Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

vinyl 06-03-11 19:17

Re: Masini tari din Iasi
 
Ai putea sa pui niste poze...:-)

TuningBoy 06-03-11 19:29

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4147774)
.... iar de vazut il vad toata ziua ca e al meu:D ...

Super, imi poti da un mesaj privat cu mai multe detalii despre masina? :-)

MihaiCsl 06-03-11 19:53

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4147774)
Nu puteti sa il vedeti pt ca e in curte, iar de vazut il vad toata ziua ca e al meu:D:D:D:D.La primavara iese la plimbare dupa reparatia necesara la spoilerul fata pe care l-am halit atunci cind am cumparat masina si mi-am dat seama ca mai intii trebuie sa cunosc masina bine si dupa aia sa ma dau erou:D:D:D
Tot atunci dam startul si la provocari:D:D:D:D

Cam aiurea modul de a arata ca este un seria 8 in Iasi. :P
Oricum, felicitari pentru masina, e cea mai frumoasa masina scoasa de cei de la BMW dupa parerea mea, cand masina asta a aparut pe piata, altii nici nu visau sa atinga bariera de 300km/h.
Cum a zis si colegul de mai sus, vrem mai multe detalii despre masina, eu personal is curios daca e inmatriculata in Ro :D

lucianfr 06-03-11 20:13

Re: Masini tari din Iasi
 
Actual e inmatriculata in It si urmeaza inmatricularea in Bg ca altfel Ro ma costa mai mult decit masina.Ma bucur ca am facut curiosi atitia oameni,eu doream doar sa il stirnesc pe MnezO.Dovada ca nu vreau sa ma laud e ca nu ies cu ea cu 5 litri in rezervor sa ma plimb de acasa in Copou indiferent de conditiile de afara.Va satisface rolul pt care a fost luata :plimbare de relaxare in unele wekenduri, niste provocari cu cei care in timpul saptaminii ma "scuipa" cind merg ca omul cu o masina obisnuita si cam atit.In rest nu ma inebunesc dupa asa ceva pasiunea mea fiind off-roadul.
PS:Pentru circotasi;Vor veni si pozele in timpul saptaminii asteia daca nu uit.

CRyS` 06-03-11 20:21

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4147900)
Cam aiurea modul de a arata ca este un seria 8 in Iasi.

Asa este!

Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4147900)
Oricum, felicitari pentru masina, e cea mai frumoasa masina scoasa de cei de la BMW dupa parerea mea, cand masina asta a aparut pe piata, altii nici nu visau sa atinga bariera de 300km/h.
Cum a zis si colegul de mai sus, vrem mai multe detalii despre masina, eu personal is curios daca e inmatriculata in Ro :D

Felicitari! Si daca nu ma insel, a mai fost un seria 8 in Iasi. Nu? Rosu?

vinyl 06-03-11 20:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Pai asta cred ca e.:???:

lucianfr 06-03-11 20:52

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4148064)
Pai asta cred ca e.:???:

Doar daca au inrosit-o javrele mele de atita urinat pe ea.:D:D:D:D.Am spus mai sus ca e neagra,la avatar e una rosie din pura intimplare.Despre cea rosie nu stiu numic.

GAby645 06-03-11 20:56

Re: Masini tari din Iasi
 
era unul albastu cu numere de italia de vanzare pe iasi si bt acum ceva vreme in urma !! ala e?

vlad87 06-03-11 21:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Discutia mi-a amintit de alt E31 :
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1252334973
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1252335374
https://www.4tuning.ro/poze/Saloane-T...oza-81686.html

lucianfr 06-03-11 21:31

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 4148107)
era unul albastu cu numere de italia de vanzare pe iasi si bt acum ceva vreme in urma !! ala e?

Batman batman:E NEGRU de 2 ori am scris asta!

MihaiCsl 06-03-11 21:38

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4148219)
Batman batman:E NEGRU de 2 ori am scris asta!
Sa mor daca nu o sa va tai bilete sa va uitati la ea ca poate asa o sa cititi toate posturile de la cap la coada

La ce atitudine ai, pacat de masina, ca merita un proprietar mai bun. :)
Ultimul mesaj pe acest subiect. :)

lucianfr 06-03-11 21:48

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4148248)
La ce atitudine ai, pacat de masina, ca merita un proprietar mai bun. :)
Ultimul mesaj pe acest subiect. :)

Ai dreptate! hai ca ti-o vind tie nu o vrei?Ai reusit sa pui ceva bani deoparte din alocatie?Vezi-ti puiule te rog de viata ta care de abia incepe si nu te mai baga in treburile oamenilor mari.
Ps: am terminat si eu cu postarile eronate sau nu.Am vrut doar sa comunic cu oamenii care stiu ce vorbesc.Pt putoii care ma judeca ramine sa ne vedem prin iasi sa vad daca merge masina mai repede decit bicicleta lor!Sa aveti toti o seara placuta!

D3m0N 06-03-11 22:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4148269)
Ai dreptate! hai ca ti-o vind tie nu o vrei?Ai reusit sa pui ceva bani deoparte din alocatie?Vezi-ti puiule te rog de viata ta care de abia incepe si nu te mai baga in treburile oamenilor mari.
Ps: am terminat si eu cu postarile eronate sau nu.Am vrut doar sa comunic cu oamenii care stiu ce vorbesc.Pt putoii care ma judeca ramine sa ne vedem prin iasi sa vad daca merge masina mai repede decit bicicleta lor!Sa aveti toti o seara placuta!

Punct ochit, punct lovit. Felicitari pentru masina si sa te bucuri de ea fara incidente

crywolf 06-03-11 23:29

Re: Masini tari din Iasi
 
singurul BMW care nu arata a BMW. Am condus asa ceva o singura data si e o masina superba. Drept ca nu era cinciar ..... nah, nu am avut bafta asta.
Daca ai iesit cu ea pe strada pana acum, cel mai interesant este sa te intrebe CE MASINA E AIA si apoi sa le vezi moaca de neincredere cand le zici ca e beemer :)) toata lumea pariu ca fuge sa caute sigla.......

Faina masina, sa te tina sanatos si sa te vad cat mai des cu ea prin Iasi.

vinyl 07-03-11 06:23

Re: Masini tari din Iasi
 
Baaaa ce urat e asta ...


All times are GMT +2. The time now is 01:46.

- Copyright 2026 4Tuning