![]() |
Re: Machetele mele - CatalinM6
8 Attachment(s)
27.Ford Coupe 1934, de la MotorMax,
Initial nu am vrut sa o iau...dar acum imi pare bine ca am facut-o Merci MillionDollarBaby.....nici eu nu am de gand sa le dau :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
initial nu ai vrut sa o iei si nici nu m-ai sunat sa o iau eu !:P
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Imi place mult Ford-ul
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
COH-ule..mai vinzi ceva din ele ? ca am cautat toata seara o macheta, la toate benzinariile si supermarketurile, si n-am gasit nimic care sa imi placa ! Ia zi..vinzi ceva? :D Bafta !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
nope :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Mi-am mai luat de la un prieten (Dolb :)) un Bugatti Atlantic (Bburago)...o sa pun poze maine.
Imi place f mult! |
Re: Machetele mele - CatalinM6
ma bucur ca iti place! Astept poze ! L-ai rezolvat ?
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
28. Bugatti Atlantic 1936, de la Bburago
(nu avea sticla de la un far,...asa ca...am dat-o jos si pe cealalta) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Frumoasa macheta , dar nu-mi place la interior cum este "desenat" la bord acolo ...nu se potriveste deloc cu exteriorul ...poate ii faci o schimbare ceva :)
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Quote:
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
MillionDollarBaby.....ma bucur ca iti place :)
Asa e....e chiar urata imitatia aia de lemn. 29. Audi R8,de la Welly Destul de bine realizata,chiar si interiorul e bine facut...nu ma asteptam :). Am cumparat-o la "gramada"..alaturi de alte 2 machete pe care mi le doream..dar nu regret |
Re: Machetele mele - CatalinM6
10 Attachment(s)
30. Ferrari 599GTB Fiorano, de la Maisto
Primul meu Ferrari :) |
Re: Machetele mele - CatalinM6
Frumos si R8-ul si Ferrari-ul , presupun ca sunt scara 1.18 nu ? Oricum la Ferrari culoarea este superba !
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
sunt scara 1:24, luate de la mine :D
|
Re: Machetele mele - CatalinM6
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning