![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Oare cati dementi dupa BMW pe care sa-i mai cheme si Lucian si care sa mai stie si de 4T sunt in orasu' asta? Lucian, ziceai ceva de provocari ? :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Lucian Lucian m-ai starnit :)) ! Succes cu masina abia astept sa o vad !
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
ce masina periculoas am prin eu azi pe la 14:30 pe independentei :lol::lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
ultima postare mergea pe topicul cu Kamikaze de Iasi ;))
Nu e primul "tir" care il vad e independentei. Cand veneam intr-o seara spre casa am vazut doua tiruri cu nr straine (nu mai stiu ce tara) cum sprintau baietii prin fata pe la UMf in timp ce vorbeau si prin statie. Cred ca si-au dat seama ca au incurcat "benzile" si se grabeau spre iesire sa nu de-a nas cu politia.Na, se mai intampla si la case mai mari :D |
Re: Masini tari din Iasi
Off-topic : e PROST semnalizat drumul de centura(care nici nu prea este) ... si strainii care vin se trezesc deodata in centrul orasului
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
A aparut cumva un M3 albastru cu numere de B ?! Sau era doar in trecere pe la campionat ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Am vazut si eu azi M3-ul albastru. Era la ERA. Probabil a venit pentru campionat.
|
Re: Masini tari din Iasi
tot acel M3 se agita aseara pe copou ,in fata la Deja Vu ...
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Quote:
Culoarea si jantele BBS il fac cu totul aparte :D! |
Re: Masini tari din Iasi
Asta si albastrul de pe RS . :)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
OMG:shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning