Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

Calimero2003 13-06-08 00:40

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1587394)
Nu inteleg!
Vad ca pariezi pe 9ff si sunt obisnuit sa nu plec din pozitia de favorit.
Pentru mine argumentele sunt faptele si nu vorbe.
Stiu ca o sa fie o cursa frumoasa daca Maf confirma , dar va promit ca voi fi mult in fata.
Prietenii stiu de ce!

Subaru mai exista?
E deja al 3-lea an cand sta pe tusa .....

SEBASTIAN 13-06-08 23:46

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Sigur ca exista si nu a stat pe tusa a stat in garaj si a mers putin pt ca imi place sa circul mai mult cu altceva , iar dupa episodul cu ziarul am preferat sa fie cat mai discreta prezenta lui pe strazi.

ct77pia 14-06-08 10:33

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
da intradevar .........

SEBASTIAN 14-06-08 10:36

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
cu siguranta daca o sa pierd o sa auda toata lumea, pana atunci e liniste

vacaroz 20-06-08 12:38

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
linistea dinaintea furtunii :d sebastian sa pierzi face parte din joc, si ca lumea vb de u nu e neaparat un lucru rau.important e ca totul sa fie.. sportiv

SEBASTIAN 22-06-08 01:34

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Absolut si am demonstrat asta cand alergam cu Cielo sau acum cand mai folosesc M-ul sau Foresterul.
Am sa incerc sa fiu profesionist, sportiv suna putin a amatorism desi nu are nimic rau.

bmwM8 12-09-08 00:24

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
daca nu sunt prea nesimtit/indiscret/curios..cand o sa aiba cursa intre tine si maff!?

SEBASTIAN 12-09-08 12:19

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nu esti deloc asa cum spui acolo.
Nu stiu dar cand o sa stiu am sa tin cat mai secret din motive demne de respectat.

76BPR 26-09-08 20:13

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
nu vreau s-ai iau apararea lui sebastian ,dar cand ia mers masina ,sa dat cu supra ,nu sa dat la fund.in schimb maftei sa dat la fund asa ca omu dupa ce o va face si binenteles va merge il vom vedea la start.in schimb maff.....vorbarie multa si atat

SEBASTIAN 27-09-08 09:30

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
In ce ma priveste asa este, dar in ce-l priveste pe Maff caruia nu vreau sa-i iau apararea mi-a spus ca o sa fie la start cand am masina gata oricand.
Pe mine nu m-a evitat si nu m-a refuzat, iar cand am mers la el desi nu era acolo a pus pe cineva sa se plimbe cu mine prin sediu sa-mi arate masinile, ce face nou sa-mi raspunda la intrebari , sa-mi arate porschele care era functional...
Stiu ca intre maff si Virgil a fost o discutie dupa o intalnire a lor in Germania, discuia a degenerat si Maff probabil ca a fost prea orolios.
Si eu am oameni pe care nu vreau sa-i vad...

76BPR 08-10-08 13:25

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1779099)
In ce ma priveste asa este, dar in ce-l priveste pe Maff caruia nu vreau sa-i iau apararea mi-a spus ca o sa fie la start cand am masina gata oricand.
Pe mine nu m-a evitat si nu m-a refuzat, iar cand am mers la el desi nu era acolo a pus pe cineva sa se plimbe cu mine prin sediu sa-mi arate masinile, ce face nou sa-mi raspunda la intrebari , sa-mi arate porschele care era functional...
Stiu ca intre maff si Virgil a fost o discutie dupa o intalnire a lor in Germania, discuia a degenerat si Maff probabil ca a fost prea orolios.
Si eu am oameni pe care nu vreau sa-i vad...

bine bine orgoliu zici tu.
dar nu era bine sa se dea ,sa demonstreze ca are cea mai rapida masina.
eu nu cred ca tu dupa ce faci masina, nu o sa te tragi cu ea chiar daca nu il suporti pe una sau pe altu.
te dai si gata.
eu zic ca pt maff a fost o scuza, pt ca ia fost frica sa nu si-o ia.
cand nu ai nimic de ascuns iesi si te dai nu mai faci pe suparatul si pe orgoliosul.

CZR 08-10-08 14:46

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
si cand iesi pe strazi si demonstrezi iesi prea mult in evidenta si se apeleaza la alte mijloace PROFESIONISTE pentru a te scoate din circuit
cel mai bine se vede la cursele LEGALE...cine are ceva de aratat...o face...
hai , ti se strica o data masina, de doua ori, dar intr-un an prinzi lejer 5 legale unde la 3 dintre ele rupi tot sau macar ai ceva de aratat
asa...veyroane de calendar or fi multe sau "motociclete"

ne vedem la tulcea

U_TUNING 09-10-08 18:42

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Foarte tare CZR-ule,..........o adevarata provocare!!!

SEBASTIAN 11-10-08 23:50

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Atunci cand cu adevarat o sa apara unul cel mai tare am sa ma dau cu el.
Singurul in acest moment, singurul cu care e batuta palma este Maf cu 9ff-ul lui.
Atunci cand veneam la legale si dominam eram ugat daca se poate sa nu mai particip pentru clasament, m-am conformat.
Ar fi pacat sa ne pierdem timpul sa prindem muste in insectar, asa de dragul de a colectiona.
Va rog sa ma scuzati, dar am si altceva mai important de facut.

Calimero2003 12-10-08 00:46

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1804420)
Atunci cand cu adevarat o sa apara unul cel mai tare am sa ma dau cu el.
Singurul in acest moment, singurul cu care e batuta palma este Maf cu 9ff-ul lui.
Atunci cand veneam la legale si dominam eram ugat daca se poate sa nu mai particip pentru clasament, m-am conformat.
Ar fi pacat sa ne pierdem timpul sa prindem muste in insectar, asa de dragul de a colectiona.
Va rog sa ma scuzati, dar am si altceva mai important de facut.

Pai si tu cu ce sa te dai?
Ai masina?
Eu zic ca mai bine o lasi asa.... esti deja istorie ..


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning