Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   Mazda MX6 (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/11622-mazda-mx6.html)

SEBASTIAN 19-10-06 21:53

Re: mazda r x 7
 
Trece anul si tot nu te-ai tinut de cuvant!
Unde e mazda sa-i rup capul.
Pune orice motor ca tot o decapitez.

mihai88 20-10-06 11:43

Re: mazda r x 7
 
ce nerabdator e SEBASTIAN:).......


Mx6 ce detalii mai dai si u....ce sa mai facut la masina?

slkamg 20-10-06 11:49

Re: mazda r x 7
 
Nu pare nerabdator, mai degrana propietarul Mazdei un neserios.
Tin minte ca acum ceva timp l-a provocat si era pentru vara asta valabil, dar numai tastele de el.

VaLdo 30-10-06 13:37

Sal florine
 
Recunosc ca merge mazda dar nu faci masinile care le`ai scris acolo pe prima pagina! :) faci cateva din ele dar nu toate... Si eu sunt din Baia Mare. Cand ma duci odata cu Mazda sa vad cum merge? :) raspunde`mi pls...daca vrei sa ma duci intr-o seara :)

SEBASTIAN 30-10-06 14:45

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 592078)
ce nerabdator e SEBASTIAN:).......


Mx6 ce detalii mai dai si u....ce sa mai facut la masina?

Pentru faptul ca a fost tupeist vreau sa-l bat cum nu s-a gandit niciodata sa vada ca a cheltuit multi bani aiurea.

Razvan-CT 05-11-06 13:26

Re: mazda r x 7
 
ceva noutati?? :rolleyes2

SEBASTIAN 05-11-06 18:05

Re: mazda r x 7
 
Ramane cum am stabilit!

300zxtt 07-11-06 21:06

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 591526)
Trece anul si tot nu te-ai tinut de cuvant!
Unde e mazda sa-i rup capul.
Pune orice motor ca tot o decapitez.

nu zii hop pana nu sari gardul

stii zicala,orice nash isi are nashul

SEBASTIAN 07-11-06 21:54

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by 300zxtt (Post 614066)
nu zii hop pana nu sari gardul

stii zicala,orice nash isi are nashul

Hei viteazule, hai sa ne dam.
Daca ai masina competitiva m-ai castigat.
Tocmai pentru ca stiu valoarea si am invatat sa interpretez vorbele de aici sunt convins ca nu ma poate invinge.
A spus ca in vara vine sa ne dam m-a provocat si apoi texte, poze si filmulete, sincer ma pis pe ele pentru mine cuvantul conteaza.
Daca nu poate sa nu spuna sa nu provoace iar cand e aici cu masina care sa si mearga sa mai vorbeasca, altfel...

Bryan 08-11-06 11:19

Re: mazda r x 7
 
din cate vad eu el si-a pregatit masina pentru drift,nu vad ce rost are liniuta intre voi 2 in afara de acela de a-ti face reclama singur.

fishbone 08-11-06 14:45

Re: mazda r x 7
 
Cred ca ar fi fost mai potrivita aceasta discutie pentru sectiunea provocari pentru ca in final aici se vorbeste despre modificarile masinii lui personale, deci total alta conversatie. Sau, de ce nu, pe privat.

SEBASTIAN 08-11-06 18:47

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by Bryan (Post 614633)
din cate vad eu el si-a pregatit masina pentru drift,nu vad ce rost are liniuta intre voi 2 in afara de acela de a-ti face reclama singur.

Eu speram ca oamenii sa nu arunce vorbe in vant.
El m-a provocat si ma asteptam sa aiba cuvant.
Eu nu l-am provocat dar daca spune ceva de ce nu se tine de cuvant?
Altfel sti vorba aia e ca un floc in fata p u l i i.

draculas 03-12-06 08:32

Re: mazda r x 7
 
as si tare curios sa vad cursa asta intre subi si rx pe aici pe la noi pierde subi la greu in fatza la rx7 si sunt modificate masinile de nu-i drept dar no depinde si de driver foarte foarte mult la rx-7 pentru ca daca omu nu stie cum sa o conduca nu prinde aderenta nici in 4-th gear daca e modificata bine :) pe cand subi se duce dar sebastiane daca tot o faci de pe loc fa-o cu el si din mers sa vezi cum pierzi de zici ca nu-i drept :P

fishbone 03-12-06 18:11

Re: mazda r x 7
 
Una la mana, punctuatia e cruciala. A doua la mana, from a roll sau from a dig, fara bench racing. Cu alte cunvinte nu fa asumptii pentru ca nu se stie.

SEBASTIAN 07-12-06 07:59

Re: mazda r x 7
 
Quote:

Originally Posted by draculas (Post 645536)
as si tare curios sa vad cursa asta intre subi si rx pe aici pe la noi pierde subi la greu in fatza la rx7 si sunt modificate masinile de nu-i drept dar no depinde si de driver foarte foarte mult la rx-7 pentru ca daca omu nu stie cum sa o conduca nu prinde aderenta nici in 4-th gear daca e modificata bine :) pe cand subi se duce dar sebastiane daca tot o faci de pe loc fa-o cu el si din mers sa vezi cum pierzi de zici ca nu-i drept :P

Nu pierd castig!
Minte de un an ca vine si voi mai credeti vrajeala bravo voua!


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2026 4Tuning