Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

BAMBAKE 23-03-08 12:45

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
ce masina are MAF? ce specie?

SEBASTIAN 25-03-08 07:34

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Cred ca au fost sterse posturi cam multe.
Maf are un Porsche 996 turbo modificat de 9FF, poate cel mai reprezentativ pt ei ca si putere avand spre 1000cp.

kidu2006 25-03-08 08:04

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Scuze de offtopic...Sebastian pt Toyota faci chipuri?daca "da",vorbim pe privat:???:

car_addict 10-04-08 02:18

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Bafta la KOE ;)

SEBASTIAN 10-04-08 09:37

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
?????.......................

NOScox 11-04-08 20:57

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
vii la braila sa scoti la interval unele masini* !? sau ai clientii tai pe care vrei sa ii "servesti" doar pe ei!?

bafta

TURBOSS 11-06-08 11:47

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
ce mai face "motireta"? mai este in viata!?

SEBASTIAN 11-06-08 19:50

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Asteapta turbina si cateva accesorii.

shadowro 11-06-08 20:36

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
pe cand o cursa ca am observat ca ai avea cu cine sa te dai.
sau te dai numai la sigur ?

SEBASTIAN 12-06-08 00:31

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nu stiu cu cine as putea sa ma dau?
Tocmai ca la sigur nu ma dau.

shadowro 12-06-08 07:28

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
e un thread mai jos in care e un post al unui filmulet cu un porsche naravas.

alexSHO 12-06-08 10:40

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 1438141)
Asa ma gandeam si eu.
Cert este ca una din provocari este serioasa si am sa o tratez ca atare mai ales ca s-a si "calificat" pentru cursa.
Este vorba de Maf care in momentul in care stabilim concret are sa fie recepti, masina lui merge a mea da dar mai am mici chestii de ajustat si setat plus numere de inmatriculare.
Nu o sa dureze mult insa nu vor fi decat vorbe nu filme sau imagini pe net.

o mica intrebare.. Daca te dadeai cu cineva pe care erai sigur ca il faci tot doar vorbe erau sau vroiai si fillme?:)

pariez pe 9ff:P

SEBASTIAN 12-06-08 19:07

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Nu inteleg!
Vad ca pariezi pe 9ff si sunt obisnuit sa nu plec din pozitia de favorit.
Pentru mine argumentele sunt faptele si nu vorbe.
Stiu ca o sa fie o cursa frumoasa daca Maf confirma , dar va promit ca voi fi mult in fata.
Prietenii stiu de ce!

Razvan-CT 12-06-08 23:13

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Quote:

Originally Posted by alexSHO (Post 1586350)
pariez pe 9ff:P

de ce?? doar pentru ca l-ai vazut intr-un filmulet?

SEBASTIAN 12-06-08 23:26

re: Provocări pentru SUBARU lui Sebastian.
 
Motive are suficiente.
Primul pentru ca-si doreste al doilea tehnic are un motor mai mare, o masina mai usoara si mai aerodinamica.
Totusi eu am reusit in ciuda acestor deziderate sa ma tin de cuvant, adica sa trec primul linia de sosire.
Incerc sa-mi evaluez foarte bine adeversarul si sa il tratez cu mult respect, cand e vorba de fapte.
Nu am sa refuz o cursa corecta echitabila si realizabila, daca consider ca nu am un adversar pe masura il rog sa nu se supere sa mai munceasca sa demonsreze ca e demn de reala atentie si ma va gasi la start.
Daca este unul extrem de puternic si stiu ca voi pierde am sa declar asta de la inceput si accept infrangerea de la masa verde.
In acest moment nu sunt valid dar in momentul care voi fi masina mea va fi gata de start..., e normal sa o tot abgradez si sa lucrez la ea, evoluam, lafel si tehnica.


All times are GMT +2. The time now is 19:51.

- Copyright 2026 4Tuning