Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Caut melodie! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2577-caut-melodie.html)

mihai88 30-06-10 19:54

Re: Caut melodie!
 
stie cineva cum ii spune la melodia din reclama de la cola,aceea cu roger milla,campionatu mondial......
o tot da la radio

ms

RD-Woo 30-06-10 20:11

Re: Caut melodie!
 
Are cineva ultimul single al lui Marius Sānă (ex Akcent)??

RoByNeT 30-06-10 20:11

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 3483641)
stie cineva cum ii spune la melodia din reclama de la cola,aceea cu roger milla,campionatu mondial......
o tot da la radio

ms


K'naan - Wavin' Flag dar imi pare rau ca nu am timp sa o si urc :???: scuze.

mitza mtb 30-06-10 21:45

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3481706)
Au bagat la sala o melodie .. era un orgasm de femeie apoi incepea o melodie house ... cu bass foarte puternic.. daca o are cineva :???:

Nobody ? Era un orgasm de femeie fara nici un efect apoi incepea un bass puternic alert asa..

opia 01-07-10 12:43

Re: Caut melodie!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by RD-Woo (Post 3483669)
Are cineva ultimul single al lui Marius Sānă (ex Akcent)??

Asta?

iuly_007 01-07-10 12:47

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by iuly_007 (Post 3480484)
am tot auzit pe la radio o melodie cu un bass destul de puternic..la un moment dat se opreste si zice unu': narini..narini..narini(sau ceva de genul) dupa care incepe din nou in acelasi ritm. macar numele sa mi-l spuneti :)

nimeni? :(

mitza mtb 01-07-10 12:50

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by iuly_007 (Post 3485193)
nimeni? :(

Mossano - Indianotech ?

iuly_007 01-07-10 12:54

Re: Caut melodie!
 
nop :( am cautat-o in toate topurile de la radio si..nimic :(

dragosprio 01-07-10 13:42

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by iuly_007 (Post 3485204)
nop :( am cautat-o in toate topurile de la radio si..nimic :(

te referi cumva la mossano - zingarinho???? ca si asta are bass puternic si corespunde un pic la ce spui tu(spune de cateva ori ari...ari...ari)

iuly_007 01-07-10 13:52

Re: Caut melodie!
 
asta e :drunk: sa traiesti o mie de ani :D

dragosprio 01-07-10 13:59

Re: Caut melodie!
 
vezi ca s-ar putea s-o gasesti pe paginile anterioare...imi pare bine ca am putut sa te ajut

HD-90-MTZ 01-07-10 14:20

Re: Caut melodie!
 
1 Attachment(s)
Sa nu se mai chinuie.. :arrow:

RD-Woo 01-07-10 15:09

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by opia (Post 3485181)
Asta?

Asta era opia.
ms fain!~ :-)

iuly_007 01-07-10 17:11

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by HD-90-MTZ (Post 3485406)
Sa nu se mai chinuie.. :arrow:

multam' :drunk:

tiolik 01-07-10 18:10

Re: Caut melodie!
 
Quote:

Originally Posted by mihai88 (Post 3483641)
stie cineva cum ii spune la melodia din reclama de la cola,aceea cu roger milla,campionatu mondial......
o tot da la radio

ms

e urcata de mine cu o pagina sau 2 in urma


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning