![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
In tutorial explica o alta modalitate de folosire a blueprinturilor..intrebarea este cum anume reusesc eu sa tai un blueprint in care este bagat mai multe vederi ale masini..am tot incercat dar nu reusesc sa le fac egale asa cum explica in tutorial.
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
chiar nu stie nimeni sa imi zica cum sa fac?..:(
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
ia ceva care sa te ajute cu problema ta ,ce ai tu acolo e modul greu de a lucra dupa un blueprint ...daca vrei si restul tutorialului cum sa faci o masina in 3dmax lasami un PM cu id-ul de mess si ti le dau dupa ora 18:00
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
OK...am sa incerc cu tutorialele de la de tine..am si eu intreg tutorialul (1-58)..banuiesc ca nu v-a fi vre-o problema daca "montez" blueprint-urile ca in tutorialele dat de tine si continui ca in tutorialele respective.
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
salutare....imi cer scuze pt postu asta ....
nu ma pricep la vitual tuning[timpu nu prea imi da voie sa ma apuc de asa ceva ....facultatea asta :)) ] ....dar:D e cineva amabil sa imi fac si mie o dacie super nova ....cu putin tuning de bun gust:D? |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Ramaneti Ontopic, nu mai deviati, daca aveti ceva sa va spuneti, folositi PM
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
salut imi poate da si mie cineva un site ceva de unde pot descarca si eu acest program ca l-as vrea si eu pentru ca sketchup-ul nu face asa real va rog
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
De aici
-> http://usa.autodesk.com/ |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
O intrebare care poate fi ciudata dar as vrea sa stiu: 3dmax-ul are vre-o optiune pe undeva care sa afiseze cotele desenului care il fac?..ca la Autocad.
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Tocmai acum imi trag (pardon, imi cumpar) 3d studio max 2010 si as vrea sa-mi spuneti si mie care este ultima versiune de vray compatibila cu 3smax 2010, multumesc.
p.s : sa fie compatibil si cu windows 7 |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
da, problema e ca am gasit vray numai pe x64 iar windowsul meu e pe x32... are cineva ? totusi sa incerc. Ramaneam la 3dsmax 2009 dar nu mai stiu ce nu mergea, cred ca din cauza windowsului si a trebuit sa renunt la el.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning