Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

dony ddc 11-02-11 15:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
O ard pe 4Tuning si ma uit la "Blood Of Bone".
Party Tonight.Fridayyyyyyyyy

valitataye 11-02-11 17:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
HOME in sfarsit:lol:O ieseala mai tarziu pe undeva cred:D

Babutz 12-02-11 07:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am facut ochi..si ma duc imediat sa mi aduc cafeiu

Dj_kyd 12-02-11 08:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Coffe time... nu prea am chef de nimic racit:cry:

valitataye 12-02-11 08:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Cofee time:d...dupa vad eu ce fac:lol:

DTH 12-02-11 13:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mă pregătesc pentru 2 partyuri :lol::lol::lol: o să fie haos grav :lol::lol::lol:

Babutz 13-02-11 08:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
bag o pizza si ma relaxez

Dj_kyd 13-02-11 13:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Cu totul ca este ziua mea astazi ma cam plictisesc. Am facut o mica incursiune pe la bunici la tara si acuma ma gandesc ce sa fac, daca o sa dau vre'o petrecere sau sa stau linistit la tv:???:

Babutz 15-02-11 19:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu si ma pregatesc de lucru...praffffffffff:rolleyes2

rpopescu 15-02-11 20:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
... sarbatoresc intr-un mod anume, ceva.

Babutz 16-02-11 05:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...beau un suc..citesc ziarele..
si ma pregatesc de ne`somn...e ziua sotului si azi ma pun pe surprize:):-P:-P

julaikos 16-02-11 06:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am aterizat ceva mai devreme de pe plantatie...frig tare in dimineata asta :oops:
Imi doresc pofta mare si somn usor
P.s. la multi ani dai de baut! :P

Babutz 16-02-11 09:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4089415)
Am aterizat ceva mai devreme de pe plantatie...frig tare in dimineata asta :oops:
Imi doresc pofta mare si somn usor
P.s. la multi ani dai de baut! :P

dau dau:)

e frig al drecu afara :(

DTH 16-02-11 11:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mă apuc de făcut curat în casă :lol: după care ...poate ies la nişte poze :boogy:

cozmin23 16-02-11 14:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
stau...degeaba


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning