![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
De asemenea am luat legatura cu doua depozite de piese auto din bucuresti si pot comanda piese pentru noi. ma refer la placute de frana, discuri, ambreiaje etc... piesele sunt la pret de depozit avand un discount de 25-30 %. momentan nu pot fi luate pe factura si se pot livra de pe o zi pe alta. piesele sunt after market si nu sunt pentru tuning.
pentru tuning voi cauta o posibilitate sa le luam de pe ebay din germania dar asta dupa 1 mai. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
saru'mana!!!! :love:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bv tataie :) frumos asa un membru ca tine care se zbate pt club... greu de gasit :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc! daca pot sa ajut, dc sa nu o fac?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
7 Attachment(s)
Ieşire INFERNO motorsport la o sămânţă :lol: ! :yes:
P.S. Şi o poză mai haioasă cu aceea super nova ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Jac-ule ai o bere foarte mare de la mine foarte bun gratarul;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
trebuia filmat si drumu' pana acolo...ca nu cred ca o sa mai vada masina asemenea drum
p.s: ce spate am!:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
foarte tare ieri ....se vede cine stie sa faca gratare :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Zi-le tu nicule!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
voi nu ati vazut k nicu zicea intruna...hai ma care bei cu mine, ce fac ma beau singur??...norok cu mine si cu dunga ca ni se facuse mila de el si am sarit in ajutor :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nea Ceashca JHN :)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Alooo, aloooooo!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:13. |
- Copyright 2026 4Tuning