Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 31-03-10 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate, io acum am citit....p*** mea....shit happens

hbucur 31-03-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mi-am gasit ambreiaj + volanta. Este 800 de iepurasi.
Daca nu este vreo problema s-ar putea sa nu vin la cluj sau tulcea pentru a putea sa il iau mai repede... va mai povestesc la intalnire.

Lucian_GXZ 31-03-10 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
800 iepurasi romanesti sau europeni?

daffy duck™ 31-03-10 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
europeni....soto

babone 31-03-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
800 de iepuri dupa camp bolnavi psihic,vineri scot si eu iepurele verde din barlog >:)

Lucian_GXZ 31-03-10 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suna bine!
intre timp..
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...na-1-9dci.html :)

daffy duck™ 31-03-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci ma gandeam daca mai ai o masina pe langa rover ....si vad ca asa este....

ete na...pui pe altii sa faca anunturile de vanzare ah?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 01-04-10 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3237942

luciane ... asta a lu jakalu are ce iti trebe tie la bara fata ?

Lucian_GXZ 01-04-10 13:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu... are fusta de mtehc 2 (pe care o am si eu) si bara de sus de 90, pe cel galben are ce-mi trebuie mie...

hbucur 01-04-10 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3235713)
800 iepurasi romanesti sau europeni?

Din pacate europeni si mai e si transportu si montajul :)

RoByNeT 01-04-10 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa profitam de evenimente acum ... si sa lasam modificarile mai majore pe timpul iernii ... acum tu alegi

Lucian_GXZ 01-04-10 22:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
zise robynet care tocmai a ratat 4tuning days

bogdy.ghetto 01-04-10 23:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) dc il superi ma ?

GopPo 02-04-10 01:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la el inca nu a trecut iarna...

Lucian_GXZ 02-04-10 08:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e o caracteristica a romanului... "cand vine vorba de altii suntem nr 1 la criticat" :)

cozo 02-04-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3240607)
zise robynet care tocmai a ratat 4tuning days

poate ii fac o manevra sa rateze si cluj.... :lol: :lol: ce zici????

Lucian_GXZ 02-04-10 10:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3241405)
poate ii fac o manevra sa rateze si cluj.... :lol: :lol: ce zici????

o mica devarsare de feruginol :-j :twisted:

RoByNeT 02-04-10 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3241317)
e o caracteristica a romanului... "cand vine vorba de altii suntem nr 1 la criticat" :)


ti se pare ca l`am criticat cu ceva ? a fost si simplu o sugestie. Bine ca am ratat eu 4tuning ... imi pare rau ... trebuia sa imi pun pleoape si o folie pe geamuri si ajungem 100 mie ... dar cum zici si tu ... la criticat pe altii ... suntem primii.


Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3241405)
poate ii fac o manevra sa rateze si cluj.... :lol: :lol: ce zici????

poate nu mai vreau sa vin ... ce zici ? :lol:

Lucian_GXZ 02-04-10 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3241923)
ti se pare ca l`am criticat cu ceva ? a fost si simplu o sugestie. Bine ca am ratat eu 4tuning ... imi pare rau ... trebuia sa imi pun pleoape si o folie pe geamuri si ajungem 100 mie ... dar cum zici si tu ... la criticat pe altii ... suntem primii.

era in ideea ca ii propuneai sa faca treaba mai importanta la iarna desi tu nu ai facut acelasi lucru, pana la urma eu zic ca e bine sa o faca si acum si oricand... nu exista anotimp pentru tuning... mai mportant e, sa se intample... :rolleyes2

RoByNeT 02-04-10 12:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica eu nu am facut acelasi lucru ?

Lucian_GXZ 02-04-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica adica adica...
nu am vorbit cu subtilitati sau apropouri si nici nu cred ca sunt un om atat de limitat incat sa nu pot sa transmit ceea ce vreau sa spun...

RoByNeT 02-04-10 12:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai adica tu insinuezi ca eu nu am facut nimic la masina de cand nu am mai venit cu ea la intalniri ... corect ?

Lucian_GXZ 02-04-10 13:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica nu insinuez nimic ci adica spun pe fata adica ai pierdut startul adica pe viitor cand vei avea gata masina adica cand vei putea fi prezent adica cand o vei avea gata adica vei putea participa doar la ghene de evenimente... adica

RoByNeT 02-04-10 14:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poarta si tu o discutie normal. Deci acum daca nu am ajuns la 4tuning nu pot sa imi mai dau cu parerea sau ce ? am pierdut startul pentru ca am avut f multe de facut si a fost si foarte scurt timpul si de bani nu mai zic ... pana la urma nu inteleg care e problema ta ?

Lucian_GXZ 02-04-10 16:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) problema mea esti tu! si parerea o vei afla diseara nu pe forum

jakal 02-04-10 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
simt o puternica raceala in relatia voastra......:)):))

ce aveti ma?......

Lucian_GXZ 02-04-10 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu chiar nu am nimic real cu el, e o discutie principiala... si ca sa dovedesc asta(ca nu am nimic cu el) diseara am sa-i dau ouale mele de Paste!

jakal 02-04-10 16:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3242438)
diseara am sa-i dau ouale mele de Paste!

ce diliu........:lol::lol:

VaLeX 03-04-10 00:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
:D:D:D:D:D

TaZzY E30 03-04-10 18:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!

bogdy.ghetto 03-04-10 21:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet ti-ai facut si tu o bara si 2 ceasuri pe stalp si gata te-ai ajuns :)))??Superi baietii?

87MTX 03-04-10 22:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit tuturor !!!!!

Evo-Jr 04-04-10 08:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit la toata lumea!!!
Hristos a inviat!!!

babone 04-04-10 08:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
PASTE FERICIT :) Hristos a inviat

daffy duck™ 04-04-10 11:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hristos a inviat !!!!

Paste Fericit tuturor!!!!

P.S cei care au fost in club aseara, ii rog sa urce aici doar POZELE!!!! fara filmulete :P:P:P

hbucur 04-04-10 11:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste Fericit!
Hristos a inviat!

Pozele le urc mai pe seara sau maine ca n-am rabdare acum :)

daffy duck™ 04-04-10 12:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu de alea ziceam eu horia :lol::lol::lol::lol:

altele de dupa gratar.....

P.S pt cunoscatori :

Cartof - daffy ce faci ma, esti bine???
Daffy - stai ma stai asa...hai ca vreau acasa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

b31rmy 04-04-10 12:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va doresc din tot sufletul PASTE FERICIT tuturor.
Toate cele bune.

alexu_bad_boy 04-04-10 20:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste Fericit baietii!!!!!!
Si bafta in tot ce va propuneti!!!!

bogdy.ghetto 04-04-10 20:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hristos a inviat!


All times are GMT +2. The time now is 09:38.

- Copyright 2026 4Tuning