Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 20-04-09 12:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
De asemenea am luat legatura cu doua depozite de piese auto din bucuresti si pot comanda piese pentru noi. ma refer la placute de frana, discuri, ambreiaje etc... piesele sunt la pret de depozit avand un discount de 25-30 %. momentan nu pot fi luate pe factura si se pot livra de pe o zi pe alta. piesele sunt after market si nu sunt pentru tuning.
pentru tuning voi cauta o posibilitate sa le luam de pe ebay din germania dar asta dupa 1 mai.

GopPo 20-04-09 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
saru'mana!!!! :love:

Hyena 20-04-09 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bv tataie :) frumos asa un membru ca tine care se zbate pt club... greu de gasit :)

cozo 20-04-09 12:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc! daca pot sa ajut, dc sa nu o fac?

Tweety_rzw 20-04-09 23:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
Ieşire INFERNO motorsport la o sămânţă :lol: ! :yes:

P.S. Şi o poză mai haioasă cu aceea super nova !

johnny325 21-04-09 03:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Jac-ule ai o bere foarte mare de la mine foarte bun gratarul;)

cozo 21-04-09 06:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2253006)
Jac-ule ai o bere foarte mare de la mine foarte bun gratarul;)

am vazut k mancai intr-un fel.....

GopPo 21-04-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
trebuia filmat si drumu' pana acolo...ca nu cred ca o sa mai vada masina asemenea drum

p.s: ce spate am!:lol:

Tweety_rzw 21-04-09 10:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2253039)
am vazut k mancai intr-un fel.....

Eu am vrut să îl ajut pe tataiee dar când am văzut că face urât dacă mă bag peste treaba lui l-am lăsat :lol: soloooo :yes:bun grataru tata ,s-au dus cârnaţiii tot mă tot lupiii băăăăăă:lol:

daffy duck™ 21-04-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte tare ieri ....se vede cine stie sa faca gratare :D

Lucian_GXZ 21-04-09 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Zi-le tu nicule!

cozo 21-04-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2253862)
Zi-le tu nicule!

ce nicu mah k leana face muzica....

daffy duck™ 21-04-09 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
voi nu ati vazut k nicu zicea intruna...hai ma care bei cu mine, ce fac ma beau singur??...norok cu mine si cu dunga ca ni se facuse mila de el si am sarit in ajutor :lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 21-04-09 15:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nea Ceashca JHN :)))))

Lucian_GXZ 21-04-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Alooo, aloooooo!!!


All times are GMT +2. The time now is 08:13.

- Copyright 2026 4Tuning