Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

antonlupan 22-05-09 07:32

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
fain....o gati pana in toamna?cu tot cu vopsit vreau sa zic?
nu are treaba incinsu cu telescoapele pt ca pe dreapta am desfacut fara sa ii dau foc si ala e mai praf....voiam sa stiu daca ce am scris io acolo is simtome ca ar fii pe duca,....

antonlupan 26-05-09 09:54

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
salut baieti...intrebare...
am gasit o toba de golf vr6..trebe umpic modificata ca sa intre pe vento....are careva pe masina?suna oarecum?baiatul vrea 150ron pe ea...

Tibanu 26-05-09 16:37

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
3 Attachment(s)
au reusit intr-un final sa pun foliile omologate 85% spate si 30 % fata + parasolar

si niste stikere pt reclama...ceva vreme le voi purta...asta ee ,sa ma facem rost de bani...

Sebastian.C 26-05-09 17:30

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Inca odata intreb cine vrea capota de Golf la schimb cu una de Vento. Eventual dau si faruri originale de Golf la schimb pe originale de Vento. Iese frumos combinatia de fata de Golf pe Vento si invers.... Am capota impecabila. Dau si diferenta daca e nevoie

ncs_balauru 26-05-09 22:32

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
am si eu o aripa de vento sau golf3 dreapta fata nou de vanzare si un far de stanga de vento de vanzare e interesat cineva

ncs_balauru 26-05-09 22:34

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
an reusit sa ajung si eu aproape la final a mai ramas sa vopsesc elementele de caroserie si sa imi vina bara

Sebastian.C 26-05-09 23:24

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Si nu vrei fata de Golf? Numa bine pana nu apuci sa vopsesti capota

Shorky 27-05-09 18:54

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
1 Attachment(s)
Attachment 938271cine poate sa imi spuna si mie ce rol are puta aia acolo sub filtru de polen

Sebastian.C 27-05-09 19:04

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Vreun senzor ceva...dar nu stiu sa iti zic de la ce.. :|

danielddd 27-05-09 20:28

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
3 Attachment(s)
de unde e cablul asta??am desfacut azi sa pun fire pt boxele din portiere si sub pragul din stanga fata am dat de el...are ca o mufa in cap....si vine de sus din stalp sau bord.antena nu cred ca e ca am vazut firul de la antena..

ncs_balauru 27-05-09 22:59

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
4 Attachment(s)
CEVA POZE CU MASINA SI NOILE FARURI

danielddd 28-05-09 07:07

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
nu stie nimeni de cablul ala?

Tibanu 28-05-09 12:21

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by ncs_balauru (Post 2357863)
CEVA POZE CU MASINA SI NOILE FARURI



ce tare e aia cu girofarul =)))
cat te-au dus farurile pana la urma???

ncs_balauru 28-05-09 21:05

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
FARURILE AU COSTAT 630 RON FARA TRANSPORT

paul_ral 28-05-09 22:12

Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
 
Quote:

Originally Posted by Shorky (Post 2357143)
Attachment 938271cine poate sa imi spuna si mie ce rol are puta aia acolo sub filtru de polen

Senzorul pt temperatura exterioara de la thermotronic


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning