![]() |
Re: DreamWorks
eu unul ma bag fara nici un fel de regret...!!!
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Quote:
Pentru Andrei :arrow: |
Re: DreamWorks
Se vinde :arrow: https://forum.4tuning.ro/554-amplific...ema-260-a.html
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Parerea mea sa lasi capota in culoarea masinii si daca tot vrei bara clean sa mergi pe clean in continuare si o sa iasa ceva...:-)
|
Re: DreamWorks
Nu se poarta clean e de moda veche!!
|
Re: DreamWorks
Si ce daca ? :)) eu tot trebuie sa trec pe la Ghetto chiar daca nu se mai poarta :lol:
|
Re: DreamWorks
Glumeam se poarta ce iti place si ce se potriveste masinii:)
|
Re: DreamWorks
am inteles...pana la urma o voi lasa neagra si cel mai probabil in toamna ca deveni gri toata...va multumesc mult!!!
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Ce mai faceti 8)?Maine seara mergem pe undeva?
The kitty is finally home... |
Re: DreamWorks
Si o intrebarea si de la mine..
Daca mergem maine pe la vreo benzinarie..mai facem tricouri,,gen ca al lui Zuz de data trecuta? |
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Quote:
si o poza cu noua jucarie DreamWorks...;) |
Re: DreamWorks
Quote:
Ati putea deschide sectiune "DreamWorks", la orasul Constanta . |
Re: DreamWorks
Foarte frumoasa noua jucarie..
La cat mai multe jucarii la fel de frumoase :-P |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning