![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fostul Del Sol al lui dunga :lol: : https://forum.4tuning.ro/127-masina-m...onversion.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oooooooooooooo foarte tare....forta robynet!!!!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pentru Horia : https://forum.4tuning.ro/468-tuning-e...-1-3-mjet.html
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mersi Robynet, dar e costa cam mult... sa vad ce si cum...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
No problem :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai si casco ce zice? :twisted::twisted: :rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai a zis azi casco ceva :) Acum sa vad cum e mai bine :) ma tenta sa pun aripi normale ca sa merg mai mult spre clean look, pentru ca bara fata oricum va trebui refacuta.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ai putea alege aripile stock de la ei, si sa vb sa ti le dea si pe cele vechi(aripi cat si bara) pe care sa le indrepti si modifici din nou si sa ai si unele stock, noi, de rezerva... eu asa as face :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai baietzi....am si io o intrebare....pozele cand pot sa le iau si io si de la cine???? ma refer la cele facute vineri.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dungaaaaaaaaaa :X:X o sa le puna lucian pe site ... sau vedeti voi ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms domnul robinet...;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dunga, pozele cu tine, nu au ajuns inca la mine, vorbeste cu MTX, el se ocupa de proiect si el te poate informa despre treaba asta cel mai bine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-au trimis mailurile despre ce vorbisem vineri seara?la mine cel putin nu a ajuns nimic :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@babone - emailurile nu au inceput sa se trimita.
@dunga - pozele au ajuns la mine si ti le voi trimite diseara |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucica am inteles ca ai vb cu roby de tricou.el a zis ca xl e bun...daca sti cum arata un xl si e mic pt mn sa i zici lu ala sa faca xxl.
sa arate frumos tricourile,ca sa fim si noi prezentabili acolo...si sa ne zici un pret ca sa i pregatim pt maine.:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu stiu cum arata, va fi o surpiza :) - maine vedem cat de bine a respectat specificatiile mele...:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ms mult |
Re: Diverse (topic de offtopic)
i ai explicat de 3 ori sa nu faca contur rosu si sa scrie peste inferno?:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Domnilor,
Zilele trecute am fost anuntat de catre fostul meu antrenor de Karting ca in jurul date de 1 Iunie organizeaza un concurs pentru piticoti si intentia mea era sa sponsorizam acest eveniment, insa din pacate din cauza lipsei de fonduri cursa a fost anulata. Am discutat cu Lucian, ba chiar mai mult, impreuna cu Sorin alias Tataie am fost si am vizionat noua pista, am ales un loc unde putem expune si masinile noastre... etc. Mie personal mi se pare o idee extraordinara sa sprijinim acesti copii, nu a fost sa fie, dar speram pe viitor sa facem o afiliere cu clubul respectiv si sa-i ajutam sa-si indeplineasca idealurile. PS: astept propuneri din partea voastra legate de subiect! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte tare...eu sun pro....o mica idee, eventual marius si tataie + inca 2-3 membrii mai `vitezomani` sa faca cateva ture demo sau o chestie de genu' ....
pro si pentru expo!!!!!!!!!!1 question! pe unde este situata noua pista??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian, ia uitate aici...poate are omu ce ai tu nevoie
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...0-9399149.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
husele de scaune trebuie luate neaparat .. it's a can't miss !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
s-a dat :) si ghici cine l-a luat...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
who who ? :lol::lol::lol: soric ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
.... pai cine altcineva :)) :lol::lol::rolleyes2:rolleyes2:evil:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
luci cand ai tmp da-mi si mie pozele alea te rog......dar nu seara k nu-s acasa decat pana in ora 8.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pe email te-ai uitat? :twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sarumana.....si o sa am grija la ce mi-ai spus....ms mult
;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Click la semnatura pe "Blog" si comentati va rog!!!!
o zi buna! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
baiii, mi-ai furat statusul =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Eu stiam ca sunt pozele lu Toader. Nu inteleg d c ti`ai pus tu semnatura pe ele. Oricum foarte misto.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci va plangeati voi la omv nu e nimic .. stati sa va zic ce era pe drum spre casa .. thank god ca n-am suspensie sport, am luat-o pe la victoriei, am iesit la 1 mai si de acolo pe linia lu 41, pana aici totul ok desi era sa intre in mine unu cu un cielo care avea cedeaza ca nu mergeau semafoarele .. revenind la subiect, inainte si dupa podul grant, MARE INUNDATIE, apa de 20cm+ cred, mers cu 5 kmh aproape lipit de bordura cu gardu de la 41 ca era "high ground" si s-a spalat masina calumea pe dedesubt .. daca aveam suspensie sport repetam intamplarea cu apa la motor care m-a costat 15 mil, once again long live stock suspension in aceste vremuri grele !
p.s. daffy te-am salvat de la innec ! :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bafta la Cluj! (Celor care merg)
Imi pare rau ca nu am putut sa fiu si eu acolo :( Sa faceti multe poze! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Asa este! Bafta la Cluj pentru colegii nostrii participanti! Sa aduceti acasa multe cupe! (si faceti poze sa ne bucuram si noi de excursie!)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
apropo de ce a fost aseara eu era sa imi decapotez masina in drum spre casa!era un pom cazut pe firele de curent si l-am vazut in ultimul moment! bafta celor care merg la cluj si la cat mai multe cupe!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Quote:
eu in locul lor, stiind masinile participante din partea noastra imi setam ca scop un minim de 4 cupe!!!!!!!!!!!! bafta baieti!!!!! Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
atentie! nu am zis neaparat sa le castige! le pot cumapra/fura.. etc... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
intradevar...si asta e o varianta :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning