Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Alex30 22-01-11 16:55

Re: DreamWorks
 
Aaaa...credeam ca sunt mai multe :-)

bib_andrey 22-01-11 17:05

Re: DreamWorks
 
Penal ultimul clip :)))

NXdev 22-01-11 17:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 4010609)
Penal ultimul clip :)))

Daaa =)), cel de la semafor...noi claxonam ca e verde..si Ciocio ne aclama :lol:.

Sonny™ 22-01-11 17:10

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 4010480)



Avem incredere in tine ;).

O sa ma interesez si eu de preturi ;).Hai baieti...sa il mai ajute cineva pe Fr33 :oops:.

Un anunt important...pentru majoritatea cluburilor https://forum.4tuning.ro/announcement.php?a=162

mersi dev...am vorbit azi cu Fr33 si o sa ma interesez si eu pe aici de placute si de tricouri, dar vreau sa faceti un vt sa ma duc cu ele pe stick...;)

Alex30 22-01-11 17:15

Re: DreamWorks
 
Da...a fost penal rau acolo :))) cica da-i ba ca e verde :)) si dupa ce a plecat el cand am ajuns eu la semafor am trecut pe portocaliu...restu din spate ROSU original :)) ca altfel se strica coloana si nu era frumos :D

NXdev 22-01-11 17:31

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4010630)
mersi dev...am vorbit azi cu Fr33 si o sa ma interesez si eu pe aici de placute si de tricouri, dar vreau sa faceti un vt sa ma duc cu ele pe stick...;)

O sa incerc asta-seara sa fac rost de VT-uri.
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 4010646)
Da...a fost penal rau acolo :))) cica da-i ba ca e verde :)) si dupa ce a plecat el cand am ajuns eu la semafor am trecut pe portocaliu...restu din spate ROSU original :)) ca altfel se strica coloana si nu era frumos :D

N-am stiut de faza cu ROSU :lol:....foarte tare seara 8).

Tweety_rzw 22-01-11 18:00

Re: DreamWorks
 
De astazi ora 19:00 data 22.01.2011 eu ma retrag din acest club din anumite motive personale ! Va pup si va urez tuturor bafta pe viitor !

Fr33`e30 22-01-11 18:02

Re: DreamWorks
 
nu il credetzi ... nu vreau intrebari proaste de genul DC , CE SA INTAMPLAT si asa mai departe ... mc frumos si ma descurc eu cu domnul tweety



Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 4010767)
De astazi ora 19:00 data 22.01.2011 eu ma retrag din acest club din anumite motive personale ! Va pup si va urez tuturor bafta pe viitor !


Tweety_rzw 22-01-11 18:24

Re: DreamWorks
 
Presedinte=DEVU !

andreibadea 22-01-11 18:26

Re: DreamWorks
 
5 Attachment(s)
niste vesti triste...sa speram ca Free o sa le poate rasuci....




am lucrat azi la masina dupa ce ne am intors de la BZ...poze cu motorul 1.4t pentru R5 si noi progrese la corsa:D:arrow::arrow:

Fr33`e30 22-01-11 18:26

Re: DreamWorks
 
am inceput cu niste ***uri care nu isi au rostul ... una peste alta sa ma anuntzatzi si pe mine cand e totul OK ... pana atunci eu nu am ce sa mai vb si ce sa mai postez p`aici




Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 4010852)
Presedinte=DEVU !


Tweety_rzw 22-01-11 18:29

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Frumos bad boy la corsa ! :) Sa ai grija de ea e foarte frumoasa si o stiu demult ti-am spus si pe facebook ! Am avut si eu una !

andreibadea 22-01-11 18:34

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 4010860)
Frumos bad boy la corsa ! :) Sa ai grija de ea e foarte frumoasa si o stiu demult ti-am spus si pe facebook ! Am avut si eu una !


multumesc mult razvan...incerc sa mai schimb si eu una alta...sa incepem sezonul cu ceva nou...daca m am intors cu motorul (vroiam sa pun 2.0 8v), sa facem ceva la aspect si putin mai mult bass decat era inainte:X....

andreibadea 22-01-11 18:36

Re: DreamWorks
 
@razvan...te provoc la o sedinta foto?...8)8)...cu masinile alea nemtesti si joase:-P:-P:-P

Tweety_rzw 22-01-11 18:38

Re: DreamWorks
 
Din cauza oamenilor ca tine reusesc sa tin capu sus si sa imi retrag postul de mai sus vineri se vor vorbii toate problemele ! POSTUL DE MAI SUS NU SE VA LUA IN CONSIDERARE :) !

Vom face man si poze :D !


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning