![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
cineva a facut si ceva poze nu le pune????
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Pai da din pacate se mai intampla asa si cu mine :-?? din cand in cand...
Dar na asta e UN motiv, acuma sa nu-mi zici ca zeci de oameni nu au avut benzina :) Restu? Motivarile va rog! |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Absenti cu ROSU >:) !!!!!
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
nam fost ca-s suspendat, na , buna motivarea? :lol:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
1. bani de benzina... ca is cam emtpy... 2. prietene... eram la ea... nu vreau absenta cu rosu...:-w |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
paii si data trecuta cind am fost la prakiker eram mult mai multi da na era ziua cind umbla lumea cu inimioare in creier
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
cu acela de rezerva lai schimbat :D
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Quote:
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Ba da chiar nimeni nici o poza un filmuletz cv?:sad:
Asha ca sa avem si noi o dovada ca am fost:-P |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Macar cineva a facut poze ?:))
sau noi numa asteptam degeaba? |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
o facut careva poza la fiecare masina apoi nu stiu pe tipul ca nu il cunos era cu astea cu mazdaul acela "sport"
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning