![]() |
|
Re: Comentarii lucrari!
off cred reme nu e tt ca e a5
|
Re: Comentarii lucrari!
haipa sau cum te'oi numi..iti sugerez o pauza mica, de maturizare. pune mana pe un manual de romana si gaseste'ti o gagica. crede'ma si eu am trecut prin asta. daca te suporta o fata normala mai mult de o saptamana, te vei descurca si aici perfect:)
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
HaiHellow asta ar fi in stare sa posteze o poza cu Luciu si sa ne spuna k e gagica-sa...nu pot sa-mi dau seama ce a fost in capul lui...
|
astra gtc
2 Attachment(s)
|
Re: Comentarii lucrari!
3 Attachment(s)
honda .........
|
Re: Comentarii lucrari!
frumoasa masina singurele chestii care nu imi plac sunt neonul si gura aia de la usa din fata
in rest e totul bine |
2 Attachment(s)
eeeee, va place? Kia Cee'd astept comenturi
|
Re: Comentarii lucrari!
mafionzoo...aia cam seamana cu cea facuta de sjosteph...poti posta un donor pls?
otherwise...misto rau :) |
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
|
Re: Comentarii lucrari!
|
Re: Comentarii lucrari!
chiar nu vad nicio asemanare intre masina lui maf ...si cea a lui stjoseph190..mie imi place ;)
|
Re: Comentarii lucrari!
mafionzooo ... marea ta problema sunt reflexiile ... masina e intr-o cladire, noaptea ... si are reflexii de cer cu nori ... plus ca prin geamuri ai alte backgrounduri ...
3Xtreme ... pai pleoapa nu are reflexii deloc (adica nu e realista) ... si rotile nu au discuri de frana ... in rest e oke ... bafta mai departe ... |
Re: Comentarii lucrari!
e ok...am zis ca e misto,aveam doar dubii...rutine check :D bafta,la mai multe ca si asta ! :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:14. |
|
- Copyright 2026 4Tuning