![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
fain....o gati pana in toamna?cu tot cu vopsit vreau sa zic?
nu are treaba incinsu cu telescoapele pt ca pe dreapta am desfacut fara sa ii dau foc si ala e mai praf....voiam sa stiu daca ce am scris io acolo is simtome ca ar fii pe duca,.... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
salut baieti...intrebare...
am gasit o toba de golf vr6..trebe umpic modificata ca sa intre pe vento....are careva pe masina?suna oarecum?baiatul vrea 150ron pe ea... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
au reusit intr-un final sa pun foliile omologate 85% spate si 30 % fata + parasolar
si niste stikere pt reclama...ceva vreme le voi purta...asta ee ,sa ma facem rost de bani... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Inca odata intreb cine vrea capota de Golf la schimb cu una de Vento. Eventual dau si faruri originale de Golf la schimb pe originale de Vento. Iese frumos combinatia de fata de Golf pe Vento si invers.... Am capota impecabila. Dau si diferenta daca e nevoie
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am si eu o aripa de vento sau golf3 dreapta fata nou de vanzare si un far de stanga de vento de vanzare e interesat cineva
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
an reusit sa ajung si eu aproape la final a mai ramas sa vopsesc elementele de caroserie si sa imi vina bara
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Si nu vrei fata de Golf? Numa bine pana nu apuci sa vopsesti capota
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
Attachment 938271cine poate sa imi spuna si mie ce rol are puta aia acolo sub filtru de polen
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Vreun senzor ceva...dar nu stiu sa iti zic de la ce.. :|
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
de unde e cablul asta??am desfacut azi sa pun fire pt boxele din portiere si sub pragul din stanga fata am dat de el...are ca o mufa in cap....si vine de sus din stalp sau bord.antena nu cred ca e ca am vazut firul de la antena..
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
CEVA POZE CU MASINA SI NOILE FARURI
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
nu stie nimeni de cablul ala?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
ce tare e aia cu girofarul =))) cat te-au dus farurile pana la urma??? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
FARURILE AU COSTAT 630 RON FARA TRANSPORT
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning