Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Tomas_SlrR 27-03-12 16:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by grc (Post 4952530)
Radu A.K.A. G.R.M. LoW aNd I LiKe iT
UserName615 frumoasa
bobi_racers la fel si a ta frumoasa;)

NiSsAn SkYlInE V36 ce ziceti ?:D

body kitul si gumele strica masina

grc 27-03-12 18:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 4952645)
body kitul si gumele strica masina

scz pt gume dar dak incerc sa ma duc pana la ultimile pagini din "catalog" din joc se blocheaza si de aceea sunt puse astea... THX

..::AnDy007::.. 27-03-12 18:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Long time no see.
Ce parere aveti....?

s0r1n 27-03-12 18:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Tomas_SlrR (Post 4952645)
body kitul si gumele strica masina

De ce ti se pare tie boss ca kitul ala strica masina ?

Jink 27-03-12 19:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
andy - nu prea o avantajeaza pozele si grafica , si rotile din spate sunt prea bagate inauntru din ce reusesc sa deslusesc din poze :d
tomas - nu mi se pare ca o dezavantajeaza bodykitul , fiecare cu gusturile lui oricum , si in legatura cu blocatu jocului la caucicuri , intra in error.log din fisierul jocului si vezi acolo problema :)

..::AnDy007::.. 27-03-12 19:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Din pacate nu mai am slrr-ul vechi si nu mai stiu ce programe trebuiau pentru grafica.
Stiu ca era ceva pt a o imbunatati dar nu mai stiu exact ce...Se poate va rog frumos un link?

Tomas_SlrR 27-03-12 20:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
nu mi se pare normal ca aive body kitul ala si lasat la pamant daia am zs ca strica deoarece e lasat jos si mie chiar nu imi place

Jink 27-03-12 20:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by ..::AnDy007::.. (Post 4953011)
Din pacate nu mai am slrr-ul vechi si nu mai stiu ce programe trebuiau pentru grafica.
Stiu ca era ceva pt a o imbunatati dar nu mai stiu exact ce...Se poate va rog frumos un link?

probabil tu te referi la enb :-?
eu ma refer ca se vede pixelat, trebuie facute setari din placa video pentru a se vedea mai clar..

Jink 27-03-12 22:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
scuze de dublu post :)

V36 :arrow:

radu_cainamisir 27-03-12 22:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
jink- bai deci imi place masina si reflexia, le ador! dar ai taiat prea mult din poze, trebuia sa mergi cu cadrul mai aproape de masinasi apoi sa tai...si ar fi fost buna si alta mapa, dar e foarte bine BV!

..::AnDy007::..- nu e rea ideea bv

am mai avut timp putin de slrr si m-am gandit sa mia dau si pe aici, asa ca am facut stopurile la bora. Daca intereseaza pe cnv m-ar bucura...

P.S- poza de la spate nu are ENB ca sa va face-ti o idee ( incepe sa imi placa fara enb )

Jink 27-03-12 23:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
radu - da ai dreptate am taiat cam mult din poze :( in fine, stopurile arata foarte bine dar parca sunt prea "iesite in evidenta" .. nu gasesc termenul potrivit. aici voi insira cativa termeni ce pot defini parerea mea despre stopuri :lol::
tipatoare, "prea sharp mergeau mai blur", stridente.. etc
oricum textura arata bine :)
si nu mai folosi enb :d

KrYpToN 28-03-12 16:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Cotet

Jink 28-03-12 17:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
dragutel , pacat ca se suprapun rotile cu aripile :(

radu_cainamisir 28-03-12 19:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4954340)
Cotet

bai ideea e buna, dar ai facut niste fail-uri:
1. ultima poza in care ai incercat sa stergi cu PS alea de pe portbagaj...n-a iesit
2. da-o draq de trb, este ai atatea motoare pt SLRR si SLRR Editor si tu tot motor de-al jocului pui? arata urat

..::AnDy007::.. 28-03-12 19:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
Ce parere aveti de rosia mea italiana?


All times are GMT +2. The time now is 03:07.

- Copyright 2026 4Tuning