![]() |
Re:
Quote:
De la bautura e.... dai cu o cafea si'tzi trece.... :lol: |
hoo..mah glumeam..yo am planu fakut..la 12 sunt ametit....
la 1 sunt beat la ora 2 sunt beat mort la ora 3..sunt in coma...la 4.....ma culc.....la 5...ma duk sa mai cumpar beutura... :lol: :lol: |
gabitu sufletul petrecerii c faci ?:D
|
Re:
Quote:
loooool..... :lol: SUCCES!!! Vezi sa nu ajungi la coma mai repede decat in planul tau.... hai sa-i mai lasam si p altii sa scrie k numa' noi2 am scris |
haha eu o duc bine cu bautura am baut ceva si nu sunt ametit ... da parte naspa e ca am mancat mult ... :(
|
mai usor mah golftuning..i-a un laxativ...sa vezi ca stai pe wc-u tot rev..:))
|
Re:
Quote:
P.S. Nu prea cred in chestii din astea da incerc... 8) |
pei dupa 4 mai vin ogramda :D deci tine petrecerea pana maine dim pe la 9 -10 si contiuna pe 2 :D naoptea la unu :D
|
hop si yo pe aci :)
am terminat de mancat :D :D :D ma pregatesc de razboi :D |
eu am iesit de la baita,am mancat si acum ascult muzica si astept sa treaca anul asta ca m-am saturat de el si sa vina mai repede 2006.LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Si sa continue cheful pana in zori! :twisted: :headfones :drunk: :joy:
|
adriana bun venit :)
tu ai id : adriana night ? !!! |
Haide cu manelele..toate fetele pe turbo sistem vorba lu Salam... :lol: :lol: :lol: .. :wink: ........
Hai ca acuma o dau pe Angeli..chery.. :lol: :lol: :drunk: :drunk: |
bah peter ?? de cand te'ai dat pe manele?? ca park erai cu hosue-ul :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
garrone vin spumos :D :)))
adrian minune - petrecere model ps: pauza :D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:11. |
- Copyright 2026 4Tuning