![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate, io acum am citit....p*** mea....shit happens
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mi-am gasit ambreiaj + volanta. Este 800 de iepurasi.
Daca nu este vreo problema s-ar putea sa nu vin la cluj sau tulcea pentru a putea sa il iau mai repede... va mai povestesc la intalnire. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
800 iepurasi romanesti sau europeni?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
europeni....soto
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
800 de iepuri dupa camp bolnavi psihic,vineri scot si eu iepurele verde din barlog >:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci ma gandeam daca mai ai o masina pe langa rover ....si vad ca asa este....
ete na...pui pe altii sa faca anunturile de vanzare ah?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3237942
luciane ... asta a lu jakalu are ce iti trebe tie la bara fata ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu... are fusta de mtehc 2 (pe care o am si eu) si bara de sus de 90, pe cel galben are ce-mi trebuie mie...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa profitam de evenimente acum ... si sa lasam modificarile mai majore pe timpul iernii ... acum tu alegi
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
zise robynet care tocmai a ratat 4tuning days
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) dc il superi ma ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la el inca nu a trecut iarna...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e o caracteristica a romanului... "cand vine vorba de altii suntem nr 1 la criticat" :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ti se pare ca l`am criticat cu ceva ? a fost si simplu o sugestie. Bine ca am ratat eu 4tuning ... imi pare rau ... trebuia sa imi pun pleoape si o folie pe geamuri si ajungem 100 mie ... dar cum zici si tu ... la criticat pe altii ... suntem primii. Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica eu nu am facut acelasi lucru ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica adica adica...
nu am vorbit cu subtilitati sau apropouri si nici nu cred ca sunt un om atat de limitat incat sa nu pot sa transmit ceea ce vreau sa spun... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai adica tu insinuezi ca eu nu am facut nimic la masina de cand nu am mai venit cu ea la intalniri ... corect ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica nu insinuez nimic ci adica spun pe fata adica ai pierdut startul adica pe viitor cand vei avea gata masina adica cand vei putea fi prezent adica cand o vei avea gata adica vei putea participa doar la ghene de evenimente... adica
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poarta si tu o discutie normal. Deci acum daca nu am ajuns la 4tuning nu pot sa imi mai dau cu parerea sau ce ? am pierdut startul pentru ca am avut f multe de facut si a fost si foarte scurt timpul si de bani nu mai zic ... pana la urma nu inteleg care e problema ta ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) problema mea esti tu! si parerea o vei afla diseara nu pe forum
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
simt o puternica raceala in relatia voastra......:)):))
ce aveti ma?...... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu chiar nu am nimic real cu el, e o discutie principiala... si ca sa dovedesc asta(ca nu am nimic cu el) diseara am sa-i dau ouale mele de Paste!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
:D:D:D:D:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet ti-ai facut si tu o bara si 2 ceasuri pe stalp si gata te-ai ajuns :)))??Superi baietii?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste fericit tuturor !!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste fericit la toata lumea!!!
Hristos a inviat!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
PASTE FERICIT :) Hristos a inviat
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hristos a inviat !!!!
Paste Fericit tuturor!!!! P.S cei care au fost in club aseara, ii rog sa urce aici doar POZELE!!!! fara filmulete :P:P:P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste Fericit!
Hristos a inviat! Pozele le urc mai pe seara sau maine ca n-am rabdare acum :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu de alea ziceam eu horia :lol::lol::lol::lol:
altele de dupa gratar..... P.S pt cunoscatori : Cartof - daffy ce faci ma, esti bine??? Daffy - stai ma stai asa...hai ca vreau acasa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va doresc din tot sufletul PASTE FERICIT tuturor.
Toate cele bune. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Paste Fericit baietii!!!!!!
Si bafta in tot ce va propuneti!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hristos a inviat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning