![]() |
Re: DreamWorks
multumesc multumesc .... :lol: ce inseamna sa ai fire albe in cap :D :lol:
|
Re: DreamWorks
Razvane tu ce faci cu golful ala faci treaba buna sau tre sa ajung pana la tine sa-ti fac urechiile alea cum le are Dumbo?
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
3 Attachment(s)
Pai ce i-am facut Bogdane....acum o sa ma apuc de electrica sa dau totul jos din ea....apoi in vara vine vopsitoria ....am apucat sa fac cu un tovaras bun *GXG* farurile smoked ! :">
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
m-am jucat si eu putin...
|
Re: DreamWorks
Foarte frumos Zeta...bravo :bunch:
Si linkul de pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=dEWPD9a6Om4 |
Re: DreamWorks
Foarte frumos clipul :oops:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Oamenilor ca cine?:D:D:D |
Re: DreamWorks
am si eu o intrebare....are cineva o baterie mai veche pe acasa si este dispus sa o imprumute pentru o perioada de...nush 1 luna...:-??...
mi s a dus bateria si nu dispun de finante acum sa ma bucur de o varta!... |
Re: DreamWorks
Quote:
Parampapam ...s-au adaugat toti membri.Vineri, cel mai probabil vor aparea inca 2 membri de nota 10. http://www.forum.dreamworks-club.com...lor-DreamWorks Promit ca pana miercuri vom avea poze cu e30 3.5 ;). Va rog, eu v-am deschis topicurile, voua va ramas prezentarea. |
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
:shock: :shock: Cum o fi asa jos?
|
Re: DreamWorks
Ar fii :shock:..dar ar trebuii sa ai foarte mare grija la denivelari atunci.. :d
Dar la cum se vede de bine..ar merita.. :d |
Re: DreamWorks
vreau sa zic ca m.am intalnit cu baietii, super caterinca, baieti de nota 10 o sa va convingeti si voi, pana una alta baiatul cu chrysler.ul e membru oficial, va participa la expo, ingerasul pana la vara va avea masina de drag, iar cu baiatul cu toran.ul a ramas sa discutam....
p.s. sa va pregatiti pentru deschiderea oficiala a filialei de la constanta, ca vreau sa veniti in numar cat mai mare pentru ca avem o surpriza pe masura.... va salut;) |
Re: DreamWorks
Suna bine pana acum Sonny. Bravo ;)...sa anunti din timp cand va fi deschiderea oficiala sa vad daca reusesc sa imi iau si eu liber.
|
Re: DreamWorks
Cu siguranta va trebui sa fie intr un weekend...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:27. |
- Copyright 2026 4Tuning