![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Ai putea sa pui niste poze...:-)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Oricum, felicitari pentru masina, e cea mai frumoasa masina scoasa de cei de la BMW dupa parerea mea, cand masina asta a aparut pe piata, altii nici nu visau sa atinga bariera de 300km/h. Cum a zis si colegul de mai sus, vrem mai multe detalii despre masina, eu personal is curios daca e inmatriculata in Ro :D |
Re: Masini tari din Iasi
Actual e inmatriculata in It si urmeaza inmatricularea in Bg ca altfel Ro ma costa mai mult decit masina.Ma bucur ca am facut curiosi atitia oameni,eu doream doar sa il stirnesc pe MnezO.Dovada ca nu vreau sa ma laud e ca nu ies cu ea cu 5 litri in rezervor sa ma plimb de acasa in Copou indiferent de conditiile de afara.Va satisface rolul pt care a fost luata :plimbare de relaxare in unele wekenduri, niste provocari cu cei care in timpul saptaminii ma "scuipa" cind merg ca omul cu o masina obisnuita si cam atit.In rest nu ma inebunesc dupa asa ceva pasiunea mea fiind off-roadul.
PS:Pentru circotasi;Vor veni si pozele in timpul saptaminii asteia daca nu uit. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Pai asta cred ca e.:???:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
era unul albastu cu numere de italia de vanzare pe iasi si bt acum ceva vreme in urma !! ala e?
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ultimul mesaj pe acest subiect. :) |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ps: am terminat si eu cu postarile eronate sau nu.Am vrut doar sa comunic cu oamenii care stiu ce vorbesc.Pt putoii care ma judeca ramine sa ne vedem prin iasi sa vad daca merge masina mai repede decit bicicleta lor!Sa aveti toti o seara placuta! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
singurul BMW care nu arata a BMW. Am condus asa ceva o singura data si e o masina superba. Drept ca nu era cinciar ..... nah, nu am avut bafta asta.
Daca ai iesit cu ea pe strada pana acum, cel mai interesant este sa te intrebe CE MASINA E AIA si apoi sa le vezi moaca de neincredere cand le zici ca e beemer :)) toata lumea pariu ca fuge sa caute sigla....... Faina masina, sa te tina sanatos si sa te vad cat mai des cu ea prin Iasi. |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:46. |
- Copyright 2026 4Tuning