pragurile...te rog frumos...respect...razvan https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/23374-golan-10-15-tunat-inceput.html mersi mult

coman razvan 15-09-06 23:07

Re: LOGAN
 
scuze...doar pragurile...ca spoilerele sunt cu totul...scuze

robytalent 28-11-06 11:41

Re: LOGAN
 
foarte tare masina sa o stapanesti sanatos....

robytalent 28-11-06 11:43

Re: LOGAN
 
foarte tare masina sa o stapanesti sanatos....:lol: :!: m-as combina si io sa mi vand clio si sa mi iau un logan...parerea mea ca are mai mult potential de tuning loganul...lamuriti-ma si pe mine....va rog....:?: :?:

VLAD_85 28-11-06 17:33

Re: LOGAN
 
Uita-te aici,poate.........https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/25380-logan-cl-53-a/page-2.html


All times are GMT +2. The time now is 11:24.

- Copyright 2026 4Tuning