![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
@Sonny : Un teaser mic...1-2 poze :oops: ?
|
Re: DreamWorks
De Golanul rosu nu am auzit pana acum Sonny..vrem sa il vedem :oops:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Salutare la toata lumea din noua postura de membru al acestui club! :D
|
Re: DreamWorks
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Cateva poze cu "matza" ... |
Re: DreamWorks
Asa curata mai zic si eu..frumoasa Alex.
Am incercat si eu ceva..cred ca o sa incerc sa fac altul si il voi inlocuii..nu a iesit cum vroiam..dar sa va faceti o idee..: https://www.youtube.com/watch?v=ho03ZJBpZA4 |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
sa ai parte de ea dev, primul tuning: jos semnul cu m, si esti good to go :D
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
@Dev: Asa Alex pozeeeee sa vedem si noi :). Si inca odata celebrul s-o stapanesti sanatos |
Re: DreamWorks
5 Attachment(s)
Inca un rand de poze de la mine cu matza :>
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:53. |
- Copyright 2026 4Tuning