Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

f0cs 29-03-11 17:58

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4210047)
Pentru niste poze sau ...:lol:?

Doar poze, auto...

CRyS` 29-03-11 18:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Multi si-o doresc la poze ... chiar si cei cu M3-uri, VRS-uri, GTI-uri, RS-uri si OPC-uri! Doar pentru poze ... !

Stai si tu pe Copou (ca il face des :lol:) si cand o zaresti ... hop si tu poza ... poate asa opreste si te felicita :lol:

vlad87 29-03-11 22:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Vrea sa vina cu ceva freshh pe piata :-P

danielNEC 30-03-11 08:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Lotus?:-)

Nuicarc 03-04-11 10:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Aseara pe la 1 era un porsche panamera parcat in fata la Queens.

lucian_90tud 03-04-11 11:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut si eu Panamera tot pe Copou. Frumos tare :D
Si am mai vazut un A5 SportBack cu numere de germania.

MihaiCsl 03-04-11 13:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Vazut si eu Panamera aseara pe Copou cu numere de Valcea rosii :D

vlad87 03-04-11 17:41

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu stiam ca mai exista un al doilea S5 prin oras.
Vazut in mai multe randuri RCZ deja inmatriculat cu numere de IS.

lucian_90tud 03-04-11 21:41

Re: Masini tari din Iasi
 
@Vlad, daca te refereai la ce am zis eu ai inteles gresit. Ma refeream la A5 Sportback, al doilea care il vad in Iasi,nu S5.

vlad87 03-04-11 22:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu. Am inteles la ce te refereai, doar ca postul tau mi-a amintit de un al doilea S pe care l-am vazut ieri. ;)

onycevlad 07-04-11 21:51

MAI
 
a mai vazut cineva prin oras un A5 sportback si un Land Rover cu numere de MAI ?

RazvanMRG 08-04-11 16:27

Re: Masini tari din Iasi
 
A5 alb 2.0t cu numar MAI il vad aproape in fiecare dim pe la 7 jum pe stefan mergand pana in copou in coloana.

onycevlad 08-04-11 18:57

Re: Masini tari din Iasi
 
greseala mea, e a5 acum mi-am dat seama.

Bogdan.IS 08-04-11 21:12

Re: Masini tari din Iasi
 
2 Attachment(s)
A5 Sportback

vlad87 10-04-11 19:21

Re: Masini tari din Iasi
 
A5 cabriolet - vazut in fata la Sala Polivalenta.


All times are GMT +2. The time now is 00:14.

- Copyright 2026 4Tuning