![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Babone nu se joaca :)) - ma indoiesc ca vei gasii pe undeva...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci babone baga mai multi bani in bautura decat in masina :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Si bautura si masina au ceva in comun. Folosite in exces, amandoua te duc in shantz! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu ai permis... esti oricum in shantz...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
m-am uitat azi colo colo si am gasit doar foarte scump,deci nu se descurca chiar nimeni?:(( off,nu poti sa bei o bautura calumea zilele astea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
http://www.absinth.ro/absinth/comanda-absinth.html
ia vezi babone...poate te ajuta.... za vezi si smecherie aici...http://www.absinth.ro/absinth/preparare-absinth.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mersi tataie pentru info,stiam site-u problema este ca acolo la comanda zice ca pretul este de 75 de ron,si daca-i pe sticla individual din meniul lor scrie ca costa 95 de ron.mai exista si absinth bar,situat pe strada principatelor unite si este chiar foarte calumea facut,in caz ca e interesat cineva de "zana verde".
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar trebui sa incercam '' zana verde'' care vrea... eu nu am baut pina acum asa ceva si chiar sunt interesat.
dar vb mai multe diseara... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care mi-ati lipit stikerul cu tuning center aseara ca nu-l mai pot da jos :((,va tine-ti de glume a?lasa ca data viitoare imi umplu buzunarul de nike-uri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rectific,nu iau nike-uri,dau maine o fuga pana-n vitan sa-mi cumpar niste "amg" si "m3" :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si nu se mai dezlipestede deloc ??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am reusit sa-l dau jos acum 10 minute,matrix te simti cu musca pe caciula?:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
inseamna ca au lucrat bine baietii :P eu ???? cartof cu mtx-u au lucrat, ce dai vina pe mine =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai sifonat :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Dezbracatu' @ 4tuning days 2010
si in standul Inferno MotorSport https://www.youtube.com/watch?v=82xDq0pR8PY |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) Deci fara shaworma?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da frate...asta e :lol::lol::lol::lol::lol:
deci totusi...are c*r misto :lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane erai cu andu la ursi si te-am calxonat huiduit nimic nu ai reactionat si tu macar sa ridici un deget din mijloc _|_ salut bahh :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy..ai zis ca treci vineri pe la noi la intalnire, te-am asteptat cu surpriza pentru parbriz si tu nimica...te asteptam si vineri :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daffy u nu rasp la tel ???? vezi k ti-am lasat un offline |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am niciun off-line nimic...da PM daca vrei
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da-mi un buzz
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
voi ati auzit ceva ??
"24-25 IULIE 2010 - KOE DRAG - Bucuresti, Romania" |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru matrix
(Prescurtari utilizate: FWD: tractiune fata, RWD: tractiune spate, AWD: tractiune integrala) sub 1600 cmc – S1 Toate masinile dotate cu motor pe benzina in 2 sau 4 timpi, in linie, V, boxer sau Wankel, cu patru roti si tractiune pe doua roti, avand motorul cu cilindreea sub 1600cmc normal aspirat sau sub 1000cmc supraalimentat (turbo/compresor). Combustibilul permis este doar cel din comert – benzina, E85,benzina de curse |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pentru horia
Diesel sub 2000 cmc - S6 Toate masinile dotate cu motor diesel in 2 sau 4 timpi, in linie, V sau boxer, cu patru roti din care 2 roti motrice si cu motorul aspirat sau supraalimentat cu turbo sau compresor avand motorul pana in 2000 cmcsi toate masinile cu 4 roti motrice avand motorul de pana la 1600 cmc Combustibilul permis este doar cel din comert – motorina sau biodiesel. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai trebuie mai intai sa va hotarati daca mergem la tulcea sau la cluj, ca sa stiu daca imi fac inductia sau ii dau un polish ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bine ne bagam la koe drag bucuresti :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ daffy: ai facut cd-ul ala?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dati mi mie pozele si pana vineri fac eu cd pentru hilea!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am facut cd ptr hilea...l-am si dat vineri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok bo$$ :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Cam de 2-3 luni s-a anuntat KOE la Bucuresti...Acum sa vedem daca se tine.. |
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning