![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu GOP cum ai o probela cu cartela ti-o rezolva el imediat trebuie sa te duci pe la el sa-ti puna mana pe fese si se repara nu-i problema.Mi-a zis Robynet ca a fost la el si acum merge
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cand iti faci rubinet cartela?
care ii da un bip lu gopo sa mi zica daca i merge telefonu? s au demagnetizat toate cartelele...cred ca vine sf lumii.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
nu iau partea nici lu bogdy si nici a ta...iau partea mea si cu asta basta....credeti ca daca sunt cel mai mic dintre voi, inseamna ca ma puteti lua la p|_|L@ cand aveti voi chef????....ca si asa s-au intamplat multe in ultimele saptamani si o sa le discutam noi toti dupa salon, ca acum e mai important sa terminam cu salon si pe urma discutam altfel..... o zi buna in continuare! P.S sa nu imi stergi postul si il rog pe lucian acelasi lucru. ms |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mah ce plm aveti? Sunteti NF ? Mai potoliti.va si nu va mai atacati atata intre voi k nu se ajunge nicaieiri cu atitudinile astea.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
tu lipseai sa moara sormea geta :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ehe :d intra pe ym si u k sa nu facem offtopic de offtopic pe aici sa...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pai e topic de off-topic...deci pielea mea...hai da-mi buzz ca sunt on...dar da-mi ala cu daffy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da.mi u buzz k n.am crediit :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da-mi un dala cu suna-ma sau transfer credit ....ca io nu pot sa intru in agenda :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ti.am dat un buzz
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ti ma dovada de maturitate.si nu va certati ca 2 femei
sau daca tot aveti ceva de impartit...rezolvati le ma pe ym...sau la telefon nu pe forum ma nene ce dreq.chiar rog un moderator sa fie sterse tampaniile astea. fi si tu mai diplomat daffy. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Pai 2 dintre cei moderatori mentin discutia :) Daffy si Romynet. Asa ca ei pot sa-si stearga posturile.. daca nu.. sterg eu.. ultimele 3 pagini, fara sa ma uit
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar fii cel mai bine.si ale lu bogdi cu lista cu joni gopo si ronit.
nu trebuie sa si rezolve probleme la noi pe forum. ....nu stiu ce sa zic citeste lumea la noi pe forum si se ia cu mainile de cap...si unii isi fac pareri gresite despre membrii inf. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
auzi bai asta ... tu crezi ca eu stau sa ascult ce melodii pui tu pe aici ? nici nu m`am uitat si nici nu am ascultat ... nu am specificat nicaieri ceva de vreo melodie. Si nu mai avea aerele astea aici cu ce _ _ _ _ ta si nu stiu ce. Ti`a cantat prea multa lume in coarne inclusiv eu si acu ai impresia ca esti sigur pe plapuma ta. Ti`am mai zis si iti mai zic ... ma doare undeva ca ai tu 15, 16, 17, 18, 30 de ani ... nu cred ca am facut cu cineva mai mic ca mine discriminare de varsta gen ca tu esti mic si prost stai jos. Inceteaza sa ai iesirile astea de macho aici pe forumul nostru cat si pe thread`urile altora. Nu ma impresionezi cu nimic prin textele tale de tarla. Da poate vreau sa iti sters postul uite asa ca ajung sa ma pun la mintea ta sa fac tziganie aici pe forum din cauza la niste chestii care te rog sa le faci si NU se intampla nimic. Sper ca macar un mic procent de bun simt ai si renunti la replica. Dupa ce citesti prostiile astea sterge. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca o sa incep sa dau din amenzile ale de care vorbeam....si nu pentru limbaj obscen........................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oricum nu e frumos ce faci aici... lasand la o parte ce s-a intamplat intre voi...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu e frumos ? astae nimic Lucian....da e frumos sa astept dupa lucru meu ? banii cresc in pom? muncesti sti cat tragi pt 1mil ca ajungi noptile acasa am multe de zis pt aproape toata lumea dar ma abtin o seara placuta...cred ca va aduceti aminte de Bogdy de bine nu de ala care nustiu ce si nustiu cum
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
cum plm sa nu-ti fiu recunoscator...cand de fiecare data cand am avut nevoie de ceva m-ai ajutat ti-am explicat de multe ori ca daca esti baiat cu mine(si ai dovedit'o)....te ajut cu cea mai mare placere daca-mi sta in putinta... hai nu mai fi g@y ca nu ai dc...stii ca "fratili" tau te iubeste Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mai bine spunem ca mai sunt cateva ore pana la 4tuning Days - s-a inceput lucru la stand! si de maine dimineata asteptam pe toata lumea la noi la stand sa le prezentam auto si sa dam mari cu hostess-ele alese pe spranceana! E un must see! Promitem un show la intalnime! ... ca mai mereu!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mananci cacahitul Luciane! si sa vezi cat de zdreanta sunt pt reportajul care l-am dat la 4 Tuning si o sa apara am pomenit si de Inferno Motor Sport cum m-au primit iei cand nu aveam nimic si o sa apara scris sa pipai sa vezi asa ca nu sunt asa bulaugiu cum cred unii si uite de unde am plecat sau faze dastea mereu am trecut pe la voi o caterinca una alta in sepcial cu tine ca am avut o pritenie mai stransa fata de toti :) hai ne int maine ca sunt lesinat ma dor oasele ca nu am cum spune carnea la fizicul meu :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Baa,terminati ma cu cearta ca sunteti din aceeasi echipa din cate stiam eu,daffy,asa e esti mai mic asa k leaga-ti ciocu cu atza,sau daca vrei sudeaza-l:)) Nu stii,esti mai mic lasa capu jos si taci;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Invitatii se cinstesc nu??? P.S.: Bafta multa si cat mai multe cupe:!: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Kidule usa aia deschisa nu se uita niciodata :))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
un mic teaser pentru lucian....:D:D:D:D....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy..poate ma rezolvi si pe mine cu ce te-am rugat in legatura cu ce am vb.... cu acel nr.... :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari pt stand baietii...am auzit si ceva de un loc 2...treaba buna atunci...inca un exemplu ca seriozitatea aduce succese...keep on the good work...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim frumos! Asa este, seriozitatea si dedicarea aduc mereu lucruri frumoase si performanta. Trebuie sa specific ca nu este vorba de un loc 2 ci premiu la TOP 3 Club & Passion - nefind specificat exact locul. Cu alte cuvinte Inferno Motorsport s-au clasat pe aceeasi pozitie Cu Anonymous si Fanatik.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari baieti pentru premiu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Multumim frumos si speram in continuare, daca suntem uniti si ne dorim sa facem treaba buna impreuna, o sa apara rezultatele. Prin cupa asta suntem mai mult decat multumiti, ca am inceput cu pasi marunti, dar au dat roade eforturile facute. Pentru stand si pentru cupa vreau si eu sa multumesc tuturor membrilor, e meritul tuturor. Long Live Inferno Motorsport !!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Felicitari pt premiu baieti....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a fost frumos,am inceput bine anul.
spre sa si sponsorul nostru(HIL SERV) sa fie placut impresionat de prestatia noastra. felicitari pentru toti membrii care s au zbatut si au incercat ca IMS sa fie la inaltime!! Long live IMS !!! :) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning