Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Danutz Bratosin 18-10-09 19:00

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Pune-i si tu ornamentu ala la hayon si yalele;)

Gabi 18-10-09 23:17

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2729560)
cateva poze noi, face flacaraaaa :)

Miliţia ce zicea mă sāmbătă seara ? :)

bodyspeed 18-10-09 23:27

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 2730746)
Miliţia ce zicea mă sāmbătă seara ? :)

boom boom boom :lol::lol::lol:

robisavage 19-10-09 10:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ah, sambata seara vruiau sa confiste masina si cam 8 mil amenda, m-ai blestemat tu ca am plecat de langa tine nu?

YoMihai90 19-10-09 18:25

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2731427)
ah, sambata seara vruiau sa confiste masina si cam 8 mil amenda, m-ai blestemat tu ca am plecat de langa tine nu?

ai parcat unde nu trebuie?

robisavage 19-10-09 18:26

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ah nu, m-au oprit in trafic

bobocu91 19-10-09 18:45

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2731427)
ah, sambata seara vruiau sa confiste masina...

Sa ti`o confiste?? :yikes: Care era motivul pentru a`ti face una ca asta? :shock:

myky99 19-10-09 18:47

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 2733074)
Sa ti`o confiste?? :yikes: Care era motivul pentru a`ti face una ca asta? :shock:

motivul ? :))))....cred ca mai multe

robisavage 19-10-09 18:48

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
m-au oprit probabil pentru ca m-au auzit de la 2 km, sa confiste? pentru ca nu aveam certificatul cu mine.

Laure2fast 19-10-09 22:40

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
militienii te mai ia si dupa fatza cateodata :lol:

Gabi 20-10-09 12:43

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Mă, şi pe mine m-au oprit aseară, după ce-am trecut pe roşu la teatru, şi n-am avut nici certificatul la mine, nici permisul, nici buletinul, dar n-au vrut nicio secundă să-mi confişte maşina. Cred că Laure are dreptate, ăştia mai ia omu' şi după faţă :lol:

robisavage 20-10-09 13:00

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
voi repede :punch:

dRR-XWX 20-10-09 13:03

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Gabi e rebel ... mananca seminte ... trece pe rosu ... :lol:
Si mie au vrut sa-mi confiste masina cand nu le-am dat certificatu ... :rolleyes2

robisavage 29-10-09 23:35

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
2 Attachment(s)
o poza, am mers fara toba ( e la Laure pt vtm sa ii fie drag ) , ce bine se aude, linisteeeeeee :d

Al3xInn0 30-10-09 10:43

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2763620)
o poza, am mers fara toba ( e la Laure pt vtm sa ii fie drag ) , ce bine se aude, linisteeeeeee :d

:)) nu iti e dor de sunetu ala ingrozitor :lol:

oricum ai rezolvat cu pana aia ?


All times are GMT +2. The time now is 10:24.

- Copyright 2026 4Tuning