Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

gpk 15-03-10 14:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vreau sa multumesc in primul rand membrilor, sponsorilor si colaboratorilor.
Multumim pentru felicitati, pentru mine a fost ca o ambitie personala, trebuia sa demonstram "gurilor rele" ca suntem o echipa si ca ne putem evidentia... inca nu ati vazut tot!!!

cozo 15-03-10 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim pentru urari!
tin sa multumesc in special tuturor membrilor A.C.S. INFERNO MOTORSPORT pentru rabdarea, devotamentul si implicarea pe care au depus-o, Hannei...o super fata care merita tot rescpectul nostru, sponsorului nostru HIL SERV tuturor celor care ne-au pus bete in roate si au crezut ca nu vom face mare branza.
Domnilor...am facut! am reusit. sper k in viitorul cel mai apropiat sa ne ridicam mai sus, acesti pasi mici fiind un inceput.
next time...you will see!!!!!!!

Lucian_GXZ 15-03-10 16:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne traduce si noua cineva ce zice cozo aici? (glumeam). Cum eu am multumit tuturor si felicitat pe toti pe topicul destinat evenimentului, nu o voi mai face si aici, insa ceea ce e de apreciat este faptul ca am reusit sa ne mobilizam in toate situatiile contracronometru, si toate au iesit cum a trebuit.
Totodata comparand ce am avut noi la stand cu ce a fost la colegii de la anonymous.. poate parea o joaca, dar chiar nu a fost asa, si aici s-au facut eforturi, discutii, multe seri de planuit. Acolo insa a fost un efort supraomenesc, pentru care merita toata admiratia.
Revenind la ale noastre... cred, sper si promit ca cu fiecare an ce va trece, standul inferno va arata din ce in ce mai bine.

daffy duck™ 15-03-10 16:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
acestea fiind spuse...asteptam ziua de intalnire sa ne cinstim si noi putin, meritam zic io

si ca sa vedeti ca lumea ne stie...lucian are un fan :D

Lucian_GXZ 15-03-10 17:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu fi rau daffy, ca pana la urma de-asta a fost expusa masina. Oricum Hanna mi-a dat clasa :) i-a furat pe toti

daffy duck™ 15-03-10 18:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta era clar....

kimi 15-03-10 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3185707)
Hannei...o super fata care merita tot rescpectul nostru

Si al nostru :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 16-03-10 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3187345)
Si al nostru :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ba ce oameni =))))))

gpk 16-03-10 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salutare Domnilor,

Am muncit, am sarbatorit, am barfit... acum la treaba!
Zilele acestea Robynet pregateste un mail pe care va rog sa-l tratati cu maxima seriozitate si in conditiile in care este posibil sa antrenati cat mai multe persoane (rude, prieteni, amante...etc)
Nu am sa va spun pe forum despre ce este vorba, va comunic doar ca a fost ideea unuia dintre noi, drept pentru care eu personal salut initiativa si ma astept din partea voastra sa ne sprijiniti sa o ducem la bun sfarsit.

Cu stima,

RoByNeT 16-03-10 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Acum o sa incerc sa pregatesc cat de mult se poate foaia respectiva si daca am timp astazi sa il termin il si trimit mai departe. Daca nu maine pe zi. Si eu la randul meu va rog sa il tratati cu maxima seriozitate atat la completat cat si trimitere inapoi. Sper sa va faceti timp pana vineri seara sa mi le trimiteti inapoi completate sa pot sa le listez.


PS: marius cand mai intri sa dai si tu add la usergroup Inferno :)

hbucur 18-03-10 09:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La mine n-a ajuns nimic... :(

RoByNeT 18-03-10 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Inca nu le`am trimis datorita aglomeratiei de la servici si in plus ca aveam de gand sa completez eu sa aveti model dar o sa le aduc vineri si le facem impreuna. Deci nu s`a trimis nimic.

daffy duck™ 18-03-10 12:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/482-anunturi...36-tzipla.html

robynet, ia vezi aici

daffy duck™ 19-03-10 02:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...006-negru.html

evo...te rog

Evo-Jr 19-03-10 08:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
l am vazut ca frecventez in fiecare zi bazaru :)

RoByNeT 19-03-10 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3196623)

e misto ... dar nu dispun de suma acum ... ms

kidu2006 19-03-10 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3199628)
e misto ... dar nu dispun de suma acum ... ms

Ala il vroiam si eu dar e cam mare pretul:lol:

RoByNeT 19-03-10 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai iti mai dau eu ceva acolo si il iei tu pe ala si al tau ramane la mine :)

kidu2006 19-03-10 15:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3200535)
pai iti mai dau eu ceva acolo si il iei tu pe ala si al tau ramane la mine :)

Pai cat sa-mi dai ma robynetule,k suntem tov si nici eu nu pot sa cer pielea de pe tine da nici tu sa-mi dai putin pe el nu merge,n`ai vazut cat cere baiatu ala pe el?!Daca vroia mai putin ma intelegeam cu tine si faceam cumva
Si al meu arata si foarte bine:???:

Lucian_GXZ 19-03-10 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Kidule, si tu l-ai vazut pe-al meu.. sti ca arata bine.. pielea e buna, e putin tocita in capat.. dar tie ti-l dau gratis sa te folosesti de el - cu conditia sa mi-l dai inapoi cand termini

RoByNeT 19-03-10 18:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
evident ... :lol: era vorba de cap nu ? ... capul de la schimbator ... :lol:

bogdy.ghetto 19-03-10 18:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Rubynet ce face ma masina nu e gata? a vopsito la pensula si i-a dat 2 maini sa aibe de unde sa poliseze? :)))a luat vopsea de lemn se usuca mai greu

cozo 19-03-10 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3201037)
Rubynet ce face ma masina nu e gata? a vopsito la pensula si i-a dat 2 maini sa aibe de unde sa poliseze? :)))a luat vopsea de lemn se usuca mai greu

da mah. am dus-o la micutul picasso sa o vopseasca...te oftici?

bogdy.ghetto 19-03-10 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt curios ce lucrare face micutul ala :)))

RoByNeT 19-03-10 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ma mi`a vopsit`o cu pensula si nu mi`a placut. M`am dus in bricostore si mi`am luat niste colant dala de imita mahonu. Piesa.

bogdy.ghetto 19-03-10 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca iti ramane vreau si eu sa-mi imbrac bordul nu ma uita te rog

RoByNeT 19-03-10 19:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu cea mai mare placere :D

cozo 19-03-10 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai guri...nu mai da afara din casa...ce naiba!!!!!
sper ca nu ai zis la nimeni ca am chituit masina cu chit de geam....

RoByNeT 19-03-10 19:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce dreaq ma crezi ca`s nebun ?


Asa revenind. Diseara ... maxima atentie ... trebe sa completam alea impreuna ... dupa ce terminam fiecare e liber la distractie. Va rog sa aveti cate un pix cu voi :))

cozo 19-03-10 19:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3201228)
ce dreaq ma crezi ca`s nebun ?


Asa revenind. Diseara ... maxima atentie ... trebe sa completam alea impreuna ... dupa ce terminam fiecare e liber la distractie. Va rog sa aveti cate un pix cu voi :))

asa boss.... daca uiti iti dau pixul meu...nu ma supar!!! :lol:

FORTZA BOSSSS!!!! BAFTA CU PROIECTUL!!!!!!!!!!!!!!!

RoByNeT 19-03-10 19:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
patronul sefilor =)) sherif texan :X skywalker fullimigi dala

babone 19-03-10 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai caram si pixul dupa noi,cam multe pretentii...imprumutam si noi de la colegi sau completam toti simultan ca la scoala :))

RoByNeT 19-03-10 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am am zis si eu ... simultan ... cum scrii tu 20 de oameni simultan cu 1 pix ? esti vreun guru dala ? :lol:

babone 19-03-10 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am uitat sa mai pun semnul de intrebare la final,imi iau si eu un pix ca sigur nu o sa aiba nimeni si o sa ceara pe acolo,10 minute pixu = 1L benzina :>

daffy duck™ 20-03-10 09:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba de ce nu ati dat si voi un semn cand v'ati mutat aseara??????

P.S s-au completat hartiile aseara pana la urma???

babone 20-03-10 09:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
inca nu s-au completat

RoByNeT 23-03-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-an...8-62-16-a.html

C_kst 24-03-10 20:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet....iti dedic mel asta....mai putin partea cand zice ,,mai mult de 500 de cai cand trec...'' :))))))))))))))

https://www.youtube.com/watch?v=24O4nyCQdoY

babone 25-03-10 19:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
colegii,daca aveti pe cineva care are de vanzare absinth dati-mi si mie un semn,ma intereseaza pana sambata seara.pace

Evo-Jr 25-03-10 19:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
du te in carefour :D


All times are GMT +2. The time now is 10:57.

- Copyright 2026 4Tuning