Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 06-05-10 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fostul Del Sol al lui dunga :lol: : https://forum.4tuning.ro/127-masina-m...onversion.html

daffy duck™ 06-05-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oooooooooooooo foarte tare....forta robynet!!!!!!!!

RoByNeT 11-05-10 15:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pentru Horia : https://forum.4tuning.ro/468-tuning-e...-1-3-mjet.html

hbucur 11-05-10 15:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mersi Robynet, dar e costa cam mult... sa vad ce si cum...

RoByNeT 11-05-10 15:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
No problem :lol:

Lucian_GXZ 11-05-10 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai si casco ce zice? :twisted::twisted: :rolleyes2

hbucur 11-05-10 16:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai a zis azi casco ceva :) Acum sa vad cum e mai bine :) ma tenta sa pun aripi normale ca sa merg mai mult spre clean look, pentru ca bara fata oricum va trebui refacuta.

Lucian_GXZ 11-05-10 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ai putea alege aripile stock de la ei, si sa vb sa ti le dea si pe cele vechi(aripi cat si bara) pe care sa le indrepti si modifici din nou si sa ai si unele stock, noi, de rezerva... eu asa as face :)

just2sol 11-05-10 17:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai baietzi....am si io o intrebare....pozele cand pot sa le iau si io si de la cine???? ma refer la cele facute vineri.....

RoByNeT 11-05-10 18:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dungaaaaaaaaaa :X:X o sa le puna lucian pe site ... sau vedeti voi ;)

just2sol 11-05-10 18:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms domnul robinet...;)

Lucian_GXZ 12-05-10 08:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dunga, pozele cu tine, nu au ajuns inca la mine, vorbeste cu MTX, el se ocupa de proiect si el te poate informa despre treaba asta cel mai bine

babone 12-05-10 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-au trimis mailurile despre ce vorbisem vineri seara?la mine cel putin nu a ajuns nimic :(

Lucian_GXZ 12-05-10 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@babone - emailurile nu au inceput sa se trimita.
@dunga - pozele au ajuns la mine si ti le voi trimite diseara

Evo-Jr 12-05-10 13:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucica am inteles ca ai vb cu roby de tricou.el a zis ca xl e bun...daca sti cum arata un xl si e mic pt mn sa i zici lu ala sa faca xxl.
sa arate frumos tricourile,ca sa fim si noi prezentabili acolo...si sa ne zici un pret ca sa i pregatim pt maine.:)

Lucian_GXZ 12-05-10 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu cum arata, va fi o surpiza :) - maine vedem cat de bine a respectat specificatiile mele...:rolleyes2

just2sol 12-05-10 15:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3354149)
@babone - emailurile nu au inceput sa se trimita.
@dunga - pozele au ajuns la mine si ti le voi trimite diseara

d-abea astept :X:X:X
ms mult

Evo-Jr 12-05-10 15:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
i ai explicat de 3 ori sa nu faca contur rosu si sa scrie peste inferno?:)))

gpk 12-05-10 16:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Domnilor,
Zilele trecute am fost anuntat de catre fostul meu antrenor de Karting ca in jurul date de 1 Iunie organizeaza un concurs pentru piticoti si intentia mea era sa sponsorizam acest eveniment, insa din pacate din cauza lipsei de fonduri cursa a fost anulata.
Am discutat cu Lucian, ba chiar mai mult, impreuna cu Sorin alias Tataie am fost si am vizionat noua pista, am ales un loc unde putem expune si masinile noastre... etc.
Mie personal mi se pare o idee extraordinara sa sprijinim acesti copii, nu a fost sa fie, dar speram pe viitor sa facem o afiliere cu clubul respectiv si sa-i ajutam sa-si indeplineasca idealurile.
PS: astept propuneri din partea voastra legate de subiect!

daffy duck™ 12-05-10 22:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare...eu sun pro....o mica idee, eventual marius si tataie + inca 2-3 membrii mai `vitezomani` sa faca cateva ture demo sau o chestie de genu' ....

pro si pentru expo!!!!!!!!!!1


question!

pe unde este situata noua pista???

daffy duck™ 13-05-10 00:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian, ia uitate aici...poate are omu ce ai tu nevoie

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9399149.html

plictisit 13-05-10 00:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
husele de scaune trebuie luate neaparat .. it's a can't miss !

Lucian_GXZ 13-05-10 08:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3355880)
lucian, ia uitate aici...poate are omu ce ai tu nevoie

http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9399149.html

nu vazusem anuntul... sun acum! :twisted:

Lucian_GXZ 13-05-10 08:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
s-a dat :) si ghici cine l-a luat...

RoByNeT 13-05-10 08:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
who who ? :lol::lol::lol: soric ?

Lucian_GXZ 13-05-10 09:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
.... pai cine altcineva :)) :lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:evil:

just2sol 13-05-10 11:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luci cand ai tmp da-mi si mie pozele alea te rog......dar nu seara k nu-s acasa decat pana in ora 8.....

Lucian_GXZ 13-05-10 13:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe email te-ai uitat? :twisted:

just2sol 13-05-10 13:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sarumana.....si o sa am grija la ce mi-ai spus....ms mult
;)

daffy duck™ 13-05-10 15:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Click la semnatura pe "Blog" si comentati va rog!!!!

o zi buna!

plictisit 13-05-10 16:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baiii, mi-ai furat statusul =)))

RoByNeT 13-05-10 17:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu stiam ca sunt pozele lu Toader. Nu inteleg d c ti`ai pus tu semnatura pe ele. Oricum foarte misto.

plictisit 13-05-10 23:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci va plangeati voi la omv nu e nimic .. stati sa va zic ce era pe drum spre casa .. thank god ca n-am suspensie sport, am luat-o pe la victoriei, am iesit la 1 mai si de acolo pe linia lu 41, pana aici totul ok desi era sa intre in mine unu cu un cielo care avea cedeaza ca nu mergeau semafoarele .. revenind la subiect, inainte si dupa podul grant, MARE INUNDATIE, apa de 20cm+ cred, mers cu 5 kmh aproape lipit de bordura cu gardu de la 41 ca era "high ground" si s-a spalat masina calumea pe dedesubt .. daca aveam suspensie sport repetam intamplarea cu apa la motor care m-a costat 15 mil, once again long live stock suspension in aceste vremuri grele !

p.s. daffy te-am salvat de la innec ! :lol:

Lucian_GXZ 14-05-10 08:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3358488)
... mers cu 5 kmh aproape lipit de bordura...

:twisted::twisted: tu oricum numai cu 5kmh mergi mai mereu :lol::lol::lol:

hbucur 14-05-10 09:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bafta la Cluj! (Celor care merg)

Imi pare rau ca nu am putut sa fiu si eu acolo :(

Sa faceti multe poze!

Lucian_GXZ 14-05-10 09:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asa este! Bafta la Cluj pentru colegii nostrii participanti! Sa aduceti acasa multe cupe! (si faceti poze sa ne bucuram si noi de excursie!)

ghiszmo 14-05-10 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apropo de ce a fost aseara eu era sa imi decapotez masina in drum spre casa!era un pom cazut pe firele de curent si l-am vazut in ultimul moment! bafta celor care merg la cluj si la cat mai multe cupe!

daffy duck™ 14-05-10 15:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by ghiszmo (Post 3359018)
apropo de ce a fost aseara eu era sa imi decapotez masina in drum spre casa!era un pom cazut pe firele de curent si l-am vazut in ultimul moment! bafta celor care merg la cluj si la cat mai multe cupe!

aveai si tu astra sedan cabrio :lol::lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3358994)
Asa este! Bafta la Cluj pentru colegii nostrii participanti! Sa aduceti acasa multe cupe! (si faceti poze sa ne bucuram si noi de excursie!)

si cam cate cupa crezi ca pot sa aduca?:lol::lol::lol:

eu in locul lor, stiind masinile participante din partea noastra imi setam ca scop un minim de 4 cupe!!!!!!!!!!!!

bafta baieti!!!!!

Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3358869)
:twisted::twisted: tu oricum numai cu 5kmh mergi mai mereu :lol::lol::lol:

te sustin aici!!!!!!!!!!!!

Lucian_GXZ 14-05-10 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
atentie! nu am zis neaparat sa le castige! le pot cumapra/fura.. etc... :))

daffy duck™ 14-05-10 16:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intradevar...si asta e o varianta :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning