Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - CatalinM6 (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/102064-machetele-mele-catalinm6.html)

CatalinM6 27-09-09 15:35

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
8 Attachment(s)
27.Ford Coupe 1934, de la MotorMax,
Initial nu am vrut sa o iau...dar acum imi pare bine ca am facut-o

Merci MillionDollarBaby.....nici eu nu am de gand sa le dau :)

dolb 27-09-09 16:16

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
initial nu ai vrut sa o iei si nici nu m-ai sunat sa o iau eu !:P

arctix 04-10-09 15:13

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Imi place mult Ford-ul

dolb 23-12-09 23:57

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
COH-ule..mai vinzi ceva din ele ? ca am cautat toata seara o macheta, la toate benzinariile si supermarketurile, si n-am gasit nimic care sa imi placa ! Ia zi..vinzi ceva? :D Bafta !

CatalinM6 24-12-09 15:32

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
nope :)

CatalinM6 12-01-10 19:06

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Mi-am mai luat de la un prieten (Dolb :)) un Bugatti Atlantic (Bburago)...o sa pun poze maine.
Imi place f mult!

dolb 12-01-10 19:16

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
ma bucur ca iti place! Astept poze ! L-ai rezolvat ?

CatalinM6 13-01-10 08:51

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
28. Bugatti Atlantic 1936, de la Bburago
(nu avea sticla de la un far,...asa ca...am dat-o jos si pe cealalta)

DTH 13-01-10 09:41

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Frumoasa macheta , dar nu-mi place la interior cum este "desenat" la bord acolo ...nu se potriveste deloc cu exteriorul ...poate ii faci o schimbare ceva :)

dolb 13-01-10 11:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2972316)
Frumoasa macheta , dar nu-mi place la interior cum este "desenat" la bord acolo ...nu se potriveste deloc cu exteriorul ...poate ii faci o schimbare ceva :)

calitatea bburago ! nici mie nu mi-a placut interiorul, e foarte simplu si "sec", dar la o macheta conteaza cel mai mult exteriorul! Iar masina arata foarte bine !

CatalinM6 13-01-10 15:31

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
MillionDollarBaby.....ma bucur ca iti place :)
Asa e....e chiar urata imitatia aia de lemn.

29. Audi R8,de la Welly

Destul de bine realizata,chiar si interiorul e bine facut...nu ma asteptam :).
Am cumparat-o la "gramada"..alaturi de alte 2 machete pe care mi le doream..dar nu regret

CatalinM6 17-01-10 18:17

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
10 Attachment(s)
30. Ferrari 599GTB Fiorano, de la Maisto
Primul meu Ferrari :)

DTH 17-01-10 18:26

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Frumos si R8-ul si Ferrari-ul , presupun ca sunt scara 1.18 nu ? Oricum la Ferrari culoarea este superba !

dolb 17-01-10 18:42

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
sunt scara 1:24, luate de la mine :D

Racer21 17-01-10 20:58

Re: Machetele mele - CatalinM6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2986686)
Frumos si R8-ul si Ferrari-ul , presupun ca sunt scara 1.18 nu ? Oricum la Ferrari culoarea este superba !

Maisto le face la 1/24 ;) La 1/18 HW (majoritatea) Oricum e foarte misto 599, cand il gasesc il achizitionez si eu, dar varianta Fiorano cu "desene" pe ea :D


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning