Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Sonny™ 28-01-11 17:14

Re: DreamWorks
 
6 Attachment(s)
poze cu loganul....;)

bib_andrey 28-01-11 17:17

Re: DreamWorks
 
Ehhe :x
Frumos Golanu:x

Tyfu 28-01-11 17:51

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4028482)
Waiting ... :D

Salut tzunny si bine ai venit.Si noi ne bucuram ca esti printre noi.Succes cu orezara :twisted:.


Cateva poze cu "matza" ...

Nice kitty :) sa o stapanesti sanatos DEV si fara incidente :).

Nu o sa pot ajunge diseara ca trebuie sa ajung undeva si e greu cu deplasarea perioada asta :)

Zeta 28-01-11 17:59

Re: DreamWorks
 
Tyfu, cat mai ai... :???:

Tyfu 28-01-11 18:07

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 4029943)
Tyfu, cat mai ai... :???:

2 saptamani :(

bib_andrey 28-01-11 18:19

Re: DreamWorks
 
Lasa ma ca trec si astea 2 saptamani si dupaia..:twisted:

pigoo 28-01-11 18:24

Re: DreamWorks
 
salut baieti, cristi ma cheama, eu sunt posesorul loganului rosu de mai sus .
o mica prezentare a masinii si a sistemului audio anterior si a planurilor pe viitor puteti vedea aici .

aleXpeed 28-01-11 18:30

Re: DreamWorks
 
Salut Pigoo, te stiu de pe alt forum:lol:.

Trec si eu diseara.

bib_andrey 28-01-11 20:54

Re: DreamWorks
 
4 Attachment(s)
Primele poze de asta`seara de la mine..urmeaza ZUZu cu celelalte poze :arrow:

Alex30 28-01-11 21:47

Re: DreamWorks
 
43 Attachment(s)
A venit si Zuzu cu pozele :-)

bib_andrey 28-01-11 22:39

Re: DreamWorks
 
Multumim pt poze ZUZ :!:

NXdev 28-01-11 22:45

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4028557)
Asa curata mai zic si eu..frumoasa Alex.

Am incercat si eu ceva..cred ca o sa incerc sa fac altul si il voi inlocuii..nu a iesit cum vroiam..dar sa va faceti o idee..: https://www.youtube.com/watch?v=ho03ZJBpZA4

Frumos video Andrei :P.
Quote:

Originally Posted by IuLiaNo (Post 4028615)
Frumoasa "matza" iti mai zic o data sa sa o stapanesti sanatos :D, si hai mai repede cu o suspensie sport si niste jante ca plange dupa ele :twisted::twisted:

Mersi nenea :oops:.
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4028970)
sa ai parte de ea dev, primul tuning: jos semnul cu m, si esti good to go :D

Mersi, semnul de "iem" da bine la semafor 8), glumeam :D.
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4029111)
ce ti.am zis eu dev.ule...:)):))

:D
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 4029220)
Felicitari boss pentru achizitie!!!!!Sa o stapanesti sanatos fara incidente...:)

Mersi.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4029534)
Salut si bine ai venit :-). Frumoasa masinuta ta



@Dev: Asa Alex pozeeeee sa vedem si noi :). Si inca odata celebrul s-o stapanesti sanatos

Va-ti convins ca nu e cine stie ce...
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4029646)
Inca un rand de poze de la mine cu matza :>

Pe sistem ...mersi.
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4029817)
poze cu loganul....;)

Foarte tare loganul :shock:.
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 4029921)
Nice kitty :) sa o stapanesti sanatos DEV si fara incidente :).

Nu o sa pot ajunge diseara ca trebuie sa ajung undeva si e greu cu deplasarea perioada asta :)

Mersi Tyf.Ma bucur ca ai anuntat absenta :P.
Quote:

Originally Posted by pigoo (Post 4030004)
salut baieti, cristi ma cheama, eu sunt posesorul loganului rosu de mai sus .
o mica prezentare a masinii si a sistemului audio anterior si a planurilor pe viitor puteti vedea aici .

Bine ai venit printre noi Cristi, felicitari pentru schimbarile aduse masinii :twisted:.

pigoo 28-01-11 23:06

Re: DreamWorks
 
ma bucur ca va place :-)
nu credeam ca o sa aduca atat de multe zambete
ma bucur ca ma aflu printre pasionati ai masinilor, nu neaparat modificate.
eu unul nu sunt satisfacut de aspectul exterior al masinii mele, si nici de cel interior.. care necesita o schimbare a tapiseriei .
la exterior are o gramada de infundaturi care cu aparatul foto nu se vad, plus julituri :lol: .
sper ca pe viitor sa mai pun deoparte ~2000ron sa-i aranjez tabla si vopseaua + mic clean (proiectoare astupate, bandouri scoase si sigle in afara de cea cu DACIA)

Sonny™ 28-01-11 23:20

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by pigoo (Post 4030755)
ma bucur ca va place :-)
nu credeam ca o sa aduca atat de multe zambete
ma bucur ca ma aflu printre pasionati ai masinilor, nu neaparat modificate.
eu unul nu sunt satisfacut de aspectul exterior al masinii mele, si nici de cel interior.. care necesita o schimbare a tapiseriei .
la exterior are o gramada de infundaturi care cu aparatul foto nu se vad, plus julituri :lol: .
sper ca pe viitor sa mai pun deoparte ~2000ron sa-i aranjez tabla si vopseaua + mic clean (proiectoare astupate, bandouri scoase si sigle in afara de cea cu DACIA)


lasa ca usor...usor crestem noi mari...;)

tzunny 28-01-11 23:29

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by pigoo (Post 4030755)
ma bucur ca va place :-)
nu credeam ca o sa aduca atat de multe zambete
ma bucur ca ma aflu printre pasionati ai masinilor, nu neaparat modificate.
eu unul nu sunt satisfacut de aspectul exterior al masinii mele, si nici de cel interior.. care necesita o schimbare a tapiseriei .
la exterior are o gramada de infundaturi care cu aparatul foto nu se vad, plus julituri :lol: .
sper ca pe viitor sa mai pun deoparte ~2000ron sa-i aranjez tabla si vopseaua + mic clean (proiectoare astupate, bandouri scoase si sigle in afara de cea cu DACIA)

Bai, dar mica e lumea. Ce zici pigoole? Nici aici nu scap de tine?
Tu erai "tipul cu Logan rosu plin de muzica"? :))


All times are GMT +2. The time now is 13:55.

- Copyright 2026 4Tuning