Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

D-FENS 20-02-11 15:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Un spritz,doua....noua...:shock:

Babutz 21-02-11 08:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am facut ochi...si citesc ziarele...azi incep lucru:((

julaikos 21-02-11 08:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
dupa tura de noapte am ochi injectati ma bag la somn :twisted:

Dj_kyd 21-02-11 10:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Back from work, am stat cam mult astazi 3 ore:rolleyes2

DTH 21-02-11 18:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
aştept să treacă 2 ani mai repede...:rolleyes2

Babutz 22-02-11 08:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
m-a trezit nenorocitu d la 4 cu gauritu si batutu...asta nu se mai potoleste de luni de zile..moooor de somn:cry:

Racer21 22-02-11 20:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4108772)
m-a trezit nenorocitu d la 4 cu gauritu si batutu...asta nu se mai potoleste de luni de zile..moooor de somn:cry:

coincidenta: e ciudata rau faza dar si la mine un idiot de la 4 a dat gauri non-stop de cand am ajuns eu acasa :)) parca vad ca inainte sa ajung eu a fost liniste deplina :sad:

Dj_kyd 22-02-11 20:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
imi fac ambitie sa imi fac ceva de mancare:lol:

Babutz 22-02-11 22:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 4111161)
coincidenta: e ciudata rau faza dar si la mine un idiot de la 4 a dat gauri non-stop de cand am ajuns eu acasa :)) parca vad ca inainte sa ajung eu a fost liniste deplina :sad:

mda:( aici..asta e al 3-lea proprietar la apartamentu de sus..dar fiecare a gaurit o luna..si a spart..sa innebunesti mai ales dupa turele de noapte..is moarta:(..da nici asa nu poti sta in casa..de la 8 dim ma trezesc si imi vine sa imi rup paru:((

Babutz 23-02-11 08:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu...si ascult bataile lu sobolanu de la 4

Grasu'XxL 23-02-11 09:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 4111474)
mda:( aici..asta e al 3-lea proprietar la apartamentu de sus..dar fiecare a gaurit o luna..si a spart..sa innebunesti mai ales dupa turele de noapte..is moarta:(..da nici asa nu poti sta in casa..de la 8 dim ma trezesc si imi vine sa imi rup paru:((

D-aia a vrut tata să ne mutăm la casă, am avut aceeaşi problemă. La doi noi stăteam şi la trei era scandalul. Dacă nu dărāma pereţi şi stāngea moloz, sigur asculta manele şi sărbătorea ceva! Toată noaptea.... īn fine. Mă străduiesc să ies de pe 4t şi să mă apuc de scris la mate, de jumatate de ora am culegerea īn faţă şi tot n-am scris nimic:D:D.

mikafly 23-02-11 10:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma doare genunchiul.....ma gandesc ca la 6 am iar antrenament....afara ninge....si mi-e somn ......si pe scurt ma plictisesc.....si tot ma doare genunchiul

DTH 23-02-11 11:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Leşinată de somn :lol:

Xel'Naga 23-02-11 12:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 4112706)
Leşinată de somn :lol:

bine ca nu lesinata de caldura :)) sucul e cald :)) :twisted:

DTH 23-02-11 12:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 4112911)
bine ca nu lesinata de caldura :)) sucul e cald :)) :twisted:

Ahhhahaha , oricum cald sau rece tot n-am ieşit la el şi de cānd zicem :))


All times are GMT +2. The time now is 12:02.

- Copyright 2026 4Tuning