Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

Eugen_TL 19-11-06 18:42

Re: Cum sa agati o fata..
 
unele scot dar mai incolo... si ar fi pacat sa pierzi o "partida" buna ;)

Trixi 11-12-06 09:57

Re: Cum sa agati o fata..
 
bagati-va prima oara sub pielea fetelor...si credeti-ma urjent aveti acces si sub fusta lor!!! :D degeaba cred multi k gura mare...banii....si ruptul in figuri ajuta cel mai mult....la asa atitudine...femeia e p masura!
daca va aratati putin si din latura mai sensibila,that wouldn't be the end of the world!tineti-va antenele p afara,si unde se vede k e loc,nu cred k e d pierdut daca pari mai "omenesc" :rolleyes2

DolusD 11-12-06 18:57

Re: Cum sa agati o fata..
 
ai perfecta dreptate trixi:D am vazut ca ai acces la o femeie mult mai repede dak i-ti aratzi partea sesibila si esti mai sentimental decat atunci cand faci pe smecheru` si e si normal pt k femeia se gandeste k dak esti smecher poate o arzi si ii dai verde .....etc....depinde si de femeie ca sunt alea care nu tzin cont dak esti sentimental sau nu ea tot i-ti da :evil: :evil: :evil:

Most_Wanted 11-12-06 22:03

Re: Cum sa agati o fata..
 
....unele ...zic ...uitel si pe asta ..ia lauta tati masina si vina se sesparga in basini pe aici .....tre sa le vb frumos ...si uneori sa te prefaci ....de multe ori tine cand tre prefaci suparat ....:D ....pt o problema mai serioasa ....depinde si de fata acum .....

GABBY_ 12-12-06 19:07

Re: Cum sa agati o fata..
 
care fata nene ca mai toate sunt la fel .....din floare in floare ,cat mai multi si mai cunoscuti daca se poate ,sa aiba ce povestii la batranete .tre sa fi baiat finut si sa vb frumos ,foloseste cuvinte klumea chiar daca nu iti stau in caracter .o vor surprinde mult mai ales daca te stia drept golanas

Most_Wanted 13-12-06 20:33

Re: Cum sa agati o fata..
 
...da asa......dar nu cum faci tu mereu pe strada """" PISIIIIIIIIIIIIII"""""""
:))) ......

unu rau 17-12-06 00:00

Re: Cum sa agati o fata..
 
sal again :D .. ma am si eu o pritena de vreo luna .. siam cam o problema.. ( cine nare ) :P.. ii zic ca tin la ea si cam am icnepotu so iubesc si face demonstereazmin . ca degeaba imi spui daca nu demonstrezii .. sii raspund ca nus genu de om care aduce ursuleti si flori si bombonele and shit.. si face ca nu e ceva material .. e legat de mine .. si mam cma blocat .... nu stiu la ce se refera.. sunt atent cu ea .. cam intoate sensurile .. nu stiu la ce se refera cand zice demonstreazami .. am intrebato cum anume sa demonstrez .. si cica daca chair simti ce spui ar tebuii sa stii singur.. e uite ca simt da nu stiu .. help ?

OltcitPower 17-12-06 11:25

Re: Cum sa agati o fata..
 
FUCK HER
::):):):)
de fapt...make love...
cati ani are?

unu rau 17-12-06 12:31

Re: Cum sa agati o fata..
 
:) aha .. 15 .. si daca nu merge asa .. :))) .. oricum interesanta idee .

PYT 17-12-06 12:45

Re: Cum sa agati o fata..
 
fa-ti upgrade la una de 16.. la varsta aia e f tricky, o sa-ti faca o gramada de surprize si nu intotdeauna placute ;)

unu rau 17-12-06 13:01

Re: Cum sa agati o fata..
 
da .. ma gandeam si la asta ca e foarte mica si nu prea stie ce vrea.. .. acu vrea ceva foarte de neinteles.. mie greu sa cred ca la 15 ani vrea o relatie serioasa .. serioasa ..

dexter_20 17-12-06 15:54

Re: Cum sa agati o fata..
 
Omule....Nu te chinui sa intelegi femeile! Mai bine torni apa intr-un butoi fara fund si astepti ca el sa se umple dacat sa cauti raspunsuri la niste intrebari.Ce poate sa vrea de la viata o copila de 15 ani? Gandeste-te ca ea e intre copilarie si adolescenta. Azi se joaca cu papusi,maine merge in disco...Asta e! Daca tii la ea,si i-ai aratat lucrul asta inseamna ca ori e ea cu capu in nori din cauza varstei ori ei i se pare o gluma. Eu iti urez multa bafta si ai grija....dak e sa fie ceva....use a condom!

DolusD 17-12-06 19:40

Re: Cum sa agati o fata..
 
lolz , las-o frate k o sa-ti faca numa surprize "placute" din cauza imaturitatzii , nu prea ai c sa ceri unui copil de 15 ani , ata ete , mai bine treci si u la una de cel putzin 17 ani si o sa vezi diferentza ! bafta in continuare ! respect !

aleks 18-12-06 15:13

Re: Cum sa agati o fata..
 
mai bine o lasi pe aia de 15 si treci la una de 14, nu te complica cu "babe" de 16 :D:D:D:D

Spark 18-12-06 17:06

Re: Cum sa agati o fata..
 
hai mah` ... nu fi rau ...
daca gasesti ceva interesant si la una de 15 ani e bine .... si chiar nu vad care e problema .... sincer ...
si mai ales ca la el nici nu e chiar asa mare deiferentza de varsta cu fata respectiva ....
si si dak ar fi ... e treaba lui ...
dak ii place .... face ce vrea ....

asa ca fara rautati din astea .... ca sa treaca la una de 14 ani si din astea ...

sa zic ca si mie imi place de una de 16 ani ? da .... si ce ? nu vad care ar fi problema


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2024 4Tuning