Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Comentarii lucrari! (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/9840-comentarii-lucrari.html)

MM11AJJ 25-02-08 15:51

Re: Comentarii lucrari!
 
off cred reme nu e tt ca e a5

Trickz 25-02-08 18:57

Re: Comentarii lucrari!
 
haipa sau cum te'oi numi..iti sugerez o pauza mica, de maturizare. pune mana pe un manual de romana si gaseste'ti o gagica. crede'ma si eu am trecut prin asta. daca te suporta o fata normala mai mult de o saptamana, te vei descurca si aici perfect:)

Gabi 25-02-08 19:28

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by HayBuna_Vlad (Post 1381960)
va place oltictu meu?>

Tu esti mai prost ca o piatra din albia unui rau. Si un purice e mai destept ca tine, sa mor impuscat daca te mint !

no limits design 25-02-08 21:53

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by HayBuna_Vlad (Post 1381960)
va place oltictu meu?>

pfuai de capu` meu frate.....inca nu am vazut asa ceva pe aici.....:lol::lol::lol:

big_ballz 25-02-08 23:02

Re: Comentarii lucrari!
 
HaiHellow asta ar fi in stare sa posteze o poza cu Luciu si sa ne spuna k e gagica-sa...nu pot sa-mi dau seama ce a fost in capul lui...

PIKONE CJ 26-02-08 02:05

astra gtc
 
2 Attachment(s)
Attachment 464614Attachment 464615enjoy
si astept cat mai multe comentari

mafionzooo 26-02-08 02:23

Re: Comentarii lucrari!
 
3 Attachment(s)
honda .........

BMWfan 26-02-08 09:26

Re: Comentarii lucrari!
 
frumoasa masina singurele chestii care nu imi plac sunt neonul si gura aia de la usa din fata
in rest e totul bine

3Xtreme 26-02-08 09:30

2 Attachment(s)
eeeee, va place? Kia Cee'd astept comenturi

HoricutzWSR 26-02-08 10:35

Re: Comentarii lucrari!
 
mafionzoo...aia cam seamana cu cea facuta de sjosteph...poti posta un donor pls?

otherwise...misto rau :)

no limits design 26-02-08 11:00

Re: Comentarii lucrari!
 
Quote:

Originally Posted by mafionzooo (Post 1383568)
honda .........

salut...te superi daca iti cer sa pui donorul principal???

mafionzooo 26-02-08 12:27

Re: Comentarii lucrari!
 
nu fiti asa de siguri

http://www.photoshopedup.com/forums/...ad.php?t=15811

keemo 26-02-08 13:04

Re: Comentarii lucrari!
 
chiar nu vad nicio asemanare intre masina lui maf ...si cea a lui stjoseph190..mie imi place ;)


patriotu90 26-02-08 14:40

Re: Comentarii lucrari!
 
mafionzooo ... marea ta problema sunt reflexiile ... masina e intr-o cladire, noaptea ... si are reflexii de cer cu nori ... plus ca prin geamuri ai alte backgrounduri ...
3Xtreme ... pai pleoapa nu are reflexii deloc (adica nu e realista) ... si rotile nu au discuri de frana ... in rest e oke ... bafta mai departe ...

HoricutzWSR 26-02-08 16:32

Re: Comentarii lucrari!
 
e ok...am zis ca e misto,aveam doar dubii...rutine check :D bafta,la mai multe ca si asta ! :)


All times are GMT +2. The time now is 13:14.

- Copyright 2026 4Tuning