Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

andrey2003 31-12-05 21:46

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
BAck..from petarde session...:D :lol: ...urmeaza mai tarziu....

bah yo ma duk sa ma culc..gta revelionu... :lol: :lol: :lol: :D :)


De la bautura e.... dai cu o cafea si'tzi trece.... :lol:

peter 31-12-05 21:50

hoo..mah glumeam..yo am planu fakut..la 12 sunt ametit....

la 1 sunt beat la ora 2 sunt beat mort la ora 3..sunt in coma...la 4.....ma culc.....la 5...ma duk sa mai cumpar beutura... :lol: :lol:

GolfuletzS 31-12-05 21:51

gabitu sufletul petrecerii c faci ?:D

andrey2003 31-12-05 21:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
hoo..mah glumeam..yo am planu fakut..la 12 sunt ametit....

la 1 sunt beat la ora 2 sunt beat mort la ora 3..sunt in coma...la 4.....ma culc.....la 5...ma duk sa mai cumpar beutura... :lol: :lol:


loooool..... :lol: SUCCES!!! Vezi sa nu ajungi la coma mai repede decat in planul tau....


hai sa-i mai lasam si p altii sa scrie k numa' noi2 am scris

GolfuletzS 31-12-05 21:52

haha eu o duc bine cu bautura am baut ceva si nu sunt ametit ... da parte naspa e ca am mancat mult ... :(

peter 31-12-05 21:54

mai usor mah golftuning..i-a un laxativ...sa vezi ca stai pe wc-u tot rev..:))

andrey2003 31-12-05 21:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"peter\"
mai usor mah golftuning..i-a un laxativ...sa vezi ca stai pe wc-u tot rev..:))

dupa 12 merge da am auzit ca cu ce stai in mana la ora 12 de aia vei avea noroc tot anu.... :D .... si sa nu stai cu WCul ca nu cred ca ti'ai dori.... :lol: eu cred k iau un pahar cu sampanie :P (am auzit k inseamna k vei fii vesel) si bani (evident vei avea bani) :D

P.S. Nu prea cred in chestii din astea da incerc... 8)

GolfuletzS 31-12-05 22:02

pei dupa 4 mai vin ogramda :D deci tine petrecerea pana maine dim pe la 9 -10 si contiuna pe 2 :D naoptea la unu :D

blowwind 31-12-05 22:05

hop si yo pe aci :)

am terminat de mancat :D :D :D
ma pregatesc de razboi :D

Adriana 31-12-05 22:06

eu am iesit de la baita,am mancat si acum ascult muzica si astept sa treaca anul asta ca m-am saturat de el si sa vina mai repede 2006.LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Si sa continue cheful pana in zori! :twisted: :headfones :drunk: :joy:

GolfuletzS 31-12-05 22:08

adriana bun venit :)

tu ai id : adriana night ? !!!

peter 31-12-05 22:10

Haide cu manelele..toate fetele pe turbo sistem vorba lu Salam... :lol: :lol: :lol: .. :wink: ........

Hai ca acuma o dau pe Angeli..chery.. :lol: :lol: :drunk: :drunk:

Razvan-CT 31-12-05 22:12

bah peter ?? de cand te'ai dat pe manele?? ca park erai cu hosue-ul :lol: :lol:

Adriana 31-12-05 22:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"GolfTuning\"
adriana bun venit :)

tu ai id : adriana night ? !!!

bine v-am gasit. :D nu mai am id ala.id meu e:edanflower

GolfuletzS 31-12-05 22:12

garrone vin spumos :D :)))


adrian minune - petrecere model


ps: pauza :D


All times are GMT +2. The time now is 19:11.

- Copyright 2026 4Tuning