Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Rosha 20-02-12 18:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4890478)
Ma,eu nu ma bag in treaba ta cu 'concursuri' si asa.
am postat doar o 'pisica' pe forum...care are roof rack-ul si etrierii sticker bomb!

scuze,gresala mea,de aia am si sters postu:))nu a aparut poza,si am crezut ca ai pus masina care sa o facem:))scuze

quick_silver2 20-02-12 18:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rosha (Post 4890487)
scuze,gresala mea,de aia am si sters postu:))nu a aparut poza,si am crezut ca ai pus masina care sa o facem:))scuze

Nu-i nici o problema :)

dary762 20-02-12 18:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
@bobi_racers-asta e replica mea te astept..

Rosha 20-02-12 18:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4890510)
@bobi_racers-asta e replica mea te astept..

camberu puteai sa il modifici putin. chiar un dinasta am facut si eu acuma:))ce spui de al meu?:D

dary762 20-02-12 19:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Rosha (Post 4890523)
camberu puteai sa il modifici putin. chiar un dinasta am facut si eu acuma:))ce spui de al meu?:D

deci:

-rotile spate mai scoase
-pune tobele originale
-fa pozele afara
-camberu e ok
-niste gume simple
Pe mine ma deranjeaza spoileru ala fata..

Cat despre mine in ce sens te referi la camber?
-e prea mult si sal indrept?sau nui destul?
Eu asa in general fac masinile pt ca asta e stilu pe care merg..Low+Camber
Uite ca sa intelegi

Rosha 20-02-12 19:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4890551)
deci:

-rotile spate mai scoase
-pune tobele originale
-fa pozele afara
-camberu e ok
-niste gume simple
Pe mine ma deranjeaza spoileru ala fata..

Cat despre mine in ce sens te referi la camber?
-e prea mult si sal indrept?sau nui destul?
Eu asa in general fac masinile pt ca asta e stilu pe care merg..Low+Camber
Uite ca sa intelegi

nu stiu,mi se pare ca ceva nu pusca la tine. jentile,sau ceva.nu stiu exact ce:-?
si rotile mi se pare ca arata mai bine mai drepte. dar fiecare cu stilul lui:P

uite mie tot imi spun ca masinile mele sunt prea tunate.dar na,mie imi plac,si mi se pare ca arata bine:P deci na:D

R.Equinox 20-02-12 19:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Mai baieti...Mi-ati facut o pofta de e46:))


dary762-In sfarsit ai puse tobe...ai o gogoasa:)):))..e frumoasa foc!
Rosha-Arata bine..dar se poate si mai bine..

dary762 20-02-12 20:04

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4890622)
Mai baieti...Mi-ati facut o pofta de e46:))


dary762-In sfarsit ai puse tobe...ai o gogoasa:)):))..e frumoasa foc!
Rosha-Arata bine..dar se poate si mai bine..

Vezi ca faza cu gogoasa imi apartine..tiganu tot tigan ramane..se gaseste el sa fure tot..=)glm
Frumos foc si al tau

Rosha 20-02-12 20:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4890622)
Mai baieti...Mi-ati facut o pofta de e46:))


dary762-In sfarsit ai puse tobe...ai o gogoasa:)):))..e frumoasa foc!
Rosha-Arata bine..dar se poate si mai bine..

in sfarsit am facut ceva ce "arata bine":)))primu compliment:)))

SUBARU IMPREZA WRX

sorinsidesmokelfs 20-02-12 20:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Daca tot e la moda....mancam PORTOCALE!

KrYpToN 20-02-12 21:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Pai daca vreti battle pe tema e46.. Faceti poll si .. sa-i dam drumu.. :D particip cu asta mic

bobi_racers 20-02-12 22:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
sal acm am ajuns acasa si ma apuc de e 46 cred ca revin cu poze cam intr-o ora ce sa zic bestiale masini de pe pagina asta

Maryus_x90 20-02-12 22:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by danny125 (Post 4890081)
Specular Level 140
Glossines 40

Reflection 30

Am facut-o mai lucioasa ca am zis ca na e masina mai noua si nu e matuita vopseaua pe ea :lol:

La VW Jetta de exemplu reflection l-am pus la 10-15 nu mai stiu exact :-)

Spune-mi tu ce material setting sa folosesc ... ori aici ori in PM ca sa nu facem mult Off Topic ;)

eu la bmw e34 si la logan= specular 100, gloss 40 si reflectia intre 15 si 30 maxim :) (din cauza la specular se vede asa lucioasa :P

ebone 20-02-12 22:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Nice all.

Nissan 200sx Drift Edition

Maryus_x90 20-02-12 22:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
e46?

btw-old pictures, old mod :D


All times are GMT +2. The time now is 19:00.

- Copyright 2026 4Tuning