![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
a..gata..:)..m-am prins..sunt greu de cap scz.:P
|
Re: Xtreme Club Emotion
Lasa mah ca o sa vina si randul juniorilor.......usor usor....
|
Re: Xtreme Club Emotion
pai normal...astia de acuma...o sa imbatraneasca..o sa aibe familii.plm...
si nopi..o sa venim putere.."triasca imperialismul !!!! " :lol::lol::lol: |
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
normal...:))
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
OKe. Xtreme sa fie.:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu-i de alta...da' nu vrem sa ni-i punem si pe acesti baieti in cap ;)
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
|
Re: Xtreme Club Emotion
ce insinuezi mah comunistule..:lol::lol:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Comunist ayy ?? Te-ai dat la blana si ma faci pe mine comunist ... ia uita-te la el ma :))
|
Re: Xtreme Club Emotion
:)..joking..:lol:...mah sambata vezi ca ne intalnim toit..ne intalnim si cu noul club afiliat..:P
|
Re: Xtreme Club Emotion
sa nu apara confuzii.... nu s-a afiliat nimeni nimanui... asta este o unire... nu o afiliere. sunt 2 termeni diferiti. fiecare club isi pastreaza structura sa si denumirea cand e vorba de planuri mici. oricum vom discuta sambata cand ne vom prezenta sub numele ligii.
|
Re: Xtreme Club Emotion
peter vezi ca noi ne vdm saptamanal si sapt asta vrem sa strangem fondurile toate ptr 4tuning day :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning