Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Sonny™ 27-01-11 21:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4027594)
Asa nenea :D, de cand asteptam sa o postezi si aici :oops:.Pentru cei care nu stiu...Del Sol este a 3-a masina DreamWorks Constanta ;).Inca odata...felicitari baieti.
Ati putea deschide sectiune "DreamWorks", la orasul Constanta .

mai asteptam un pic, m.am gandit si la asta si tin sa te corectez a 4 masina ca avem si loganul rosu, care va fi modificat grav pe partea audio, o sa urmeze si poze cu el...;)

NXdev 27-01-11 22:32

Re: DreamWorks
 
@Sonny : Un teaser mic...1-2 poze :oops: ?

bib_andrey 27-01-11 22:39

Re: DreamWorks
 
De Golanul rosu nu am auzit pana acum Sonny..vrem sa il vedem :oops:

Sonny™ 27-01-11 22:42

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4027778)
De Golanul rosu nu am auzit pana acum Sonny..vrem sa il vedem :oops:

pana maine seara promit sa pun si poze cu el...;)

tzunny 28-01-11 09:19

Re: DreamWorks
 
Salutare la toata lumea din noua postura de membru al acestui club! :D

NXdev 28-01-11 09:32

Re: DreamWorks
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4027794)
pana maine seara promit sa pun si poze cu el...;)

Waiting ... :D
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4028433)
Salutare la toata lumea din noua postura de membru al acestui club! :D

Salut tzunny si bine ai venit.Si noi ne bucuram ca esti printre noi.Succes cu orezara :twisted:.


Cateva poze cu "matza" ...

bib_andrey 28-01-11 09:53

Re: DreamWorks
 
Asa curata mai zic si eu..frumoasa Alex.

Am incercat si eu ceva..cred ca o sa incerc sa fac altul si il voi inlocuii..nu a iesit cum vroiam..dar sa va faceti o idee..: https://www.youtube.com/watch?v=ho03ZJBpZA4

IuLiaNo 28-01-11 10:08

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4028482)
Waiting ... :D

Salut tzunny si bine ai venit.Si noi ne bucuram ca esti printre noi.Succes cu orezara :twisted:.


Cateva poze cu "matza" ...

Frumoasa "matza" iti mai zic o data sa sa o stapanesti sanatos :D, si hai mai repede cu o suspensie sport si niste jante ca plange dupa ele :twisted::twisted:

plictisit 28-01-11 12:06

Re: DreamWorks
 
sa ai parte de ea dev, primul tuning: jos semnul cu m, si esti good to go :D

Sonny™ 28-01-11 12:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4028970)
sa ai parte de ea dev, primul tuning: jos semnul cu m, si esti good to go :D

ce ti.am zis eu dev.ule...:)):))

dony ddc 28-01-11 13:40

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4028482)
Waiting ... :D

Salut tzunny si bine ai venit.Si noi ne bucuram ca esti printre noi.Succes cu orezara :twisted:.


Cateva poze cu "matza" ...

Felicitari boss pentru achizitie!!!!!Sa o stapanesti sanatos fara incidente...:)

Alex30 28-01-11 15:30

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by tzunny (Post 4028433)
Salutare la toata lumea din noua postura de membru al acestui club! :D

Salut si bine ai venit :-). Frumoasa masinuta ta



@Dev: Asa Alex pozeeeee sa vedem si noi :). Si inca odata celebrul s-o stapanesti sanatos

bib_andrey 28-01-11 16:12

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
Inca un rand de poze de la mine cu matza :>

B-99-SAA 28-01-11 16:21

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4029646)
Inca un rand de poze de la mine cu matza :>

E mult de lucru la ea... iar Alex probabil ca o sa spuna "nu" la anumite chestii gen suspensie, jante... si asta "doar pentru ca" e masina daily-drive. :rolleyes2

tzunny 28-01-11 17:11

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4028482)
Salut tzunny si bine ai venit.Si noi ne bucuram ca esti printre noi.Succes cu orezara :twisted:.

Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4029534)
Salut si bine ai venit :-). Frumoasa masinuta ta

Multumesc baieti! Sper sa realizam cu totii tot ce ne propunem in 2011!


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning