![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Multi si-o doresc la poze ... chiar si cei cu M3-uri, VRS-uri, GTI-uri, RS-uri si OPC-uri! Doar pentru poze ... !
Stai si tu pe Copou (ca il face des :lol:) si cand o zaresti ... hop si tu poza ... poate asa opreste si te felicita :lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Vrea sa vina cu ceva freshh pe piata :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Lotus?:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Aseara pe la 1 era un porsche panamera parcat in fata la Queens.
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut si eu Panamera tot pe Copou. Frumos tare :D
Si am mai vazut un A5 SportBack cu numere de germania. |
Re: Masini tari din Iasi
Vazut si eu Panamera aseara pe Copou cu numere de Valcea rosii :D
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu stiam ca mai exista un al doilea S5 prin oras.
Vazut in mai multe randuri RCZ deja inmatriculat cu numere de IS. |
Re: Masini tari din Iasi
@Vlad, daca te refereai la ce am zis eu ai inteles gresit. Ma refeream la A5 Sportback, al doilea care il vad in Iasi,nu S5.
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu. Am inteles la ce te refereai, doar ca postul tau mi-a amintit de un al doilea S pe care l-am vazut ieri. ;)
|
MAI
a mai vazut cineva prin oras un A5 sportback si un Land Rover cu numere de MAI ?
|
Re: Masini tari din Iasi
A5 alb 2.0t cu numar MAI il vad aproape in fiecare dim pe la 7 jum pe stefan mergand pana in copou in coloana.
|
Re: Masini tari din Iasi
greseala mea, e a5 acum mi-am dat seama.
|
Re: Masini tari din Iasi
2 Attachment(s)
A5 Sportback
|
Re: Masini tari din Iasi
A5 cabriolet - vazut in fata la Sala Polivalenta.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:44. |
- Copyright 2026 4Tuning