![]() |
Re: DreamWorks
6 Attachment(s)
poze cu loganul....;)
|
Re: DreamWorks
Ehhe :x
Frumos Golanu:x |
Re: DreamWorks
Quote:
Nu o sa pot ajunge diseara ca trebuie sa ajung undeva si e greu cu deplasarea perioada asta :) |
Re: DreamWorks
Tyfu, cat mai ai... :???:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Lasa ma ca trec si astea 2 saptamani si dupaia..:twisted:
|
Re: DreamWorks
salut baieti, cristi ma cheama, eu sunt posesorul loganului rosu de mai sus .
o mica prezentare a masinii si a sistemului audio anterior si a planurilor pe viitor puteti vedea aici . |
Re: DreamWorks
Salut Pigoo, te stiu de pe alt forum:lol:.
Trec si eu diseara. |
Re: DreamWorks
4 Attachment(s)
Primele poze de asta`seara de la mine..urmeaza ZUZu cu celelalte poze :arrow:
|
Re: DreamWorks
43 Attachment(s)
A venit si Zuzu cu pozele :-)
|
Re: DreamWorks
Multumim pt poze ZUZ :!:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
ma bucur ca va place :-)
nu credeam ca o sa aduca atat de multe zambete ma bucur ca ma aflu printre pasionati ai masinilor, nu neaparat modificate. eu unul nu sunt satisfacut de aspectul exterior al masinii mele, si nici de cel interior.. care necesita o schimbare a tapiseriei . la exterior are o gramada de infundaturi care cu aparatul foto nu se vad, plus julituri :lol: . sper ca pe viitor sa mai pun deoparte ~2000ron sa-i aranjez tabla si vopseaua + mic clean (proiectoare astupate, bandouri scoase si sigle in afara de cea cu DACIA) |
Re: DreamWorks
Quote:
lasa ca usor...usor crestem noi mari...;) |
Re: DreamWorks
Quote:
Tu erai "tipul cu Logan rosu plin de muzica"? :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning