![]() |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
5 Attachment(s)
Obiectiv nou :D Sigma 10-20mm F4-5.6
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Aici cam are dreptate omu :)) eu ti-am zis sa iti iei si un 50mm ca de acolo in sus .. ii ok ... in jos numai asa de ok ...
PS: editeaza ca la virtual tuning vezi daca ti-am zis de portretuire ... si photo tools :)) nu te mai lasi ... Stiu eu de ce editeaza atat ca vrea sa faca ca cineva :)) dar nu prea is iese :))) ahahhahaha |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Pai urmeaza si un 50mm cat de curand, si pe viitor un blitz :) Mai am de strans niste banuti pana acolo.
Un Canon 50mm F1.8, s-ar putea sa-mi comand luna urmatoare. ;) LE: Aaa... si, pozele nu sunt editate asa mult, primele doua poze cu skonda, am accentuat un pic cerul din RAW, si la a 4-a am vignetat un pic marginile, si bineinteles, iar am incercat sa accentuez un pic cerul, fata de restul pozelor, sunt destul de "curate". :) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
E vt ce-i drept... dar arata bine :D face minuni wide-ul asta :X
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
NU mai edita o culoare in LIGHTROOM mai bine ai incerca in Photoshop e mult mai simplu decat sa faci greseli din Lightroom
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
@Capone_street - Nu folosesc lightroom, doar photoshop. :) Culorile sunt doar din RAW.. :) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
Studio șit :twisted:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
10 Attachment(s)
KOE Cluj 2010... :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
VW Bora FLE vs CTA Mai multe poze pe blog... ;) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Mişto jantele dar nu dau bine deloc pe astea două ( părerea mea ) nici combinaţia de culori nu-mi place ...roşu trandafiriu şi verde aprins cu argintiu ? Neah ...în fine gusturile nu se discută , pozele sunt frumoase şi asta contează :D
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Mersi! Pai sunt Wagenwerks style ;) Arata chiar bine in realitate. Erau frumoase niste BBS-uri, vopsite cu culorile astea, dar na.. :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning