![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aha :) ...pai daca vrei o sa ma interesez ...si o sa-ti prezint o oferta ;) :) .
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hmmm, Stefane! Tocmai mi-a venit o idee! cand intrii pe mess, da-mi un buzz sa discutam!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
te dai la stefan, lucian??? :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Termina, ca e ceva serios!
Pana atunci, ca sa nu fiu offtopic, Va prezint: Johnny SG @ 4td `09 -> https://www.youtube.com/watch?v=nhKuajrTrRk |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Acum nu mi-a mai tremurat mâna ca să nu mai zică lumea că îmi tremură mâna ;) ! Frumos edit Lucian bravo'sss :D binee Jhonny în amintirea e36 ;) !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa twety k acum o sa urmeze un film cu frumos cu noua achizitie bmw e30:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Urmatorul film o sa fie cu Tataie la 4td 2009, dar din pacate nu am decat 30 de secunde :). Deci asteptpe YM - materiale incepand de vineri de la calificari si pana duminica, este valabil cum ziceam si pt. ploiesti (care aveti filmari cu mom si xix- nu va sfiitzi :) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
noi nu cred ca avem de la romexpo pt ca am fost decat vineri.........
sint 2 pe youtube dar le-am facut la ploiesti duminica seara dupa ce am plecat de acolo...nu ne-au lasat sa intram asa ca am facut noi aici 4TD........:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e bine ca merge treaba incepe sa miste pe ici pe colo si o luam in sssuuuus :D pac pac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai revenit la viata mah?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
A fost plecat la vopsit de oua :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/502-anunturi-auto-ford/116452-vand-ford-escort-1-6-fab-97-modificari-inmatriculat.html
ce anunt tare:)))))))))))))))):):):):):)):):):))): |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mama ce hal de vopsea are :)))) sclipici auzi =))) e mai bine bara ta roz jonny :X
PS: da goppo d c ? :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ntz ntz ntz.. neoanele sunt underground pentru ca sunt luate din nfs (underground) unde erau f multe neoane... si pentru ca sunt foarte ilegale =)) ca sa nu mai zic de "voCsea" care-mi intoarce matzele pe dos... omu cred ca si-a risipit tot glossul pe masina...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning