![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
O toyota celica...
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Like a Boss :))))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
@bobi_racer-fum la toate 4 rotile? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Yeah man your like a boss not a boss:D
I can't say I'm a drifter,but I'm like a drifter;) Scuzati fumul inca testez:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
ce mai fac baieti....:D
guess who is back :)) un rx-7 de proba la joc si la windows |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Frumoase masini all Am o provocare pentru voi..Cine face cel mai repede o Ibiza Are 2 navete de bere si 2 farfuri de gogosi=)).GO! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Sa iti dau adresa Equi?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
Uite! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
uite asta ziceam eu ca vreau sa facem . misc-uri gen astea. si sunt multe altele da nu imi dau seama de ce nu functioneaza toate . vreau sa caut un tutorial sau sa vb cu cineva sa imi spuna cum fac sa putem sa punem mai multe dastea si sa putem pune si prostie daia pe plafon si spoiler la masina :-?
old skies new skies :) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
UserName615-Ce rapid ai fost..5 min=))..Maine le ai la usa:))
CraZzy_K1D-Buna treaba pana acum! :headfones:headfones |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
mosule numai trebe navete de bere ca am baut deja :)) mai trb doar prajituri faptul ca am si dalea in frigider e o chestie:)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
8 Attachment(s)
asa inainte de culcare :)
fumul vechi / fumul nou . nuprea imi place dar este singurul mai in firea lui. nu imi place pentru ca reactioneaza greu de tot. asfalt nou si vechi. nu mai era nevoie sa pun poze cu nos-ul vechi pentru ca il stie toata lumea. asta nou va place? pareri?? critici ?? |
| All times are GMT +2. The time now is 18:20. |
|
- Copyright 2026 4Tuning