Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

Trixi 27-12-06 11:34

Re: Cum sa agati o fata..
 
si cit timp o sa mai petreci u cu of-of'u asta???
am eu o vb,cu cit accepti mai rpd lucrurile,cu atat poti sa treci p "next level" ;)

dexter_20 27-12-06 11:38

Re: Cum sa agati o fata..
 
exact. eu am acceptat k am pierdut si acum ma simt mult mai bine. chiar imi pare bine ca am pierdut.

Leul 27-12-06 13:15

Re: Cum sa agati o fata..
 
bun Trixi , asa procedezi tu ? Bun .... mai vb

Trixi 27-12-06 15:09

Re: Cum sa agati o fata..
 
...asta suna putin a amenintare...asa agati u????:D :D :D

aleks 28-12-06 15:37

Re: Cum sa agati o fata..
 
trixi nu agatza fete in genral... dekt pentru altii :p:p:p

Leul 28-12-06 18:09

Re: Cum sa agati o fata..
 
Stiu , Trixi e agatata deja ... nu spun mai mult , sa nu se iveasca probleme . Nu prea am io timp de agatat , Trixi , toata ziua cu nasu in calculatoare ... doar asa de sarbatori ... in schimb am foarte multi prieteni si prietene cu care ma inteleg destul de bine ... :)

Trixi 28-12-06 22:56

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 677704)
trixi nu agatza fete in genral... dekt pentru altii :p:p:p

yeap....:D ,cine stie ,stie!;)

@Leul:induci aici oamenii in eroare!!!io-s casatorita,nu agatata!!!:D :D :D
p d alta parte...cum discutam aici despre metode d agatat fete...m-am gindit k asta o fi metoda ta...un pic d suspans...putin secretos...nu-i rau...;) ..sau poate numai io inteleg toate mai altfel...nush ;)

aleks 29-12-06 09:57

Re: Cum sa agati o fata..
 
cum sa agati o fata... ma uit la titlul topicului si marturisesc sincer... nu stiu :)
am discutat noi aici, discuta toata lumea cum vine ocazia in general, se emit pareri cu titlul de adevar absolut, se ivesc guru si genii ai agatatului, dar rezultatul e de fapt acelasi: N U exista o metoda infailibila de agatat, astea sunt povesti de adormit credulii, o fata se convinge, se cucereste, se agata daca vreti, numai si NUMAI daca vrea ea, altfel... poti sa fii poleit cu aur si sa stii toate poeziile lui eminescu si toate operele lui shakespeare la un loc, poti sa te stergi la ... cu ele, daca nu vrea, nu te baga in seama si pace, stai si vorbesti la luna

dexter_20 29-12-06 15:40

Re: Cum sa agati o fata..
 
aici iti dau perfecta dreptate. numai ca prostului din mine i-au trebui 4 luni ca sa isi dea seama.

Spark 29-12-06 15:54

Re: Cum sa agati o fata..
 
aleks ... adevar vorbesti tu acolo ;)

Cozmax 29-12-06 18:02

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 678550)
cum sa agati o fata... ma uit la titlul topicului si marturisesc sincer... nu stiu :)
am discutat noi aici, discuta toata lumea cum vine ocazia in general, se emit pareri cu titlul de adevar absolut, se ivesc guru si genii ai agatatului, dar rezultatul e de fapt acelasi: N U exista o metoda infailibila de agatat, astea sunt povesti de adormit credulii, o fata se convinge, se cucereste, se agata daca vreti, numai si NUMAI daca vrea ea, altfel... poti sa fii poleit cu aur si sa stii toate poeziile lui eminescu si toate operele lui shakespeare la un loc, poti sa te stergi la ... cu ele, daca nu vrea, nu te baga in seama si pace, stai si vorbesti la luna


Ai dreptate toate fetele sunt diferite una de alta.... nu poti sa le "agati" cu aceeiasi faza pe toate..... dar ce stiu sigur ca nu trebuie sa te dai cine stie ce personalitate sau bagabont ca sa stea cu tine...

dexter_20 29-12-06 18:10

Re: Cum sa agati o fata..
 
Daca dragoste nu e... O facem pe lovele (nu imi apartine,un site mai deocheat). Daca nici asa nu ai agatzat-o....nu mai am nici o idee.

aleks 31-12-06 05:39

Re: Cum sa agati o fata..
 
nu bag bani in cwrul unei femei nici picat cu ceara...
cel putin nu acum, peste 10-15 ani nu mai garantez, dar deocamdata, am tot ce-mi trebuie s-o conving asa...

dexter_20 31-12-06 13:39

Re: Cum sa agati o fata..
 
Poi tu nu...mai ales daca locul din dreapta mai este ocupat de ce am vazut eu la Bacau....dar altii vor ceva mai mult....( eu nu fac parte din categoria asta)

aleks 02-01-07 00:51

Re: Cum sa agati o fata..
 
eh... posibil, viata lor, solutia de agatat e foaaarte limitata, si d foarte scurta durata si raza d actiune (the money solution i mean;) )


All times are GMT +2. The time now is 09:50.

- Copyright 2024 4Tuning