![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Baaaaaaaaaaaaaaaaa! Aici se discuta despre Masini tari din Iasi! Nu de schimburile lui Mnezo!!!
|
Re: Masini tari din Iasi
Baaaaaaaaaaaaaaaaa! Aici se discuta despre Masini tari din Iasi! Nu de schimburile lui Mnezo!!! Mnezo, apuca-te de urechi si treci pana la O4 putin! :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Sa traiti am inteles ! Scuze de off topic.
|
Re: Masini tari din Iasi
Special pentru domnul Mnezo :D:D!Oamenii in virsta se intorc greu si cu BMW seria 8.Crezi ca fac fata pe aici?
Ps originala e neagra nu rosie ca in avatar si o sa isi arate farurile cum dispare frigul. |
Re: Masini tari din Iasi
:?: :?::?::?::?:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Ce nu intelegeti domnu?Ce e ala un seria 8?:shock::shock:Ce-i drept pe aici prin zona Moldovei sunt cam rare adica nici unul!MnezO stia cred ce vorbesc! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
crys sper ca nu e un off topic,intrebarea se refera la o masina tare din iasi nu?:lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Si unde e masina? Ca nu vad nici o fotografie! :?::?:
|
Re: Masini tari din Iasi
E ca in avatar doar ca pe negru ! :rolleyes2 :)) :))
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Deci vezi-ti de treaba ta te rog ca nu e forumul tau, nu ma fa sa imi aduc aminte de traznaile cu All Motors! |
Re: Masini tari din Iasi
Am vrut doar sa semnalez ca exista si un seria 8,850 CSI prin iasi asta asa pt mindria locala!Pentru cei care nu stiu de ce vorbesc asta e descrierea:http://www.orasulauto.ro/2010/03/07/...tire-frumoasa/
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
salutare, am vazut bmw acesta de tot se discuta acu vreun an prin bucium printre niste vile undeva fata in fata cu aleea care duce la releu(pe langa terenu de fotbal)este si o tipografie pe acolo .bafta
|
Re: Masini tari din Iasi
Nu puteti sa il vedeti pt ca e in curte, iar de vazut il vad toata ziua ca e al meu:D:D:D:D.La primavara iese la plimbare dupa reparatia necesara la spoilerul fata pe care l-am halit atunci cind am cumparat masina si mi-am dat seama ca mai intii trebuie sa cunosc masina bine si dupa aia sa ma dau erou:D:D:D
Tot atunci dam startul si la provocari:D:D:D:D |
| All times are GMT +2. The time now is 19:48. |
- Copyright 2026 4Tuning