Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

MnezO 02-03-11 15:28

Re: Masini tari din Iasi
 
Ia ghiciti cine e proprietarul abarthului ? E un nene de 60+ ani care l-a castigat la uniqa asigurari ! I-am oferit golful + 2000 euro diferenta pe el ! Acuma stept raspunsul lui

grg_92 02-03-11 15:32

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4136048)
Ia ghiciti cine e proprietarul abarthului ? E un nene de 60+ ani care l-a castigat la uniqa asigurari ! I-am oferit golful + 2000 euro diferenta pe el ! Acuma stept raspunsul lui

doamne Vlad..daca accepta ai dat lovitura..deja ma imaginez pe scaunu' din dreapta facand ture pe copou =)))

JusT_SaY_BoBo 02-03-11 15:33

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4136048)
Ia ghiciti cine e proprietarul abarthului ? E un nene de 60+ ani care l-a castigat la uniqa asigurari ! I-am oferit golful + 2000 euro diferenta pe el ! Acuma stept raspunsul lui

unde nu m-ar lovi si pe mine un noroc de asta:shock::shock:
sicer mie ca masina fiatul 500 nu prea imi place,interiorul e super din punct de vedere calitativ,dar faptul ca e abarth iti ia ochii:shock:
bafta mnezo poate accepta:lol:

MnezO 02-03-11 15:40

Re: Masini tari din Iasi
 
Sper sa vrea ca si cai el are 140+ eu 90 dus la 150 dar el e mult mai usor :P

Dan101 02-03-11 17:36

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4136048)
Ia ghiciti cine e proprietarul abarthului ? E un nene de 60+ ani care l-a castigat la uniqa asigurari ! I-am oferit golful + 2000 euro diferenta pe el ! Acuma stept raspunsul lui

Glumesti nu ? :)))) masina aia face SH din 2009 in jur de 15-16.000 :D

vinyl 02-03-11 17:42

Re: Masini tari din Iasi
 
Mnezo..tradatorule..:)))

MnezO 02-03-11 17:54

Re: Masini tari din Iasi
 
Tot cu golful raman ! Mosulica mi-a cerut 4mii de euro dif

vinyl 02-03-11 18:12

Re: Masini tari din Iasi
 
Tot se merita...si cu 4000 :))

MnezO 02-03-11 18:27

Re: Masini tari din Iasi
 
poi eu am acum mai multi cai ca el ! de aia 4000 de euro mai bine lucrez la golf de cat sa ii dau pe o masina ca aia

MihaiCsl 02-03-11 18:57

Re: Masini tari din Iasi
 
De banii aia iti iei un 1.8 turbo si-ti mai raman si bani.

vlad87 02-03-11 19:34

Re: Masini tari din Iasi
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4136086)
Sper sa vrea ca si cai el are 140+ eu 90 dus la 150 dar el e mult mai usor :P

Nici chiar 140+ :)

MnezO 02-03-11 21:23

Re: Masini tari din Iasi
 
motor 1.4 133 de cai are :P

vlad87 02-03-11 21:30

Re: Masini tari din Iasi
 
Fix :)

Sau iei direct un FireBall pentru Abarth sau Abarth esseesse. 8)

vinyl 02-03-11 22:02

Re: Masini tari din Iasi
 
Eu unul n-as da VW pe Fiat,fie el si Abrath...

vlad87 02-03-11 22:07

Re: Masini tari din Iasi
 
Discutam doar in sfera Fiat , ca asa comparatii (preferinte) tot apar ;)


All times are GMT +2. The time now is 22:44.

- Copyright 2026 4Tuning