Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

andreibadea 26-01-11 10:53

Re: DreamWorks
 
eu unul ma bag fara nici un fel de regret...!!!

NXdev 26-01-11 18:01

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by andreibadea (Post 4021968)
eu unul ma bag fara nici un fel de regret...!!!

Prefect, hai baieti...mai multi doritori ;).

Pentru Andrei :arrow:

NXdev 26-01-11 19:16

Re: DreamWorks
 
Se vinde :arrow: https://forum.4tuning.ro/554-amplific...ema-260-a.html

andreibadea 26-01-11 20:32

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4023287)
Prefect, hai baieti...mai multi doritori ;).

Pentru Andrei :arrow:

mersi mult...acum ar trebui sa fac un poll...voi ce ziceti?...tocmai am marit proiectul masinii, va avea si bara clean:D....:evil::evil::evil::evil:

Alex30 26-01-11 20:45

Re: DreamWorks
 
Parerea mea sa lasi capota in culoarea masinii si daca tot vrei bara clean sa mergi pe clean in continuare si o sa iasa ceva...:-)

bogdy.ghetto 26-01-11 21:06

Re: DreamWorks
 
Nu se poarta clean e de moda veche!!

Alex30 26-01-11 21:59

Re: DreamWorks
 
Si ce daca ? :)) eu tot trebuie sa trec pe la Ghetto chiar daca nu se mai poarta :lol:

bogdy.ghetto 26-01-11 22:20

Re: DreamWorks
 
Glumeam se poarta ce iti place si ce se potriveste masinii:)

andreibadea 26-01-11 22:50

Re: DreamWorks
 
am inteles...pana la urma o voi lasa neagra si cel mai probabil in toamna ca deveni gri toata...va multumesc mult!!!

Alex30 26-01-11 23:05

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 4024297)
Glumeam se poarta ce iti place si ce se potriveste masinii:)

Mi-am dat seama stai linistit :). Bine punctat...

NXdev 27-01-11 21:05

Re: DreamWorks
 
Ce mai faceti 8)?Maine seara mergem pe undeva?



The kitty is finally home...

bib_andrey 27-01-11 21:48

Re: DreamWorks
 
Si o intrebarea si de la mine..
Daca mergem maine pe la vreo benzinarie..mai facem tricouri,,gen ca al lui Zuz de data trecuta?

Sonny™ 27-01-11 21:51

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4027364)
Ce mai faceti 8)?Maine seara mergem pe undeva?



The kitty is finally home...

ma bucur Dev.ule...

si o poza cu noua jucarie DreamWorks...;)

NXdev 27-01-11 21:54

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4027572)
ma bucur Dev.ule...

si o poza cu noua jucarie DreamWorks...;)

Asa nenea :D, de cand asteptam sa o postezi si aici :oops:.Pentru cei care nu stiu...Del Sol este a 3-a masina DreamWorks Constanta ;).Inca odata...felicitari baieti.
Ati putea deschide sectiune "DreamWorks", la orasul Constanta .

bib_andrey 27-01-11 21:56

Re: DreamWorks
 
Foarte frumoasa noua jucarie..
La cat mai multe jucarii la fel de frumoase :-P


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning