Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

Flavius17 15-02-10 10:55

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
cineva a facut si ceva poze nu le pune????

mester_bela 15-02-10 11:32

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Pai da din pacate se mai intampla asa si cu mine :-?? din cand in cand...
Dar na asta e UN motiv, acuma sa nu-mi zici ca zeci de oameni nu au avut benzina :)
Restu? Motivarile va rog!

YEED 15-02-10 14:09

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Absenti cu ROSU >:) !!!!!

Ovi - HJT 15-02-10 14:31

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
nam fost ca-s suspendat, na , buna motivarea? :lol:

baranyka 15-02-10 15:20

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Ovi - HJT (Post 3088438)
nam fost ca-s suspendat, na , buna motivarea? :lol:

cat mai ai ma?:P

mester_bela 15-02-10 15:37

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Ovi - HJT (Post 3088438)
nam fost ca-s suspendat, na , buna motivarea? :lol:

Acceptabil :))

Rhor 15-02-10 15:55

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by YEED (Post 3088332)
Absenti cu ROSU >:) !!!!!

eu am avut 2 motive....

1. bani de benzina... ca is cam emtpy...
2. prietene... eram la ea...

nu vreau absenta cu rosu...:-w

YEED 15-02-10 18:05

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Rhor (Post 3088731)
eu am avut 2 motive....

1. bani de benzina... ca is cam emtpy...
2. prietene... eram la ea...

nu vreau absenta cu rosu...:-w

hai ca pe tine te iert k tzai indoit JANTA =)))) glm =))

Hunor 15-02-10 18:40

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
paii si data trecuta cind am fost la prakiker eram mult mai multi da na era ziua cind umbla lumea cu inimioare in creier

Rhor 15-02-10 20:55

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by YEED (Post 3089254)
hai ca pe tine te iert k tzai indoit JANTA =)))) glm =))

nu ii indoit... lam schimbat de mult :rolleyes2:D

Hunor 15-02-10 21:07

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
cu acela de rezerva lai schimbat :D

Ovi - HJT 15-02-10 21:35

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by baranyka (Post 3088613)
cat mai ai ma?:P

25 si revin:shock:

=Oke= 15-02-10 23:13

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Ba da chiar nimeni nici o poza un filmuletz cv?:sad:
Asha ca sa avem si noi o dovada ca am fost:-P

mester_bela 15-02-10 23:37

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Macar cineva a facut poze ?:))
sau noi numa asteptam degeaba?

Hunor 15-02-10 23:55

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
o facut careva poza la fiecare masina apoi nu stiu pe tipul ca nu il cunos era cu astea cu mazdaul acela "sport"


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning