Re: DreamWorks
Quote:
Originally Posted by NXdev
(Post 4012797)
Sonny...eu zic sa venim la deschiderea filialei dupa 4tuning days, drumul la CT implica niste costuri iar momentan sunt de parere sa ne pregatim de event.
Una peste alta, felicitari lui Iosif pentru acceptarea invitatiei in club, frumos gest ;).
Voi, cei de la CT sunteti plini de surprize :D.
|
pastram surpriza, vedem cand o sa ne mobilizam sa facem asta, o sa fiti anuntati din timp oricum...;)
asa sunt persoanele de aici de la constanta, pline de surprize, vreau sa va zic ca aseara am ramas inca odata :O din cauza cristinei "purtatoarea noastra de cuvant" pentru ca...
eram la aqua..afara burnita si era un frig batea vantu si stateam in masina si vb cu ingerasul si cu iosif despre club si astea, la un moment dat au venit 3-4 BMW de la fanatik si au inceput sa se dea pe acolo si cristina iese afara in ploaie si se uita si sa zica ala se da bine si ala nu....ca tre sa cautam si noi baieti asa ca ei sa se dea la drag si drift si a stat vreo 15 min in frig pentru a vedea cum se dau baietii...
apoi am fost la un pubb sa stam linistiti de vorba, nu apucam sa zicem 2-3 cuv eu, iosif sau ingeradul ca zicea trebuie asa si sa ne gandim si la si la un moment dat a inceput sa il bata la cap pe ingeras despre masini...aici sa zica el ce au vorbit....si cea mai tare replica care a fost din partea unui baiat, dupa ce a zis ca urmareste promotor, auto forum si alte emisiuni a fost "auzi da tu nu te uiti la telenovele"?:)):)):))...am ramas impresionat;)
|