Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

jurec10 17-02-12 15:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4885310)
E frumos dar mai lucreaza la poza..
De exemplu a 2-a poza..nu semnifica mai nimic..
Si in a 3-a poza daca vrei sa arate frumos trebuie rotile aranjate calumea-mai low,mai camber,niste gume mulate pe jante..etc.

Mi-am mai facut si eu ceva timp:lol:

Ms de sfaturi:*
Frumoase masini baieti

Rosha 17-02-12 16:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by ebone (Post 4885356)
Mercedes C-Klass

unde ai facut poza?ai garaju asa?sau?


Astept pareri,critici,sfaturi despre febletea mea:X

ebone 17-02-12 21:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Un Golf 3 ca n-a mai facut nimeni de mult ((((:

bobi_racers 17-02-12 21:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
the shark

dms28 17-02-12 23:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
un golf V!!!!!! parere critica?

rosha-prea extrem tuning.... si fa mai multe poze afara.... si ar fi intrata jante pe 20 sau 21

ebone-frumos golf:X

bobi-alte jante si alta culoare,iar sta mai bine pe un negru sau rosu dupa parerea mea

Rosha 17-02-12 23:38

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dms28 (Post 4886199)
un golf V!!!!!! parere critica?

rosha-prea extrem tuning.... si fa mai multe poze afara.... si ar fi intrata jante pe 20 sau 21

ebone-frumos golf:X

bobi-alte jante si alta culoare,iar sta mai bine pe un negru sau rosu dupa parerea mea

stiu ca e extrem tuning:Pdar e febletea mea:)) afara nu fac poze ca nu ies asa bine din cauza graficii,de aia tot fac inauntru.dar ce zici da asta?:>


astept pareri,critici,sfaturi,etc:D mersi anticipat:))

PS:daca ai un pack cu jante de 20,21 urcale te rog,ca eu am doar vreo 2-3 modele de jenti pe marimea asta,care sunt cat de cat decente.

jurec10 17-02-12 23:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
The CAT

@ebone-10+

sorinsidesmokelfs 18-02-12 12:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by jurec10 (Post 4886222)
The CAT

@ebone-10+

Cam strident movul...mai bn incercai cu alb sau gri;)

jurec10 18-02-12 12:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Asa am vrut sa sara in ochi:P

sorinsidesmokelfs 18-02-12 12:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by jurec10 (Post 4886689)
Asa am vrut sa sara in ochi:P

Sa sara in ochi e f bine...dar daca incep sa ti scoata nu mai e bine;)

KrYpToN 18-02-12 13:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Sa sara in ochi... ca daca sare pe capota e mai grav :))

sorinsidesmokelfs 18-02-12 13:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KrYpToN (Post 4886789)
Sa sara in ochi... ca daca sare pe capota e mai grav :))

Stance asa imi place;) f tare...doar ca la poza a 3a se vede ciudat la roata din dreapta cum iese buza jentii:))

sorinsidesmokelfs 18-02-12 14:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Scuzati dublul post insa nu am mai putut da edit.
Cine are BMW-ul e36 acela cu 3 feluri de bara pe spate sa mi-l dea si mie va rog frumos;) Multumesc.

ebone 18-02-12 14:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
foarte frumos KrYpToN

Bmw M5 e28 facut pentru conursul de pe Vstanced.

KrYpToN 18-02-12 15:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ms ;) frumos e28 ma bag si eu :D


All times are GMT +2. The time now is 13:47.

- Copyright 2026 4Tuning