![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
O ard pe 4Tuning si ma uit la "Blood Of Bone".
Party Tonight.Fridayyyyyyyyy |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
HOME in sfarsit:lol:O ieseala mai tarziu pe undeva cred:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am facut ochi..si ma duc imediat sa mi aduc cafeiu
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Coffe time... nu prea am chef de nimic racit:cry:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Cofee time:d...dupa vad eu ce fac:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mă pregătesc pentru 2 partyuri :lol::lol::lol: o să fie haos grav :lol::lol::lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
bag o pizza si ma relaxez
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Cu totul ca este ziua mea astazi ma cam plictisesc. Am facut o mica incursiune pe la bunici la tara si acuma ma gandesc ce sa fac, daca o sa dau vre'o petrecere sau sa stau linistit la tv:???:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu si ma pregatesc de lucru...praffffffffff:rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
... sarbatoresc intr-un mod anume, ceva.
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am ajuns home...beau un suc..citesc ziarele..
si ma pregatesc de ne`somn...e ziua sotului si azi ma pun pe surprize:):-P:-P |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am aterizat ceva mai devreme de pe plantatie...frig tare in dimineata asta :oops:
Imi doresc pofta mare si somn usor P.s. la multi ani dai de baut! :P |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
e frig al drecu afara :( |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mă apuc de făcut curat în casă :lol: după care ...poate ies la nişte poze :boogy:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
stau...degeaba
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning