Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Nuicarc 20-03-11 19:37

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Dan101 (Post 4185678)
Multumim de poze :D arata ''grav'' , cred ca este doar in trecere la campionat :D l-am admirat si eu putin azi la ERA :)

Mai mult ca sigur era in trecere,la fel mai era un G AMG de Suceava si un Focus ST.
Arata grav din cauza culorii probabil,daca era alb sau ceva nu cred ca era la fel de "hot" :D.

CRyS` 21-03-11 10:03

Re: Masini tari din Iasi
 
5 Attachment(s)
Si altele...

lucian_90tud 21-03-11 10:06

Re: Masini tari din Iasi
 
Prea frumoasa masina....si in special culoarea ;)

bakal 21-03-11 19:56

Re: Masini tari din Iasi
 
M3-ul e al unui fost pilot de drift...

vinyl 21-03-11 20:39

Re: Masini tari din Iasi
 
Masina e fara cuvinte..dar soferul..ba.:-)

N3n3a 21-03-11 20:48

Re: Masini tari din Iasi
 
am vazut azi noul CLS.. superba masina.. arata mult mai bine in realitate.. din pacate nu am reusit sa ii fac poze..

vlad87 21-03-11 21:01

Re: Masini tari din Iasi
 
Adica asta ?!
http://www.team-bhp.com/forum/attach...rendered-3.jpg

Deja?

ESPinoza 22-03-11 00:05

Re: Masini tari din Iasi
 
1 Attachment(s)
adica asta

CRyS` 22-03-11 07:55

Re: Masini tari din Iasi
 
Urmeaza sa si-o cumpere Espionoza! :lol:Vlad, tot esti vecin de oras cu Espi ... stai calm ca te invita sa te plimbi cu ea o tura!

bakal 22-03-11 21:04

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4189071)
Masina e fara cuvinte..dar soferul..ba.:-)

nah.. nu se pot toate la un loc:evil::-P:lol:

vinyl 22-03-11 21:18

Re: Masini tari din Iasi
 
Pai cum frate,daca ai BMW M3/trebuie sa parchezi pe 2 locuri?

vlad87 22-03-11 22:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4190023)
Urmeaza sa si-o cumpere Espionoza! :lol:Vlad, tot esti vecin de oras cu Espi ... stai calm ca te invita sa te plimbi cu ea o tura!

:)) :))

D3m0N 22-03-11 23:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4192203)
Pai cum frate,daca ai BMW M3/trebuie sa parchezi pe 2 locuri?

daca observi el a parcat langa cel din dreapta lui....

TuningBoy 23-03-11 20:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Avem in Iasi un kick ass diesel (un diesel care te lasa cu gura masca)?:D

ma rafer la un diesel cu multi CP sau alte specificatii care ies din tipar:-)

vinyl 23-03-11 21:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 4194959)
Avem in Iasi un kick ass diesel (un diesel care te lasa cu gura masca)?:D

ma rafer la un diesel cu multi CP sau alte specificatii care ies din tipar:-)

Stock sunt multe..


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning