Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

SpeeDBreaker 21-05-09 17:32

Re: 2 Faster More Show
 
Fara suparare, dar e cam sarac afisul, si`aici nu ma refer la partea grafica, ci la continut.:sad:

Norbertinio 21-05-09 19:24

Re: 2 Faster More Show
 
Ar trebuii scris si pretul biletului....sa nu apara surprize sau ceva de genu..;)

TRX 21-05-09 20:15

Re: 2 Faster More Show
 
Afisul e prost, din pct de vedere grafic.
Nu atrage atentie clientului, scrisul nu se potriveste, poza lui Puya e trantita acolo cu un outerglow negru ... cu alte cuvinte, se poate face`n PAINT!
Credeam ca vedem si noi ceva mai frumos, dar daca lui Ionut ii place, asa ramane.

robbyxX23 21-05-09 20:23

Re: 2 Faster More Show
 
Arata bine afisul.. nu merita sa fie mai incarcat, dar ar trebuii trecute niste informatii, de la cat incepe si tariful.. ;)

IonutzMFF 21-05-09 21:08

Re: 2 Faster More Show
 
CONCURS : PINA LA ORA 00:00 LA NOAPTE , ASTEPT LUCRARILE VOASTRE PE ADRESA DE MAIL [email protected], ORICINE POATE SA'MI TRIMITA LUCRARILE SALE , CEL CARE VA AVEA CEL MAI REUSIT AFIS VA CASTIGA UN PREMIU DIN PARTEA FIRMEI

Corneliu26 21-05-09 21:29

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2340767)
CONCURS : PINA LA ORA 00:00 LA NOAPTE , ASTEPT LUCRARILE VOASTRE PE ADRESA DE MAIL [email protected], ORICINE POATE SA'MI TRIMITA LUCRARILE SALE , CEL CARE VA AVEA CEL MAI REUSIT AFIS VA CASTIGA UN PREMIU DIN PARTEA FIRMEI

ooo da ce mare ai scris :D

chupakabra 21-05-09 22:09

Re: 2 Faster More Show
 
da, ar cam trebui introduse mai multe detalii pe afis. (Locatie, Program/orar, Pret bilet..etc,)


bafta!

IonutzMFF 21-05-09 23:21

Re: 2 Faster More Show
 
2 Faster More Show
Aeroportul Baia Mare 31 Mai 2009




Activitatile aferente zilei de 31 MAI :

- Curse accelerare pe 402 m
- Drift Taxi
- Concert Puya
- Db Drag Contest
- Curse motociclete
- Show n' Shine


Pretul unui bilet este de 30 ron/ participant si 15 ron / spectator

danny_bik3ru 21-05-09 23:56

Re: 2 Faster More Show
 
deci......ai o gresala..... albumu ce il lanseaza puya se numeste " Romanisme" nu undeva in balcani ;)

TRX 22-05-09 01:34

Re: 2 Faster More Show
 
https://i166.photobucket.com/albums/u...ex/Afis2-1.jpg

Feedback.

Scricy HKS 22-05-09 02:39

Re: 2 Faster More Show
 
1 Attachment(s)
:D:D:D:D:D:D:D:D

brummy 22-05-09 07:12

Re: 2 Faster More Show
 
ambele sunt frumoase 8) felicitari baieti

T@m@ngo 22-05-09 08:25

Re: 2 Faster More Show
 
Dragute ambele afise dar al lui TRX imi place putin mai mult :joy:

W35T 22-05-09 08:30

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by TRX (Post 2341396)

"ROMANISME" E NUMELE ALBUMULUI.... la tine e Romantisme ;):ciggy:

TRX 22-05-09 09:42

Re: 2 Faster More Show
 
Modificarile minore nu iau mai mult de 5 minute.


All times are GMT +2. The time now is 08:50.

- Copyright 2026 4Tuning