Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

stefan_88 21-04-09 22:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aha :) ...pai daca vrei o sa ma interesez ...si o sa-ti prezint o oferta ;) :) .

Lucian_GXZ 21-04-09 23:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hmmm, Stefane! Tocmai mi-a venit o idee! cand intrii pe mess, da-mi un buzz sa discutam!

daffy duck™ 21-04-09 23:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te dai la stefan, lucian??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 21-04-09 23:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Termina, ca e ceva serios!
Pana atunci, ca sa nu fiu offtopic, Va prezint: Johnny SG @ 4td `09 -> https://www.youtube.com/watch?v=nhKuajrTrRk

Tweety_rzw 21-04-09 23:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Acum nu mi-a mai tremurat mâna ca să nu mai zică lumea că îmi tremură mâna ;) ! Frumos edit Lucian bravo'sss :D binee Jhonny în amintirea e36 ;) !

johnny325 22-04-09 00:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa twety k acum o sa urmeze un film cu frumos cu noua achizitie bmw e30:D

Lucian_GXZ 22-04-09 09:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Urmatorul film o sa fie cu Tataie la 4td 2009, dar din pacate nu am decat 30 de secunde :). Deci asteptpe YM - materiale incepand de vineri de la calificari si pana duminica, este valabil cum ziceam si pt. ploiesti (care aveti filmari cu mom si xix- nu va sfiitzi :) )

jakal 22-04-09 09:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
noi nu cred ca avem de la romexpo pt ca am fost decat vineri.........
sint 2 pe youtube dar le-am facut la ploiesti duminica seara dupa ce am plecat de acolo...nu ne-au lasat sa intram asa ca am facut noi aici 4TD........:))

RoByNeT 22-04-09 12:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e bine ca merge treaba incepe sa miste pe ici pe colo si o luam in sssuuuus :D pac pac

GopPo 22-04-09 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai revenit la viata mah?

Lucian_GXZ 22-04-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
A fost plecat la vopsit de oua :))

johnny325 22-04-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/502-anunturi-auto-ford/116452-vand-ford-escort-1-6-fab-97-modificari-inmatriculat.html
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))):

RoByNeT 22-04-09 13:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mama ce hal de vopsea are :)))) sclipici auzi =))) e mai bine bara ta roz jonny :X


PS: da goppo d c ? :))

kimi 22-04-09 13:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2256795)
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=116452
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))):

vopsea sclipici, filtru de aer 100cp (atat cred ca a luat dupa ce l a montat) si neoane undeground,cred ca lumineaza sub pamant neoanele astea, daca erau UNDERCAR luminau si ele sub masina ca tot neonul:lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 22-04-09 13:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ntz ntz ntz.. neoanele sunt underground pentru ca sunt luate din nfs (underground) unde erau f multe neoane... si pentru ca sunt foarte ilegale =)) ca sa nu mai zic de "voCsea" care-mi intoarce matzele pe dos... omu cred ca si-a risipit tot glossul pe masina...


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning