![]() |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ce masina are MAF? ce specie?
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Cred ca au fost sterse posturi cam multe.
Maf are un Porsche 996 turbo modificat de 9FF, poate cel mai reprezentativ pt ei ca si putere avand spre 1000cp. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Scuze de offtopic...Sebastian pt Toyota faci chipuri?daca "da",vorbim pe privat:???:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Bafta la KOE ;)
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
?????.......................
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
vii la braila sa scoti la interval unele masini* !? sau ai clientii tai pe care vrei sa ii "servesti" doar pe ei!?
bafta |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
ce mai face "motireta"? mai este in viata!?
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Asteapta turbina si cateva accesorii.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
pe cand o cursa ca am observat ca ai avea cu cine sa te dai.
sau te dai numai la sigur ? |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu stiu cu cine as putea sa ma dau?
Tocmai ca la sigur nu ma dau. |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
e un thread mai jos in care e un post al unui filmulet cu un porsche naravas.
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
pariez pe 9ff:P |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Nu inteleg!
Vad ca pariezi pe 9ff si sunt obisnuit sa nu plec din pozitia de favorit. Pentru mine argumentele sunt faptele si nu vorbe. Stiu ca o sa fie o cursa frumoasa daca Maf confirma , dar va promit ca voi fi mult in fata. Prietenii stiu de ce! |
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Quote:
|
re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
Motive are suficiente.
Primul pentru ca-si doreste al doilea tehnic are un motor mai mare, o masina mai usoara si mai aerodinamica. Totusi eu am reusit in ciuda acestor deziderate sa ma tin de cuvant, adica sa trec primul linia de sosire. Incerc sa-mi evaluez foarte bine adeversarul si sa il tratez cu mult respect, cand e vorba de fapte. Nu am sa refuz o cursa corecta echitabila si realizabila, daca consider ca nu am un adversar pe masura il rog sa nu se supere sa mai munceasca sa demonsreze ca e demn de reala atentie si ma va gasi la start. Daca este unul extrem de puternic si stiu ca voi pierde am sa declar asta de la inceput si accept infrangerea de la masa verde. In acest moment nu sunt valid dar in momentul care voi fi masina mea va fi gata de start..., e normal sa o tot abgradez si sa lucrez la ea, evoluam, lafel si tehnica. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:51. |
- Copyright 2026 4Tuning