Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 18-04-09 14:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hai ca sa inchidem odata discutzia despre tras. Chiar nu e cazu sa-mi datzi voi mie bani de benzina... mai bine ii punetzi deoparte si va mai faceti ceva pe la masini. In alta ordine de idei eu nu mai dau la ilegale decat atunci cand prezinta interes. nu mai risc aiurea in tramvai. Sper sa o intelegeti ca atare nu ca pe impresii sau mai stiu eu ce. Consider subiect inchieiat.(orice post pe subiectul asta va fi sters pe motiv de offtopic) Va salut si Paste Fericit la toata lumea

BGY_Bogdy 18-04-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ms ms ms ! o sa colaborez cu Ghetto mult timp zic eu :D

Fr33`e30 18-04-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salut luciane , broh nush cum poti sa fi asa calm :) ... bafta in continuare si Paste Fericit




[=Lucian_GXZ;2248258]Hai ca sa inchidem odata discutzia despre tras. Chiar nu e cazu sa-mi datzi voi mie bani de benzina... mai bine ii punetzi deoparte si va mai faceti ceva pe la masini. In alta ordine de idei eu nu mai dau la ilegale decat atunci cand prezinta interes. nu mai risc aiurea in tramvai. Sper sa o intelegeti ca atare nu ca pe impresii sau mai stiu eu ce. Consider subiect inchieiat.(orice post pe subiectul asta va fi sters pe motiv de offtopic) Va salut si Paste Fericit la toata lumea[/QUOTE]

Taraiebuca 18-04-09 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit baieti si toate cele bune!

_wanted_cars_ 18-04-09 20:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
THE WANTED CARS VA UREAZA:

PASTE FERICIT !!!! MULTA SANATATE SI TO CEA CE VA DORITI ! FIE CA SFANTA ZI DE MAINE SA VA ADUCA CAT MAI MULTE REALIZARI PE PLAN PERSONAT SI AL CLUBULUI TOTODATA !
HRISTOS A INVIAT..............

stefan_88 18-04-09 22:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Invierea Domnului Iisus sa aduca in suflet iubire si bucurie ! Nu uita ca destinul Sau a fost crucea , scopul Sau a fost dragostea , iar motivul Lui ai fost tu !
Katana Team Piatra Neamt va ureaza sarbatori fericite si Hristos a Inviat !!!

Attachment 883539

Speedball_tm 19-04-09 01:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul ShadowCrew va ureaza un Paste Fericit

87MTX 19-04-09 01:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit alaturi de cei dragi !

Daniel_DRV 19-04-09 11:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit....si care se mai baga la jocul acesta ..http://cracing.org/inregistrare.php?ref=14880

BGY_Bogdy 19-04-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va Multumim! Paste Fericit!

Lucian_GXZ 19-04-09 14:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2248393)
salut luciane ,[...] ... bafta in continuare si Paste Fericit

Multumim, paste fericit si tie!

KillerINC 19-04-09 22:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
]STREET 4 CARS CLUB VA UREAZA PASTE FERICIT !

!!! HRISTOS A INVIAT !!!

daffy duck™ 20-04-09 01:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim frumos

@ stefan 88 : misto poza...unde e facuta?:lol:

stefan_88 20-04-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2250995)
multumim frumos

@ stefan 88 : misto poza...unde e facuta?:lol:

poza a fost facuta cand am fost cu voi la suc . :)

cozo 20-04-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asa cum v-am promis, voi incerca sa ajut membrii INFERNO MOTORSPORT cum pot. Prima oferta este pentru kit xenon (valabila numai pentru membrii inferno) :
- KIT SIMPLU ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W- pret 330 RON
- KIT BIXENON ( H4-moving type ) 35W- pret 400 ron
- KIT SIMPLU ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W cu balast slim- pret 420 RON
- KIT BIXENON ( H4-moving type ) 35W cu balast slim- pret 470 RON
- SET BECURI ( H1 ,H3 ,H7 ,H8 ,H11 ) 35W- pret 170 RON
- SET BECURI H4 35W + CABLAJE- pret 250 RON
- BECURI D2S/D2R 35W- pret 220 RON
- SET BALASTURI 35W, 9-32V cu regulator de tensiune- pret 220 RON
- ADAPTOARE BMW E39,E46,E60,GOLF5,OPEL ASTRA- pret 60 RON
- MODUL ANULARE ERORI GOLF5,BMW,AUDI- pret 70 RON
- PRETURILE NU INCLUD TVA.
- TOATE PRODUSELE SUNT MARCA IGNIS HID SI AU GARANTIE 12 LUNI.
- TEL. 0767.241.841. SORIN.


All times are GMT +2. The time now is 15:49.

- Copyright 2026 4Tuning