Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

ZyZ 07-03-11 07:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Oare cati dementi dupa BMW pe care sa-i mai cheme si Lucian si care sa mai stie si de 4T sunt in orasu' asta? Lucian, ziceai ceva de provocari ? :-P

MnezO 08-03-11 12:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Lucian Lucian m-ai starnit :)) ! Succes cu masina abia astept sa o vad !

lucianfr 10-03-11 16:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by ZyZ (Post 4148863)
Oare cati dementi dupa BMW pe care sa-i mai cheme si Lucian si care sa mai stie si de 4T sunt in orasu' asta? Lucian, ziceai ceva de provocari ? :-P

Ei provocari la Nfs, pe pc:D:D tu te gindeai la altceva?:D:D:D.Suntem prea batrini pt altceva decit jocuri pe calculator.

lucianfr 10-03-11 16:14

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4152580)
Lucian Lucian m-ai starnit :)) ! Succes cu masina abia astept sa o vad !

Daca mai ai numarul meu de telefon(ar fi cazul,desi cred ca nici nu ti-ai dat seama cine sunt:D:D:D) da-mi un tirr si esti primul!

crvalx 18-03-11 16:15

Re: Masini tari din Iasi
 
4 Attachment(s)
ce masina periculoas am prin eu azi pe la 14:30 pe independentei :lol::lol:

Victor_Is 18-03-11 17:37

Re: Masini tari din Iasi
 
ultima postare mergea pe topicul cu Kamikaze de Iasi ;))
Nu e primul "tir" care il vad e independentei. Cand veneam intr-o seara spre casa am vazut doua tiruri cu nr straine (nu mai stiu ce tara) cum sprintau baietii prin fata pe la UMf in timp ce vorbeau si prin statie. Cred ca si-au dat seama ca au incurcat "benzile" si se grabeau spre iesire sa nu de-a nas cu politia.Na, se mai intampla si la case mai mari :D

Bogdan.IS 18-03-11 20:47

Re: Masini tari din Iasi
 
Off-topic : e PROST semnalizat drumul de centura(care nici nu prea este) ... si strainii care vin se trezesc deodata in centrul orasului

MnezO 18-03-11 21:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan.IS (Post 4180621)
Off-topic : e PROST semnalizat drumul de centura(care nici nu prea este) ... si strainii care vin se trezesc deodata in centrul orasului

adevarat graiesti ! Daca ma opreste politia tirist fiind si mai ales din alta tara, ii dau in judecata pentru cu nu exista indicatoare rutiere care sa ma indrume, asa ca ma trezesc la fundatie pentru ca intrarea in Iasi prin pacurari in 5 minute ma duce acolo !

vlad87 19-03-11 22:00

Re: Masini tari din Iasi
 
A aparut cumva un M3 albastru cu numere de B ?! Sau era doar in trecere pe la campionat ?

lucian_90tud 19-03-11 22:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vazut si eu azi M3-ul albastru. Era la ERA. Probabil a venit pentru campionat.

Bogdan.IS 20-03-11 10:04

Re: Masini tari din Iasi
 
tot acel M3 se agita aseara pe copou ,in fata la Deja Vu ...

Nuicarc 20-03-11 14:53

Re: Masini tari din Iasi
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4183512)
A aparut cumva un M3 albastru cu numere de B ?! Sau era doar in trecere pe la campionat ?

Cea mai frumoasa culoare pe care am vazut-o vreodata pe un M3.
Culoarea si jantele BBS il fac cu totul aparte :D!

vlad87 20-03-11 14:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Asta si albastrul de pe RS . :)

Dan101 20-03-11 18:25

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by Nuicarc (Post 4185113)
Cea mai frumoasa culoare pe care am vazut-o vreodata pe un M3.
Culoarea si jantele BBS il fac cu totul aparte :D!

Multumim de poze :D arata ''grav'' , cred ca este doar in trecere la campionat :D l-am admirat si eu putin azi la ERA :)

vinyl 20-03-11 18:41

Re: Masini tari din Iasi
 
OMG:shock:


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning