Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CRyS` 03-03-11 21:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Baaaaaaaaaaaaaaaaa! Aici se discuta despre Masini tari din Iasi! Nu de schimburile lui Mnezo!!!

CRyS` 03-03-11 21:19

Re: Masini tari din Iasi
 
Baaaaaaaaaaaaaaaaa! Aici se discuta despre Masini tari din Iasi! Nu de schimburile lui Mnezo!!! Mnezo, apuca-te de urechi si treci pana la O4 putin! :lol:

MnezO 03-03-11 21:24

Re: Masini tari din Iasi
 
Sa traiti am inteles ! Scuze de off topic.

lucianfr 05-03-11 04:03

Re: Masini tari din Iasi
 
Special pentru domnul Mnezo :D:D!Oamenii in virsta se intorc greu si cu BMW seria 8.Crezi ca fac fata pe aici?
Ps originala e neagra nu rosie ca in avatar si o sa isi arate farurile cum dispare frigul.

CRyS` 05-03-11 10:31

Re: Masini tari din Iasi
 
:?: :?::?::?::?:

lucianfr 05-03-11 15:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4143966)
:?: :?::?::?::?:


Ce nu intelegeti domnu?Ce e ala un seria 8?:shock::shock:Ce-i drept pe aici prin zona Moldovei sunt cam rare adica nici unul!MnezO stia cred ce vorbesc!

JusT_SaY_BoBo 05-03-11 20:43

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4144461)
Ce nu intelegeti domnu?Ce e ala un seria 8?:shock::shock:Ce-i drept pe aici prin zona Moldovei sunt cam rare adica nici unul!MnezO stia cred ce vorbesc!

pai poate il vedem pe la intalniri!
crys sper ca nu e un off topic,intrebarea se refera la o masina tare din iasi nu?:lol:

CRyS` 05-03-11 20:46

Re: Masini tari din Iasi
 
Si unde e masina? Ca nu vad nici o fotografie! :?::?:

vlad87 05-03-11 22:25

Re: Masini tari din Iasi
 
E ca in avatar doar ca pe negru ! :rolleyes2 :)) :))

lucianfr 06-03-11 06:11

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4145205)
Si unde e masina? Ca nu vad nici o fotografie! :?::?:

In titlul discutiei nu scria ca trebuie sa pun si poze,Crys esti cam dur pe forumul asta ce distanta fata de forumul Reno unde mai ca nu plingi sa ti se mai spuna ceva lucruri tehnice!:D:D:D
Deci vezi-ti de treaba ta te rog ca nu e forumul tau, nu ma fa sa imi aduc aminte de traznaile cu All Motors!

lucianfr 06-03-11 09:20

Re: Masini tari din Iasi
 
Am vrut doar sa semnalez ca exista si un seria 8,850 CSI prin iasi asta asa pt mindria locala!Pentru cei care nu stiu de ce vorbesc asta e descrierea:http://www.orasulauto.ro/2010/03/07/...tire-frumoasa/

MihaiCsl 06-03-11 09:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4146043)
Am vrut doar sa semnalez ca exista si un seria 8,850 CSI prin iasi asta asa pt mindria locala!Pentru cei care nu stiu de ce vorbesc asta e descrierea:http://www.orasulauto.ro/2010/03/07/...tire-frumoasa/

Eu unul nu l-am vazut deloc, zi te rog pe unde l-ai vazut, ca ma duc sa stau la panda =))

TuningBoy 06-03-11 12:27

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by lucianfr (Post 4146043)
Am vrut doar sa semnalez ca exista si un seria 8,850 CSI prin iasi asta asa pt mindria locala!Pentru cei care nu stiu de ce vorbesc asta e descrierea:http://www.orasulauto.ro/2010/03/07/...tire-frumoasa/

Da-mi un PM te rog cu mai multe detalii despre masina (cea din iasi) daca stii. :D

bucsy 06-03-11 16:24

Re: Masini tari din Iasi
 
salutare, am vazut bmw acesta de tot se discuta acu vreun an prin bucium printre niste vile undeva fata in fata cu aleea care duce la releu(pe langa terenu de fotbal)este si o tipografie pe acolo .bafta

lucianfr 06-03-11 19:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Nu puteti sa il vedeti pt ca e in curte, iar de vazut il vad toata ziua ca e al meu:D:D:D:D.La primavara iese la plimbare dupa reparatia necesara la spoilerul fata pe care l-am halit atunci cind am cumparat masina si mi-am dat seama ca mai intii trebuie sa cunosc masina bine si dupa aia sa ma dau erou:D:D:D
Tot atunci dam startul si la provocari:D:D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning