![]() |
Re: DreamWorks
Aaaa...credeam ca sunt mai multe :-)
|
Re: DreamWorks
Penal ultimul clip :)))
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Da...a fost penal rau acolo :))) cica da-i ba ca e verde :)) si dupa ce a plecat el cand am ajuns eu la semafor am trecut pe portocaliu...restu din spate ROSU original :)) ca altfel se strica coloana si nu era frumos :D
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
De astazi ora 19:00 data 22.01.2011 eu ma retrag din acest club din anumite motive personale ! Va pup si va urez tuturor bafta pe viitor !
|
Re: DreamWorks
nu il credetzi ... nu vreau intrebari proaste de genul DC , CE SA INTAMPLAT si asa mai departe ... mc frumos si ma descurc eu cu domnul tweety
Quote:
|
Re: DreamWorks
Presedinte=DEVU !
|
Re: DreamWorks
5 Attachment(s)
niste vesti triste...sa speram ca Free o sa le poate rasuci....
am lucrat azi la masina dupa ce ne am intors de la BZ...poze cu motorul 1.4t pentru R5 si noi progrese la corsa:D:arrow::arrow: |
Re: DreamWorks
am inceput cu niste ***uri care nu isi au rostul ... una peste alta sa ma anuntzatzi si pe mine cand e totul OK ... pana atunci eu nu am ce sa mai vb si ce sa mai postez p`aici
Quote:
|
Re: DreamWorks
2 Attachment(s)
Frumos bad boy la corsa ! :) Sa ai grija de ea e foarte frumoasa si o stiu demult ti-am spus si pe facebook ! Am avut si eu una !
|
Re: DreamWorks
Quote:
multumesc mult razvan...incerc sa mai schimb si eu una alta...sa incepem sezonul cu ceva nou...daca m am intors cu motorul (vroiam sa pun 2.0 8v), sa facem ceva la aspect si putin mai mult bass decat era inainte:X.... |
Re: DreamWorks
@razvan...te provoc la o sedinta foto?...8)8)...cu masinile alea nemtesti si joase:-P:-P:-P
|
Re: DreamWorks
Din cauza oamenilor ca tine reusesc sa tin capu sus si sa imi retrag postul de mai sus vineri se vor vorbii toate problemele ! POSTUL DE MAI SUS NU SE VA LUA IN CONSIDERARE :) !
Vom face man si poze :D ! |
| All times are GMT +2. The time now is 13:56. |
- Copyright 2026 4Tuning