Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

Bogdan_ozzy 22-12-06 16:04

Re: Cum sa agati o fata..
 
:)) Mustang Mach One ? sincer nu e nici gay da ma gandeam ca poate ii pedofil .. zoofil , babofil ceva nush frate da nu am ce sa-i fac ,... nu are sperma-n c***e:P

50cent191 22-12-06 19:25

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by unu rau (Post 670490)
asta spui tu daca iti place sa stai dupa ea .. sa astepti raspunsu o viata .. . mie de exemplu imi place direct si simplu nu complicatii .. si cum le agat ?? .. asta incerc sa invat deaicea .. pana acuma .. ori ele pe mine .. ori eram beat si nu miera jena sau nu ma deranja daca zicea nu :D


mai fratioare cam in jur de o luna reusesti sa faci kestia aia ..adica ce am zis yo mai sus..dar am mai spus ..in cazu in care chiar ti sa pus pata pe fata aia

50cent191 22-12-06 19:29

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL (Post 670515)
50cent191, vezi ca ai buton pentru edit, nu mai posta la intervale asa scurte. Probabil ca esti nou si vrei sa faci multe posturi... dar nu asta e solutia.


lol wa stai linistit ca n.am niciun interes sa ma dau mare cu cat postez da sunt la inceput aici..nam stiut ca va deranjeaza kestia asta ...

50cent191 22-12-06 19:34

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 670673)
in caz ca nu si-a dat seama nimeni ... la aceasta sectiune nu se contorizeaza posturile ;)

si haideti sa revenim la subiect - fetele se agata usor si cu bun simt ... nu trebuie sa fii vreun don juan ... trebuie sa stii cand sa vb .. .si cand sa taci ...

cand sa faci glume ... si cand sa vb serios ;)


mersi mustang

asa e nui nevoie sa fi cine stie ce casanova :) mai bagi o gluma o kestie din cand in cand sa destinzi atmosfera pt fata si in rest o lasi sa vorbeasca ce vrea ea :)

andee 26-12-06 15:19

Re: Cum sa agati o fata..
 
Ii zambesti,te uiti in ochii ei..chestii d'astea..si sa stai cat mai mult pe langa ea,sa te observe si sa-i arati putin intentiile tale. Sa nu arati ca esti disperat..mai bine indiferent,dar sa stie ce vrei.
Oricum,o data agatata,trebuie sa te gandesti cum s-o pastrezi langa tine,ceea ce e mai dificil:rolleyes2

FiReBuRn 27-12-06 00:20

Re: Cum sa agati o fata..
 
Cate pagini ..:) Exista posibilitatea sa te agate si fetele pe tine :D Ar fi tare sa faca o fata un topic "Cum sa agati un baiat" :))

florynu 27-12-06 00:23

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by FiReBuRn (Post 676001)
Cate pagini ..:) Exista posibilitatea sa te agate si fetele pe tine :D Ar fi tare sa faca o fata un topic "Cum sa agati un baiat" :))

mai sa shtii ca exista shi posibilitatea sa te agatze ele dar asta nush cum shi cu ce ar trebuii sa le atragi ...........
adik shtiu
ca sunt patzit
da nu mi se pare normal ........
ar trebuii sa se uite cu aceeashi ochi la tine cand eshti pe jos sau cu trotineta !
fetele astea ne mananca zilele

FiReBuRn 27-12-06 00:35

Re: Cum sa agati o fata..
 
acum am observat ca exista un topic ..la ce am zis mai sus :)) ..pai unele fete chiar apreciaza mai mult banii decat sufletul..that is wrong

dexter_20 27-12-06 08:01

Re: Cum sa agati o fata..
 
alea nu se numesc fete....ale se numesc pocnitori,lipitori,panarame...

50cent191 27-12-06 10:29

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by florynu (Post 676003)
mai sa shtii ca exista shi posibilitatea sa te agatze ele dar asta nush cum shi cu ce ar trebuii sa le atragi ...........
adik shtiu
ca sunt patzit
da nu mi se pare normal ........
ar trebuii sa se uite cu aceeashi ochi la tine cand eshti pe jos sau cu trotineta !
fetele astea ne mananca zilele

asa e florine mai este o categorie de fete, diabolice, :D care stiu sa ne faca doar din cateva priviri si care isi ascund adevaratele intentii..hm...manipuleaza foarte usor :D gen sharon stone "basic instinct "
astea sunt periculoase frate ca te pot lasa cu ochii n soare cand nu te astepti :D asa k beware .... un prieten de.al meu a patit.o cu o tipa ..trebuia sa se insoare cu ea plm si l.a lasat cu ochii n soare cu cateva zile nainte ..dupa ce in prealabil, facuse ce a vrut din el :))
...asa ca parerea mea e ca noi putem fi agatati foarte usor :) nu le trebuie la fete decat un outfit cat mai decoltat ..sa arate bine si daca mai baga si cateva fraze cat de cat stralucite ..gata :))) a dat lovitura..lol fetele astea.... cand crezi ca le.ai inteles pe deplin te trezesti ca nu stii nimik..asta e .. kestiile astea fac viata mai misto

Leul 27-12-06 11:09

Re: Cum sa agati o fata..
 
Le mai poti agata si pe traseu la o linie .... sau la o petrecere ...

dexter_20 27-12-06 11:11

Re: Cum sa agati o fata..
 
fac viata mai mijto dar in acelasi timp o umplu cu ***...pt k iti iei teapa cand nu te astepti....am patit-o si eu...o fata se agata cel mai bine cu....carligul

Leul 27-12-06 11:21

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20 (Post 676393)
fac viata mai mijto dar in acelasi timp o umplu cu ***...pt k iti iei teapa cand nu te astepti....am patit-o si eu...o fata se agata cel mai bine cu....carligul

:lol: :lol: Lol cu carligu de la unditza :))))))))))))

Trixi 27-12-06 11:26

Re: Cum sa agati o fata..
 
..nush dc,acum mi-am adus aminte d faza aia cind matza nu e acasa..si toti soriceii p masa...:rolleyes2

dexter_20 27-12-06 11:29

Re: Cum sa agati o fata..
 
pai daca stam numai cu voi...urlati ca nu va lasam sa respirati, daca nu dam semne de viata o perioada spuneti ca am uitat de voi.cam aiurea nu? of of of s-a uitat definitia fidelitatii in ziua de azi....din pcate.


All times are GMT +2. The time now is 07:37.

- Copyright 2024 4Tuning