![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Ia ghiciti cine e proprietarul abarthului ? E un nene de 60+ ani care l-a castigat la uniqa asigurari ! I-am oferit golful + 2000 euro diferenta pe el ! Acuma stept raspunsul lui
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
sicer mie ca masina fiatul 500 nu prea imi place,interiorul e super din punct de vedere calitativ,dar faptul ca e abarth iti ia ochii:shock: bafta mnezo poate accepta:lol: |
Re: Masini tari din Iasi
Sper sa vrea ca si cai el are 140+ eu 90 dus la 150 dar el e mult mai usor :P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Mnezo..tradatorule..:)))
|
Re: Masini tari din Iasi
Tot cu golful raman ! Mosulica mi-a cerut 4mii de euro dif
|
Re: Masini tari din Iasi
Tot se merita...si cu 4000 :))
|
Re: Masini tari din Iasi
poi eu am acum mai multi cai ca el ! de aia 4000 de euro mai bine lucrez la golf de cat sa ii dau pe o masina ca aia
|
Re: Masini tari din Iasi
De banii aia iti iei un 1.8 turbo si-ti mai raman si bani.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
motor 1.4 133 de cai are :P
|
Re: Masini tari din Iasi
|
Re: Masini tari din Iasi
Eu unul n-as da VW pe Fiat,fie el si Abrath...
|
Re: Masini tari din Iasi
Discutam doar in sfera Fiat , ca asa comparatii (preferinte) tot apar ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:53. |
- Copyright 2026 4Tuning