![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy...azi e vineri :D vin la intalnire sau nu ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da, vin...de ce?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca sa vin eu mah...e vineri ..remember ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaaa......nu cred....vin perpedes , poate vin pe rotile mele....vorbim atunci.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tot nu te-ai prins..in fine...
nu ziceai ca pana vineri....ma ... ?;)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mtx`ule te mananca si pe tine unde nu trebe ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci stie robynet si a uitat daffy....
robynet abia astept sa vina ziua pentru taxa lunara.....cum mi-ai dat u banii de tigari asa iti dau si eu banii de taxa...mai rau kiar :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ti`am dat asa ca nu aveam altii ... nu sa iti fac vreo gluma. Si iti jur cu mana pe tastatura ca daca vii cu aia nu ii primesc :lol: o sa te faci de caca a 2-a oara cand o sa ii schimbi in hartii sau cand ii cheltui, treaba ta
|
vreau sa vada si membrii din conducere ce sa intampla aici !!! lucian!! tataie!! marius !!!! vreau sa ii dau banii pentru taxa lunara lui Robynet si nu vrea sa ii accepte !!!!!!!
am impresia ca o sa ploua .. ne mai intalnim acolo ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
de la tine astept banii in natura ma =))
PS: Foloseste BUTONU ala cu EDIT pe el. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))
ps: nu am asa ceva la tastatura :))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S stii ca nu sunt cu toate acasa....nu fii prost! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta stiam de mult..de parca e careva normal
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci am avut asa o zi perfecta...nu as vrea ( de data asta!!!) sa se intample ceva diseara!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:D:D:D:D:D:D
ce ai facut de ai avut o zi minunata? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde-i cartof?lipseste cartof din acel peisaj :)).oricum e clar,MTX-u si cand a fost tanar era admirat de femei :-"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))) :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aici sunt....nu sunt cu ala ca el le plateste pe fete sa faca poze cu el.......
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tu le platesti sa iasa cu tine :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai, hai!!!!
ce mai astepti :lol::lol::lol::lol: dute si achitai omului un avans, gandeste-te ce cercuri poti sa dai cu rotile alea :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ce te mai plictisesti ioane! :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
wtf ?!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
joni...parca vroiai japoneze :)))
ma uimeste sa vad ca ti ai schimbat parerea asa de repede :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
dovada ca si pe-afara exista cocalari....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
it's a big big place!!!!....
hai ca ma bag sa rezolv foile de la scoala...ca stau astia cu ochii pe mine ca pe butelie.... va salut! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cand esti programat la proba de (in)competenta la informatica daffy ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am dat (in)competenta la informatica azi...la ora la care am postat ( 13:10)
tu cand dai?? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am dat ecdl-ul :D i'm just along for the ride, desi maine ma asculta la romana din iona cine stie ce o fi si aia .. sper sa nu am parte de vreun +3 in catalog, si tre sa termin de finisat atestatul la engleza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
sa zicem ca nu observam mecanismul usii deloc iesit din comun .. asa jante pe spate ? :O cati cm o avea anvelopa ?
https://www.youtube.com/watch?v=tJLeS...layer_embedded check this out |
Re: Diverse (topic de offtopic)
check this guy out :D https://www.youtube.com/watch?v=QXDNxkUiUws
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
funny :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
l am vazut.e misto masina.dar eu n am bani nici de o kiftea.mi ar place sa l fac de drift...dar acum nu e momentu.:)
ms oricum.:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bun gratarelul, si partida de fotbal razboinic care s-a lasat cu o limba si buza sangerand !! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca ai fost prea razboinic...ce sa ti fac :))
a fost super...super vreme...eu m am simtit super..totul a fost la superlativ. ne pare rau pentru avaria cauzata plictisit. :D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) deci eu cu evo ( burtosii ) am rupt tot =)) cum sa va batem asa ? gratarel, locatia, si vremea ... super tare :X hai noroc !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa imi voi face si eu punto-ul :)) https://www.youtube.com/watch?v=_r6lt...ayer_embedded#
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning