![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
AWX 96 de kw.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
f tare :D consumul la mine e un 15 =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy... eu ma cunosc cu baietii astia cu mult dinaintea ta. daca nu ne intelegi glumele nu te mai baga. Paste Fericit tuturor si nu abuzati de saracu miel si de vin.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu am cum sa beau :(( amiash shutu k o sa fiu plekt cu mashina :((
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu are cum sa-ti ia atat de putin....mie-mi ia 9.5%-10% condus "smuls":lol: si am si injectoarele mai mici |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
3 Attachment(s)
AM terminat ceasurile de stalp cu ceasuri cu tot cu vopsit si am zis sa il arat aici la fete :D ceasurile sunt RAID HP NIGHT functionale toate suprtul stalputl este facut de Ghetto Tuning si montajul de mine personal
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tin sa Multumesc baietilor care au fost aseara la intalinre ! stiu iei dc si le multumesc ca mi-au citit postul si au venit! va pooop
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce itzi mai palce sa colaborezi cu ghetto:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frumoasa lucrare....bv.....bv
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kre e mersul jakal?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia mai lasati netu asta!!!!!!!! treceti la masa....la un spritz....ceva serios....stati k bosorogii aia pe net!!!! :))
PASTE FERICIT TUTUROR!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa pitic fi rau :D:D:D , la fel si dvs.
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:47. |
- Copyright 2026 4Tuning