Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

B-13-FFA 18-04-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
AWX 96 de kw.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
f tare :D consumul la mine e un 15 =))))

B-13-FFA 18-04-09 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy... eu ma cunosc cu baietii astia cu mult dinaintea ta. daca nu ne intelegi glumele nu te mai baga. Paste Fericit tuturor si nu abuzati de saracu miel si de vin.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu am cum sa beau :(( amiash shutu k o sa fiu plekt cu mashina :((

GopPo 18-04-09 13:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248133)
AWX 96 de kw.

este de 96 kw=131 cp :P
nu are cum sa-ti ia atat de putin....mie-mi ia 9.5%-10% condus "smuls":lol:
si am si injectoarele mai mici

daffy duck™ 18-04-09 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248139)
daffy... eu ma cunosc cu baietii astia cu mult dinaintea ta. daca nu ne intelegi glumele nu te mai baga. Paste Fericit tuturor si nu abuzati de saracu miel si de vin.

io am inteles FFA ca este o gluma...dar nu toti isi dau seama...si nu doar baietii din cluburi umbla pe 4tuning...daca intelegi ce spun....

BGY_Bogdy 18-04-09 13:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
3 Attachment(s)
AM terminat ceasurile de stalp cu ceasuri cu tot cu vopsit si am zis sa il arat aici la fete :D ceasurile sunt RAID HP NIGHT functionale toate suprtul stalputl este facut de Ghetto Tuning si montajul de mine personal

B-13-FFA 18-04-09 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2248144)
este de 96 kw=131 cp :P
nu are cum sa-ti ia atat de putin....mie-mi ia 9.5%-10% condus "smuls":lol:
si am si injectoarele mai mici

punem pariu. mers intre 2000 si 3000 de rpm.

BGY_Bogdy 18-04-09 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tin sa Multumesc baietilor care au fost aseara la intalinre ! stiu iei dc si le multumesc ca mi-au citit postul si au venit! va pooop

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce itzi mai palce sa colaborezi cu ghetto:D

jakal 18-04-09 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumoasa lucrare....bv.....bv

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kre e mersul jakal?

cozo 18-04-09 14:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia mai lasati netu asta!!!!!!!! treceti la masa....la un spritz....ceva serios....stati k bosorogii aia pe net!!!! :))

PASTE FERICIT TUTUROR!!!!

Fr33`e30 18-04-09 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa pitic fi rau :D:D:D , la fel si dvs.





Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2248214)
ia mai lasati netu asta!!!!!!!! treceti la masa....la un spritz....ceva serios....stati k bosorogii aia pe net!!!! :))

PASTE FERICIT TUTUROR!!!!


GopPo 18-04-09 14:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248155)
punem pariu. mers intre 2000 si 3000 de rpm.

adica mers lejer;)


All times are GMT +2. The time now is 01:47.

- Copyright 2026 4Tuning