![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
Long time no see.
Ce parere aveti....? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
andy - nu prea o avantajeaza pozele si grafica , si rotile din spate sunt prea bagate inauntru din ce reusesc sa deslusesc din poze :d
tomas - nu mi se pare ca o dezavantajeaza bodykitul , fiecare cu gusturile lui oricum , si in legatura cu blocatu jocului la caucicuri , intra in error.log din fisierul jocului si vezi acolo problema :) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Din pacate nu mai am slrr-ul vechi si nu mai stiu ce programe trebuiau pentru grafica.
Stiu ca era ceva pt a o imbunatati dar nu mai stiu exact ce...Se poate va rog frumos un link? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
nu mi se pare normal ca aive body kitul ala si lasat la pamant daia am zs ca strica deoarece e lasat jos si mie chiar nu imi place
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
eu ma refer ca se vede pixelat, trebuie facute setari din placa video pentru a se vedea mai clar.. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
scuze de dublu post :)
V36 :arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
jink- bai deci imi place masina si reflexia, le ador! dar ai taiat prea mult din poze, trebuia sa mergi cu cadrul mai aproape de masinasi apoi sa tai...si ar fi fost buna si alta mapa, dar e foarte bine BV!
..::AnDy007::..- nu e rea ideea bv am mai avut timp putin de slrr si m-am gandit sa mia dau si pe aici, asa ca am facut stopurile la bora. Daca intereseaza pe cnv m-ar bucura... P.S- poza de la spate nu are ENB ca sa va face-ti o idee ( incepe sa imi placa fara enb ) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
radu - da ai dreptate am taiat cam mult din poze :( in fine, stopurile arata foarte bine dar parca sunt prea "iesite in evidenta" .. nu gasesc termenul potrivit. aici voi insira cativa termeni ce pot defini parerea mea despre stopuri :lol::
tipatoare, "prea sharp mergeau mai blur", stridente.. etc oricum textura arata bine :) si nu mai folosi enb :d |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Cotet
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
dragutel , pacat ca se suprapun rotile cu aripile :(
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
1. ultima poza in care ai incercat sa stergi cu PS alea de pe portbagaj...n-a iesit 2. da-o draq de trb, este ai atatea motoare pt SLRR si SLRR Editor si tu tot motor de-al jocului pui? arata urat |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
Ce parere aveti de rosia mea italiana?
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:07. |
|
- Copyright 2026 4Tuning