![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Poza in exclusivitate cu Nea ceashca JHN. Se poate observa si Elena in stanga lui zicand: "Zi-le Nicule!"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci nu am cuvinte foarte crminal=))))))))))))))))))))))))))))))))0
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):):):) :):):):):):):):):):):):):):):): |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Morrrr de rasssssssssssss=))))) NICULE!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
GENITAL se zice dunga!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
AM fugit home! Vb pe telefoane!!!! pac -pac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pac pac
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pac pac.....genitala poza :lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Cateva poze cu ceasurile montate ...Cumpar discuri fata Skoda Fabia dublu ventilate cineva se ofera la un pretz acceptabil?si placute de frana! Mai multe detalii despre ceasuri : 3 Ceasuri Raid Hp Night FLIGHT Temperatura apa Temperatura Ulei si Voltmetru am ales aceste ceasuri sa imi funcioneze toate ...adaptor temp ulei si teu pt sonda de tem apa..suportul este din fibra facut de Ghetto Tuning
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
marfa ceasurile
p.s: o sa-ti fur ceasu' pt volt p.s2: postu' e pt prezentare ceasurilor....nu te vrem si pe tine in poze:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Să revii cu nişte poze făcute noaptea să le vedem cum dau :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa intelegem ca nu vei monta interiorul inapoi dupa ce il speli ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:14. |
- Copyright 2026 4Tuning