Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kyd_ursu 18-04-09 11:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
SARBATORI FERICITE INFERNO SI SA AUZIM NUMAI DE BINE

daffy duck™ 18-04-09 12:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Paste fericit tuturor membriilor clubului, tuturor posesorilor de autoturism marca BMW,Honda 1.6 , 125 de cai, multa sanatate si sa ne auzim numai de bine....poate facem si un gratar luni sau week-end-ul viitor


Maxim RESPECT!!!


Va pupa Daffy!!!

B-13-FFA 18-04-09 13:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
luciane eu si rupu te-am intrebat ceva.... elegant ar fi sa rasp. daca consideri k suntem prea slabi si arzi benzina degeaba iti dau eu bani de benzina.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
PAshte fericit tuturor membrilor Inferno kt si tuturor cei ce acceseaza forumul nostru!!

B83RUP 18-04-09 13:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B-13-FFA (Post 2248079)
luciane eu si rupu te-am intrebat ceva.... elegant ar fi sa rasp. daca consideri k suntem prea slabi si arzi benzina degeaba iti dau eu bani de benzina.

cine pierde da benzina;)(sa vii cu banii la tine):oops:

B-13-FFA 18-04-09 13:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna asta. nu m-am gandit. macar la mine e ieftin. consum de TDI

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
FEFE si RUP nu credetzi k ar fi mai ok sa continuam aceste discutzii dupa pashte?makr akum sa incetam cu certurile si astea??Pashte fericit FEFE si RUP :* app bafta cu noul club "succesuri" va doresc :)

B-13-FFA 18-04-09 13:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred k sunt certuri.... chiar deloc.

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate unii asa le considera.....vorbe rautacioase poftim :D

B83RUP 18-04-09 13:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2248096)
FEFE si RUP nu credetzi k ar fi mai ok sa continuam aceste discutzii dupa pashte?makr akum sa incetam cu certurile si astea??Pashte fericit FEFE si RUP :* app bafta cu noul club "succesuri" va doresc :)

nu sunt certuri
doar ca lucian se fofileaza atata tot
sa ne zica ca nu vrea sa se dea cu noi si aia e
multumim de urare
Paste fericit !
continuam discutia dupa Paste

DRK*DeSiGn 18-04-09 13:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
FEFE kt itzi consuma passatu? :))

BGY_Bogdy 18-04-09 13:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Da nu ma DAU da nu ma DAU cu orisicine da nu ma DAU nu ma DAU ca am MOTOR si imi sta bine :))Are detoate are putere si are spate si are un MOTOR cu noroc cu un cuplu rau de tot!

B-13-FFA 18-04-09 13:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
8%..............@400NM cuplu

GopPo 18-04-09 13:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta la mers lejer in bucuresti????
ce cod motor ai? de cati kw?

daffy duck™ 18-04-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 2248110)
nu sunt certuri
doar ca lucian se fofileaza atata tot
sa ne zica ca nu vrea sa se dea cu noi si aia e
multumim de urare
Paste fericit !
continuam discutia dupa Paste



va lamuresc pe toti odata pt totdeauna

INFERNO MOTORSPORT nu va mai participa la curse ilegale!!!
Ne vedem pe 2 mai....

va rog sa continuati convorbirea asta pe YM la telefon sau chiar la un suc


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning